پاسپورت دبی - امارات DAMAC GROUP

پاسپورت

پاسپورت، مدرک رسمی شناسایی شما است که در کشورهای دیگر اعتبار دارد و همه کشورها برای شهروندانشان آن را صادر می کند. گذرنامه یا پاسپورت هم برای نشان دادن تابعیت شما به کار می رود و هم اینکه حکم لازم (ویزا یا روادید) برای ورود به کشورهای دیگر در پاسپورت یا همان گذرنامه می خورد.

داماک در ادامه این متن می خواهد نکاتی درباره گذرنامه را به شما بگوید که دانستن آن ها کاربردی و مناسب خواهد بود؛ با ما همراه باشید تا این نکات را با هم مرور کنیم.

 

برای سفر پاسپورت چقدر باید اعتبار داشته باشد؟

با اینکه قوانین کشورهای مختلف برای اعتبار پاسپورت خارجی ها متفاوت است، اما معمولا شما برای اینکه سفری خارجی داشته باشید،نیاز دارید که پاسپورتی با اعتبار حداقل ۷ یا ۶ ماه داشته باشید. این مربوط به قوانین کشورها است که شما با رعایت آن، می توانید به راحتی سفری به خارج از کشور داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که اگر قرار است چندین ماه بعد سفری داشته باشید و اعتبار پاسپورت شما حتی ۸ ماه هم هست، برای اطمینان بیشتر، آن را تمدید کنید.

پاسپورت موقت برای افراد مشمول خدمت

اگر شما دانشجو هستید می توانید با ارائه مدرک اشتغال به تحصیل، پاسپورت موقتی برای طول سفرتان دریافت کنید. برای اینکار لازم است که به پلیس ۱۰+ مراجعه کرده، گواهی خود را ارائه دهید و سپرده ای برای وثیقه بگذارید. اگر دانشجو نیستید و یا گواهی خاصی مربوط به اینکه چرا سرباز نیستید ندارید، نمی توانید از این پاسپورت موقت استفاده کنید.

 

نکاتی درباره گذرنامه 

نکاتی درباره گذرنامه که باید بدانید در این مقاله شرح می دهیم تیم محتوا داماک گروپ damac-group همراهی کنید .

 • برای تهیه عکس مواردی نظیر نداشتن عینک، زیور آلات و داشتن حجاب اسلامی برای خانم ها اجباری است که برای اطلاعات دقیق تر به صفحه چگونه پاسپورت بگیریم مراجعه نمایید.
 • عکس شما نباید بیشتر از ۳ ماه گذشته گذشته باشد.
 • برای دریافت گذرنامه خودتان حتما باید حضور داشته باشید.
 • گذرنامه ها در ایران ۵ ساله هستند و بعد از آن باید تعویض شود.
 • برای تحویل گذرنامه باید نشانی پستی دقیقی ارائه دهید.
 • برای تعویض پاسپورت باید گذرنامه های قبلی خود را به همراه داشته باشید.
 • قبل از خروج از ایران دقت کنید که حتما مهر خروج در گذرنامه شما خورده باشد.
 • معمولا پس از تکمیل مدارک، پاسپورت شما حداکثر تا ۱۰ روز بعد به نشانی پستی ارائه شده، خواهد رسید. اگر قرار است سفری بروید، این زمان را در نظر بگیرید.

دیگر نکاتی درباره پاسپورت این است که باید پاسپورت خود را سالم نگه دارید. بسیاری از کشورها در صورت مخدوش بودن پاسپورت، اجازه ورود شما به کشور را صادر نخواهند کرد.

خدمات سایت داماک گروپ

 • مشاور حقوقی مسکن
 • مشاور سرمایه گذاری
 • مشاور املاک
 • فروش ملک دبی

مشاور املاک damacgroup

فایل یابی مشاور املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد .

چرا پاسپورت برای دبی بگیریم ؟

در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی (امارات ) خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . برای خرید ملک دردبی (امارات ) حتما نیازبه پاسپورت  دارید . که باید اقدام کنید .

مطالب مشابه:

پاسپورت      مهاجرت به دبی       

damac            

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...