ویزای ترانزیت دبی- امارات

ویزای ترانزیت امارات 

 ما در این جا شما را با فهوم ویزای ترانزیت امارات آشنا می کنیم تا در صورت احتیاج تان بتوانید آن را از این کشور دریافت نمایید.

چه کسی به ویزای ترانزیت احتیاج دارد؟

اگر شما جزو ملیتی نیستید که واجد شرایط ویزا هنگام ورود  یا ورود بدون  ویزا  به امارات متحده عربی باشید، به ویزای ترانزیت نیاز دارید.

چه کسی می تواند برای ویزای ترانزیت شما اقدام کند؟

فقط شرکت های هواپیمایی مستقر در امارات متحده عربی که از طریق آن سفر می کنید می توانند ویزای ترانزیت شما را قبل از سفر ترتیب دهند. اگر سفر شما از طریق آژانس مسافرتی انجام شود، آژانس همچنین می تواند در گرفتن ویزا به شما کمک کند، اما همه ویزا از طریق شرکت هواپیمایی هدایت می شوند. نمایندگان هواپیمایی می توانند از طریق یکی از روش های زیر اقدام به درخواست آنلاین ویزای ترانزیت کنند:

eChannels  پورتال

برنامه ICA UAE eChannels برای اپل و اندروید.

کانال های آنلاین ارائه شده توسط اداره کل امور اقامت و امور اتباع خارجی (GDRFA) در امارات.

مدت ویزای ترانزیت

مدت  ویزای ترانزیت یا برای 48 ساعت یا برای 96 ساعت صادر می شود. لطفا توجه داشته باشید که یک بار ویزا 48 ساعته صادر می شود، تا 96 ساعت قابل تمدید نیست.

امارات متحده عربی دو نوع ویزای ترانزیت صادر می کند: یکی برای 48 ساعت که بصورت رایگان و دیگری برای 96 ساعت فقط برای 50 AED. ویزای ترانزیت فقط توسط شرکت های هواپیمایی مستقر در امارات متحده عربی حمایت می شود و قبل از ورود به امارات باید پردازش و تأیید شود. هر دو نوع ویزای ترانزیت قابل تمدید نیست.

گذراندن ویزا به مدت 48 ساعت

ویزای ترانزیت به مدت 48 ساعت به صورت رایگان برای مسافرانی که از طریق فرودگاه های امارات عبور می کنند به صورت رایگان صادر می شود. شما باید از قبل از طریق یک شرکت هواپیمایی مستقر در امارات اقدام به اخذ ویزا کنید. این ویزا قابل تمدید نیست. اعتبار ویزا 48 ساعت از ورود به امارات متحده عربی است و باید ظرف 48 ساعت از زمان ورود امارات را ترک کنید.

 برای گرفتن ویزای ترانزیت، باید چه کار هایی انجام دهید:

یک: گذرنامه یا سند مسافرتی با حداقل اعتبار سه ماه

دو: عکسی از خود در برابر پس زمینه سفید

سه: رزرو بلیط به مقصد به مقصد 3 ، به غیر از مقصدی که از آنجا می آیید.

ویزای ترانزیت به مدت 96 ساعت

ویزای ترانزیت به مدت 96 ساعت در برابر هزینه 50 AED به مسافرانی که از طریق فرودگاه های امارات عبور می کنند صادر می شود. شما باید از قبل از طریق یک شرکت هواپیمایی مستقر در امارات اقدام به اخذ ویزا کنید. این ویزا قابل تمدید نیست. اعتبار ویزا 96 ساعت از ورود به امارات متحده عربی است و باید ظرف 96 ساعت از زمان ورود امارات را ترک کنید.

برای گرفتن ویزای ترانزیت، باید چه کار هایی انجام دهید:

یک: گذرنامه یا سند مسافرتی با حداقل اعتبار شش ماه

دو: عکسی از خود در برابر پس زمینه سفید

سه: رزرو بلیط به مقصد به مقصد 3 ، به غیر از مقصدی که از آنجا می آیید.

نکته ای مهم و قابل توجه

هیچ نهاد هزینه ای یا مبالغ اضافی توسط هیچ نهاد فدرال، محلی یا خصوصی قابل اعمال نیست. مبلغ عزیمت 30 AED برای هر مسافری که از طریق فرودگاه های امارات متحده عربی عبور می کند، به شما تعلق می گیرد.

مشاورین گروه داماک damac

مشاورین گروه داماک DAMAC:اکنون که ویزای ترانیزیتی امارات متحده عربی آشنا شده اید ممکن است بخواهید برای کار یا تجارت و یا هر مسئله دیگری نسبت به دریافت آن اقدام کنید. با توجه به این موضوع که بهتر است این کار ها با مشورت با فردی با تجربه انجام دهید، پیشنهاد می دهیم که برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی با مشاورین مجرب و حرفه ای گروه داماک damac تماس بگیرید و از آن ها بخواهید تا در مراحل درخواست تا دریافت ویزای ترانزیت امارات شما را همراهی کنند. به این صورت شما با اطمینان کامل و بدون بروز هیچ گونه مشکلی ویزای تان را دریافت خواهید کرد.

مشاورین داماک damac همیشه و همه جا در کنار شما عزیزان خواهند بود تا شما به آسانی به خواسته هایتان دست بیابید.

مطالبه مشابه :

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...