آشنایی دبی - امارات DAMAC GROUP

آشنایی با دبی(امارات)

ما قصد داریم در این محتوا درباره آشنایی با دبی با شما در میان بگذاریم ما را در این مقاله راهنمایی کنید .

یکی از شهرها و شیخ‌ نشین‌های هفت ‌گانهٔ امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در حاشیهٔ خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده است. دبی بیشترین جمعیت را در میان « هفت شیخ‌نشین » کشور امارات دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ ‌ترین شهر کشور امارات است.

امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و تجاری موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده است. اگرچه اقتصاد دبی با صنعت نفت رشد کرد. دبی به تازگی توجه جهانیان را از طریق ساخت و سازهای بزرگ و عظیم و همینطور رویدادهای تفریحی و ورزشی هیجان ‌انگیز به خود جلب کرده است.

دبی در محل  اروپا، آسیا و آفریقا واقع شده که موجب دسترسی آسان به آن می‌ باشد. بیشتر پایتخت‌ها و شهرهای مهم دارای پرواز مستقیم به دبی هستند. دبی نه تنها در نوآوری و ساخت ‌ساز اسلامی در بین جهان عرب رتبهٔ اول را دارد بلکه به صورت بین‌المللی هم در رده‌های بالای ساخت و ساز قرار دارد.

آشنایی با دبی و فرهنگ 

قبل از سفر به دبی لازم است شما آشنایی با دبی و فرهنگ این شهر را داشته باشید . فرهنگ در درجه دوم بعد از خرید برای بازدید کنندگان قرار دارد. مناظری از فرهنگ قدیم دبی درحالی که این فرهنگ تحت سلطه سرعت سریع پیشرفت اقتصادی شده می تواند در مناطق اطراف دیده شود. ساختمانهای اطراف نشانگر یک شهر قدیمی است. دهکده غواصی و دهکده آثار ، ماهیگیری و یافتن مروارید را به نمایش می گذارد. از دیگر جاذبه ها می توان به خانه ى بيت شیخ سعید المكتوم ، موزه دبی و روستای حتا اشاره کرد. مسجد شندغه نیز مسجدی با قدمت 200 ساله می باشد.

راهنمای اخذ پاسپورت دبی(امارات)

پاسپورت دبی توسط اداره مهاجرت و وزارت کار صادر می شود و نه توسط سفارت خانه ها برای مليت های مختلف، تفاوت بسياری دارد و قوانين مربوط به آن بدون اطلاع قبلی تغيير می کنند. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را با DAMAC GROUP  از اخذ پاسپورت دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید. برای صدور پاسپورت  تجارتی، سياحتی و غيره، شخص، شرکت و يا سازمانی در دبی می بايست ضمانت تقاضا کننده پاسپورت را به عهده بگيرد و بايد مسافر را در تاريخ مقرر از کشور خارج کنند.

مدارک جهت اخذ پاسپورت :

کپی رنگی پاسپورت + یک قطعه عکس 3*4 + چک ضمانت برگشت+ تعهد نامه

 

 

مدت زمان صدور

کلیه پاسپورت ها بسته به روز و زمان درخواست از5-7 روز برای پاسپورت نرمال و 1-3 روز برای پاسپورت فوری (اضطراری) زمان لازم است.

از صدور پاسپورت برای زنان مجرد زير 30 سال معمولا جلوگيری می شود مگر اينکه همراه پدر و یا همسر خود قصد سفر داشته باشند. در صورتی که قصد ورود به کشور امارات از طريق فرودگاه شهری غير از دبی (ابوظبی، شارجه و ..) را داريد، می بايست پاسپورت ورود به همان شهر را تقاضا نماييد پاسپورت ترانسپورت – این پاسپورت نوع دیگری از پاسپورت است که دارای مدت 14 روز است و قابل تمدید نیست معمولا این تورهای 3 شب و4 روز از این نوع پاسپورت استفاده می کنند.

بهترین گزینه برای آشنایی با دبی و گرفتن پاسپورت جهت خرید املاک لوکس damac group بهترین انتخاب برای شما است .

در مقالات بعدی ما همراه باشید .

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...