فروش و یا اجاره ملک در دبی - امارات

 فروش یا اجاره ملک دبی

نکاتی برای فروش یا اجاره ملک دبی  در اختیار شما می گذارد عبارتند از:

 اگر می خواهید ملک خود را اجاره داده یا بفروشید باید نکاتی را در نظر داشته باشید و سریع و شتاب زده عمل نکنید.ما در زیر به بعضی از این نکات اشاره می کنیم:

  • برای اجاره یا فروش ملک خود باید برخورد گرم و صمیمی داشته باشید:

یکی از شرایط پسندیدن  خانه توسط خریدار یا مستاجر وابسته به روابط عمومی بالای شما و برخورد مناسب با بازدیدکننده خانه است پس در قدم اول باید رفتاری دوستانه و محترمانه داشته باشید تا بازدید از خانه با میل و رغبت انجام شود.

  • برای قیمت گذاری روی ملک دبی خود با مشاورین املاک و متخصصان مثل داماک گروپ در این امور مشورت بگیرید:

قیمت بیش از حد بالا یا پایین روی ملک باعث می شوند خانه شما با قیمت واقعی خود به فروش نرسد.قیمت بالا باعث می شود مشتریان را از دست بدهید و افرادی که برای بازدید از ملک دبی می آیند به قصد گرفتن تخفیف از شما بیایند و شما وادار به کاهش قیمت ملک دبی خود می شوید.

  • ظاهر خانه خود را زیبا و مرتب کنید:

ظاهر و دکوراسیون زیبا نقش بسیار مهمی در اجاره یا خرید ملک شما دارند.

شما می توانید با صرف اندکی هزینه و سلیقه در رنگ بندی و دکوراسیون خانه خود تغییراتی ایجاد کنید که این تغییرات تاثیر بسزایی در فروش یا اجاره بهتر ملک دبی شما دارد.

 

خدمات سایت داماک گروپ

  • مشاور حقوقی مسکن

  • مشاور سرمایه گذاری

  • مشاور املاک

  • خرید ملک

  • اجاره ملک

  • ملک دبی مسکونی

درخواست وام برای خرید ملک در دبی ازجمله شرکت  damacgroup

در صورتی که قصد دارید که با استفاده از وام اقدام به خریدملک دبی بنمایید می بایستی با شرایط این کار آشنا باشید. به دلیل این که اعطای وام بانکی برای خرید  ملک در شهر  دبی شرایط خاص خود را دارد. زیرا که سیاست های کشور ملکبرای اعطای وام جهت خرید ملک برای اتباع خارجی از طریق بانک های عامل متفاوت می باشد. مثلا میزان وام بسته به گردش مالی، ارزش ملک خریداری شده، نوع کسب و کار، میزان حقوق دریافتی و …  دارد. به همین دلیل بانک عامل پس از بررسی شرایط شما ۷۵٪ از ارزش  ملک دبی شما را می تواند تسهیلات ارایه نماید. بازپرداخت این تسهیلات متفاوت است و تا حداکثر ۱۰ سال هم قابل پرداخت است.

همچنین بر اساس قوانین ملکزمانی که شما اقدام به خرید ملک در با استفاده از وام می نمایید در راستای این امر شرکت داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی ( ملک دبی ) است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . شما با خرید  ملک دبی در می توانید سرمایه گذاری مطمئنی را داشته باشید داماک برای رفاه حال شما از وام مسکن با اقساط بلند مدت و بدون بهره فراهم کرده است .

مطالب مشابه:

پاسپورت        مهاجرت به دبی       خرید ملک در دبی

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...