پاسپورت دبی DAMAC GROUP

پاسپورت  امارات (دبی)

پاسپورت امارات : کسانی که در تعطیلات و یا به هدف بازرگانی یا زندگی از دبی بازدید می کنند، نیاز به پاسپورت دارند. مدارک لازم جهت گرفتن پاسپورت پیشه امارات بسیار متغیر می باشد.

بهترین کار مراجعه به سفارت امارات متحده عربی در مملکت خود پیش سفر است. اگر به قصد پیشه عازم دبی هستید، حامی شما، که معمولاً کارفرمای شماست، . لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را با DAMAC GROUP  از اخذ پاسپورت دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید. پاسپورت و مجوز لازم را برای شما اخذ می کند و می تواند شما را در رابطه با ارائه مدارک لازم جهت دریافت پاسپورت پیشه امارات راهبری کند.

پاسپورت کاری امارات

پاسپورت کاری امارات : بیشتر پاسپورت و مجوزهای کاری  در برگیرنده پاسپورت می شود، و پس مقامات اداره مهاجرت به راحتی می توانند رسیدگی های لازم را زمان ورود یا خروج شما از مملکت انجام دهند. با DAMAC GROUP  از اخذ پاسپورت دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید. 

پاسپورت ترانزیت

این نوع پاسپورت به مدت ۹۶ ساعت اعتبار دارد و برای کسانی که در سفر به امارات برای کمینه ۸ ساعت در فرودگاه بین المللی دبی توقف دارند و برای سفرهای کاری کوتاه مدت صادر می شود. در ضمن بلیط معتبر مورد نیاز می باشد. امکان اخذ پاسپورت ترانزیت توسط حامی مالی یا هتل محل ماندن هستی دارد

پاسپورت چند بار ورود

این نوع پاسپورت به مدت ۶ ماه و برای لغایت ۳۰ روز ماندن معتبر است. برای تاجرانی که برای وابستگی با شرکت های معتبر محلی و یا چند ملیتی بیشتر وارد امارات متحده عربی می شوند، صادر می شود. این کسان آغاز باید پاسپورت توریستی بگیرند، که بر پای بست، آن پاسپورت چند ورودی صادر می شود که غیر قابل تمدید است.

 

شرایط  ورود  به امارات

شرایط ورود به امارات : رفت و آمد خارجیان در دبی شدیداً کنترل می شود و صدورپاسپورتو مجوزهای دیگر در روند بسیار دقیقی رسیدگی می شود.کسانی که درخواست آنها مورد استجابت واقع نشود، فرصت کمی برای درخواست تجدید مد نظر دارند. خوشبختانه، در تقسیم بسیاری از این روند اداری احتیاج به مراجعه خارجیان نیست. اکثر شرکت ها و موسسات بزرگ یا کوچک، گرد از کارمندان خود را به عنوان رئیس اخذ کارت پیشه و پاسپورت ماندن برای کارکنان خارجی و خانواده های آنها تعیین می کنند.

مدارک لازم برای شغل در امارات

1-پاسپورت معتبر برای حداقل سه ماه از تاریخ ورود برای مقاصد توریستی و شش ماه برای اهداف تجاری (بهتر است حداقل سه یا چهار فتوکپی به همراه داشته باشید)؛2- کمینه شش تکه عکس در اندازهپاسپورت- سند زناشویی (در صورت وجود)؛4- شناسنامه برای تمام اعضای خانواده؛5- کارگران شدنی است به کپی قرارداد شغل / کرایه نامه بیچارگی داشته باشند که بهتر است با حامی مالی / کارفرمای خویش در این باره مشورت کنند؛6- کپی واضح از گذرنامه پشتیبان مالی؛7- بیمه سفری.

بهترین گزینه برای سفر به دبی و اخذ پاسپورت داماک گروپ damac- group  است .

مطالب مشابه:

پاسپورت       مهاجرت به دبی        

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...