دانستنی های قبل از اقامت دبی - امارات

مواردی که قبل از اقامت به دبی باید بدانید

بسته شدن معامله در مورد یک ملک در دبی قطعاً یکی از مهمترین تصمیمات سرمایه گذاری است که می خواهید در کل زندگی خود تصمیم بگیرید. در حقیقت، بسیاری از افراد دوست دارند این شانس را داشته باشند تا

بتوانند سبد خرید خود را با چنین دارایی با کیفیت غنی کنند.

با این حال، قبل از انجام چنین معامله ای، مواردی وجود دارد که باید بدانید. ما به عنوان یک پورتال املاک و مستغلات که در دبی مشغول به کار هستند، احساس می کنیم بخشی از مسئولیت ما این است که شما را به انجام کار های اصلی و اهدافی در این بازار اطلاع دهیم. شاید به دلیل اینکه از بسیاری از خریداران و سرمایه گذاران بالقوه درباره اصلی ترین چیزهایی که باید قبل از خرید در دبی مطلع شوند، سؤال کرده ایم، به همین دلیل ما در اینجا سعی خواهیم کرد تا مهم ترین مواردی را که مورد توجه قرار می گیرد ذکر کنیم.

نکاتی راجع به خرید یک آپارتمان

  1. موقعیت مکانی دبی

دبی بخشی از کشور امارات متحده عربی است. امارات در دوم دسامبر سال 1972 توسط مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان تأسیس شد.  دبی با مقام والای خود شیخ محمد بن رشید آل مکتوم، معاون رئیس جمهور، وزیر دفاع و نخست وزیر امارات اداره می شود. به دنبال برادرش، مکتوم بن راشد آل مکتوم، رهبری خردمندانه خود را در راه تبدیل دبی به یکی از برجسته ترین مراکز تجاری دنیا و یک مقصد سرمایه گذاری برتر ادامه می دهد.

  1. اقتدار در امارت

حضرت علی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم در سال 2006 حاکم دبی شد. وی به ریاست دولت دبی که اصلی ترین مقام اجرایی در امارات است که شهر را اداره می کند، ریاست می کند. دولت دبی شامل 30 بخش مختلف است که امور اصلی یکپارچه در شهر را کنترل می کند از جمله ایمنی و امنیت، جاده ها، بهداشت، آموزش، دادگاه، امور مالی و اداره اصلی که مربوط به بازار ملک است، اداره زمین.

  1. دپارتمان زمین دبی چیست؟

دپارتمان زمین دبی (DLD) دستگاه اجرایی است که به منظور تنظیم و نظارت بر فعالیت بازار املاک و مستغلات در محدوده امارات انجام می شود. طبق قانون شماره 7 که در سال 2013 توسط حاکم والا دبی وی صادر شده است، نقش اصلی این اداره ثبت، سازماندهی و ارتقاء سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دبی است. این امر با پیاده سازی استاندارد های بین المللی در این بخش حیاتی به منظور ایجاد زمینه سرمایه گذاری مثبت و جذاب برای بخش های املاک و مستغلات از سراسر جهان انجام می شود.

  1. ساختار جمعیتی

دبی معروف است که یک گلدان مخلوط بین ملیت های مختلف مناطق مختلف جهان است. امارات به عنوان یک مرکز تجاری برتر جهان، مدیران حرفه ای را به کار می گیرد تا در مراکز تجاری و پیشرفته خود فعالیت کند، علاوه بر این به شرکت های معروف دنیا که سالن های خود را در این شهر راه اندازی کرده اند نیز بپیوندد. جمعیت 2.7 میلیون نفر است، حدود 88٪ مهاجران. حدود 71٪ از کل جمعیت امارات از قومیت های آسیایی شامل هندی ها، آسیای جنوبی، پاکستانی ها و بسیاری دیگر با ریشه های مختلف هستند.

5- مناطق آزاد

در سال 2000، مقامات دبی این امکان را برای بیگانگان فراهم كردند كه بتوانند املاكی را در محدوده خود خریداری كنند اما فقط در مناطق خاصی كه به عنوان مناطق آزاد شناخته می شوند. مناطق املاک و مستغلات دبی در Um Hurair ، Al Barsha ، Emirates Hills ، Jebel Ali ، Al Gouz ، Ras Al Khour ، Nad Al Shiba و بسیاری موارد دیگر یافت می شود.

مشاورین گروه داماک (DAMAC) فارسی

تا این جا شما با 5 مورد از نکاتی که راجع به دبی باید می دانستید آشنا شدید. مشاورین گروه داماک (DAMAC) فارسی همراه شما هستند تا اطلاعات مورد نیاز شما راجع به دبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند در زمینه اقامت و خرید ملک در دبی همواره همراه شما عزیزان خواهند بود.

با گروه داماک (DAMAC) همراه باشید تا در مطلب بعدی با ادامه این نکات آشنا شوید.

مطالب مشابه:

دبی    مهاجرت به ملک دبی     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...