خرید ملک در دبی

 

خرید ملک در دبی 

در حالی که مشاوران املاک هنوز هم رکن اصلی فرایند خرید ملک در دبی می باشند، خریداران و مستاجران و فروشندگان موجران به طور روزافزونی در پی گردآوری اطلاعات آنلاین بیشتری پیش از استفاده و بکارگیری از کارشناسان هستند.

تحقیقی که توسط تیم مجرب داماک انجام شده است ، حاکی از این بود که ٩٢٪؜ خریداران مسکن از اینترنت برای شروع جستجوی خانه دلخواه خود استفاده کرده و بدین ترتیب نیاز حیاتی خود به مشاوران املاک و مستغلات را در خانه و با حضور فعال در اینترنت مرتفع می کنند. اگر شما طی این روند حضور و مشارکت فعال و آنلاین در اينترنت ندارید، فرصت نوشتن قرارداد و موفقيت در كار مشاور املاك را از دست مى دهيد .

صنعت املاک و مستغلات طی دهه گذشته با فراز و فرودهای جالب توجهی مواجه شده است. تعداد مشاوران املاك در سال های اخیر به دليل بحران مالى و ركود بازار مسكن  دبی ، کاهش شدید داشته است. از طرف ديگر رقابت شديدى ميان آژانس هاى مسكن و مشاور املاک در هر منطقه ى كارى به وجود آمده است. این رقابت بسیار تخصصی است و در نتیجه، امروزه داماک گروپ از دیگر مشاوران املاک  دبی متمایز است؛ چرا چون دارای مهارت های تخصصی درون خطی و برون خطی (آنلاین و آف لاین) بازاریابی و کسب درآمد دلاری است .

راز موفقیت در خرید و فروش ملک در دبی

5 راز موفقییت در خرید ملک در دبی برای یک مشاور املاک معتبری مثل داماک گروپ

1- ارايه محتوایی قدرتمند برای درج در صفحه مربوط به اطلاعات اصلی

تولید یک کتاب الکترونیکی مانند "موارد مهمی که مالکان جدید منازل مسکونی باید پیش از خریداری در نظر داشته باشند" یا "ویژگی های ارزشمند یک خانه جدید" را مد نظر قرار می دهند. 

٢- به اشتراک گذاری اجتماعی را به صفحات مربوط به خصوصیات و ویژگی های خود اضافه می کنیم:

فروشندگان و موجران مایلند تا عکس های زیبایی از منازل خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند تا مشتريان با افزودن ویژگی های مربوط به اشتراک گذاری اجتماعى به حساب کاربری خود بتوانند خصوصیات و ویژگی های مختلف را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته و ایمیل کنند.

٣- داماک گروپ مراقب رقبا است :

دیگر مشاوران املاک در محدوده ى شما مشغول به چه کاری هستند؟ شکل ظاهری سایت های اینترنتی آنها چگونه است؟ میزان فعالیت آنها در رسانه های اجتماعی به چه اندازه است؟ از کارهایی که رقبا انجام می دهند یادداشت برداریم و از تکرار اشتباهات آنها خودداری کرده و موفقیت های آنها را تکرار می کنیم.

٤- دیگران باید بتوانند به آسانی با ما تماس بگیرند:

اطلاعات تماس خود را در تمام صفحات وب سایت خود درج می کنیم. طراحی صفحه "تماس با ما" باید به گونه ای باشد که توجه هر فردی را جلب کند.

٥- طراحی یک کارت ویزیت فوق العاده:

یک کارت ویزیت فوق العاده و چشمگیر برای خود طراحی و چاپ کرده و به هر بهانه اى و در هر ارتباطى، آن را پخش می کنیم ویا در وب سایت خود قرار می دهیم .

٦- از تصاویر محل ملک استفاده می کنیم :

از بسیاری جهات، شما صرفن یک فروشنده منزل مسکونی نیستید، بلکه فروشنده یک شهر یا محدوده بزرگ هستید. بهترین منازل محدوده ى خود را با تصاویری زیبا و با کیفیت از اماکن مهم و مناظر آشنای شهر خود به نمایش می گذاریم .

 

 مشاور املاک damacgroup

فایل یابی مشاور  املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد .

خدمات شرکت داماک گروپ

  • مشاور حقوقی مسکن
  • مشاور سرمایه گذاری
  • مشاور املاک
  • فروش ملک مسکونی

مطالب مشابه:

پاسپورت      مهاجرت به دبی       

damac            

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...