مشاور املاک دبی DAMAC GROUP

مشاور املاک 

مشاور املاک دبی  ، امروز باید بر فشار کاری در یک بازار رقابتی آسیب دیده از رکود اقتصادی، غلبه کنند و اطلاعات بیشتری نسبت به قبل در اختیار مشتريان بالقوه قرار دهند. همچنين بايد با تکنولوژی های نوآورانه که در حال تغییر نحوه ى عملکرد بازار هستند، هماهنگ باشند. در اینجا چند ایده جدید و خلاقانه برای کمک به شما برای ماندن در این رقابت ارائه می شود.

نکته مهم برای یک مشاور املاک داماک گروپ  چیست ؟

 

نکته مهم برای یک مشاور املاک داماک گروپ بررسی می کنیم با ما همراه باشید .

  1. از مزایای ضبط ویدیو استفاده می کند.

شما مشاور املاک ممکن است از دانستن این مطلب تعجب کنید که در حال حاضر دوربین ویدئویی با کیفیت بالا و قابلیت های ویرایش در جیب خود دارید، تلفن هوشمندتان. ما مشاوران املاک بايد  تیم خود را ملزم كنيم تا از هر ملکی که اداره آن را در دست دارند، فیلم بگیرند و از این ویدیو به عنوان ابزار کلیدی بازاریابی خود استفاده کنند .

٢. تور مجازى

برخی از آژانس های املاک، ویدئو هاى خود را به را حتی با ارايه ى تورهای مجازی هدایت شده برای نشان دادن ویژگی های ارزشمند لیست خود، ضبط می نمایند. با کمک یک فیلمبردار حرفه ای و یا با استفاده از یک دوست برای ضبط ویدئو بر روی تلفن هوشمند خود، مشاور املاک می توانند نظر بینندگان خود را به یک تور مجازی از خانه مورد نظر جلب نمایند. شما  مى توانيد با كمى تحقيق با دوربينهاى ٣٦٠ درجه و نحوه ى ساخت املاک لوکس آشنا شويد.

٣. ارايه ى مشوق ها

این تکنیکی است که توسط سازندگان و مشاوران املاک مثل داماک گروپ به طور آزادانه اعمال می شود. یکی از موثرترین راههای متقاعد کردن یک خریدار بالقوه برای خرید ملک بیش از دیگری این است که ارزش پول بیشتری را برای آنها به ارمغان بیاورد. سازندگان می توانند خدمات و محصولاتی را ارايه دهند که بالاتر از حد معمول هستند، از قبیل ضد آب کردن، لوازم خانگی پیشرفته، ویژگی های منحصر به فرد مانند سان روف یا انرژی خورشیدی یا گارانتی ساختمانی خانه. 

شرکت  damacgroup

همچنین بر اساس قوانین ملک زمانی که شما اقدام به خرید ملک در دبی  با استفاده از وام می نمایید در راستای این امر شرکت داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی ( ملک دبی ) است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . شما با خرید  ملک دبی در می توانید سرمایه گذاری مطمئنی را داشته باشید داماک برای رفاه حال شما از وام مسکن با اقساط بلند مدت و بدون بهره فراهم کرده است .

شعار  داماک گروپ

 فروش، یک هنر چالش برانگیز است و عدم موفقیت می تواند آسیب جدی در ذهن شما ایجاد نماید. سعی کنید برای یک هفته يك عبارت تاكيدى را برگزینید و با خودتان تکرار کنید تا ببینید آیا روش فروش شما را بهبود می بخشد. نظر شما به چند عبارت تاكيدى جلب می کنیم:

  • "مردم می خواهند بخرند، نه اینکه فروخته شوند."
  • " آنچه که می دانی را بفروش."
  • "به آنچه در حال فروش هستی، باور داشته باش."
  • "به خدمات فکر کن، نه فروش."
  • "امید، یک استراتژی فروش نیست."
  • "کارهای صحیح را به طور مستمر انجام بده.

مطالب مشابه:

پاسپورت      مهاجرت به دبی       خرید ملک در دبی 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...