ویزای امارات - دبی

 ویزای امارات

اگر شما بخواهید برای مهاجرت و یا سفر به کشور امارات بروید، به ویزای امارات  احتیاج دارید. با این که ویزای این کشور برای بسیاری از کشور ها نیاز نیست اما اگر شما پاسپورت ایرانی دارید و از ایران می خواهید به شهرهای کشور امارات سفر کنید نیازمند ویزا هستید.

حال سوال این جاست که چگونه می توانید برای خود و همراهان تان ویزا تهیه کنید و چه قوانینی را باید در این زمینه رعایت کنید.

ما در خدمت شما عزیزان هستیم تا به شما عزیزان کمک کنیم تا بتوانید ویزای خود را به راحتی دریافت نمایید. پس با گروه داماک damac فارسی همراه باشید.

قوانین و مقررات ویزای کشور امارات

قوانین و مقررات ویزای کشور امارات را مورد بررسی قرار می دهیم :

یک: هزینه ویزا باید پس از درخواست پرداخت شود.

دو: هزینه های اضافی برای پردازش ویزا اعمال می شود.

سه: مسافر باید فقط به پروازهای امارات یا پروازهای برنامه نویسی به دبی سفر کند.

چهار: هزینه ویزا قابل استرداد نیست.

پنج: در صورت صدور ویزا و استفاده از آن ، بلیط برگشت پذیر نیست.

شش: زمان پردازش ویزا تقریباً 3 تا 4 روز کاری است.

هفت: ورود به امارات مشمول تأیید مهاجرت است.

هشت: کلیه ویزا ها برای ورود به دبی 60 روز از تاریخ صدور به جز ویزا های 96 ساعته و 48 ساعته معتبر هستند که 30 روز از تاریخ صدور آن معتبر هستند.

چگونه و کجا درخواست ویزای از پیش تنظیم شده امارات متحده عربی خود را انجام دهید.

  1. از طریق مدیریت رزرو خود به صورت آنلاین اقدام کنید.
  2. برنامه موبایل DVPC
درخواست آنلاین برای دریافت ویزا

درخواست آنلاین برای دریافت ویزا : اتباع کشورهایی که نیاز به ویزای از پیش تنظیم شده در امارات متحده عربی دارند، هم اکنون می توانند ویزا های خود را به صورت آنلاین از طریق emirates.com دریافت و هزینه آن را پرداخت کنند.

اگر به امارات متحده عربی به دبی سفر کرده اید یا در آن متوقف شده اید ، می توانید درخواست خود را ارسال کرده و ویزای امارات متحده عربی خود را به صورت آنلاین دریافت کنید - بدون نیاز به ارسال گذرنامه خود برای تمبر. بعد از رزرو پرواز در امارات، می توانید از طریق ویزای خود در امارات متحده عربی اقدام کنید. هزینه پردازش VSF اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به VFS Global مراجعه کنید.

سرویس درخواست ویزای آنلاین برای ساکنان و اتباع بسیاری از کشورهای جهان در دسترس است. دریابید که آیا می توانید برای ویزای امارات اقدام کنید. گذرنامه های متقاضیان باید حداقل شش ماه اعتبار خود را از تاریخ سفر به دبی داشته باشند و باید دارای گذرنامه های قابل خواندن با ماشین باشند - گذرنامه های دست نویس پذیرفته نمی شوند.

این سرویس فقط در صورت مسافرتی با رزرو تأیید شده در امارات امکان پذیر است که در آن بلیط امارات صادر شده باشد و برنامه پرواز در حال حاضر زمان مورد نظر را در دبی شامل می کند. برنامه سفر به داخل و خارج از دبی باید با یک بلیط (PNR) باشد و این پروازها باید پروازهای امارات باشند. توجه داشته باشید که هرگونه برنامه سفر از جمله هر پرواز به مقصد دبی از طرف سایر شرکت ها، واجد شرایط خدمات ویزای آنلاین نیست.

حداقل چهار روز کاری بین المللی قبل از ورود به دبی لازم است، اما امارات توصیه می کند که برنامه های آنلاین در اسرع وقت انجام شود.

 

 

مشاورین داماک در خدمت شما

ممکن است در هر کدام از مراحل دریافت ویزا به مشکل بربخورید. اگر چنین اتفاقی برای شما عزیزان افتاد نیاز به نگرانی نیست چرا که شما عزیزان می توانید با تماس با مشاوران گروه داماک damac مشکلات خود را با آن ها در میان گذاشته و مشاوران داماک damac با حل آن ها به شما در گرفتن ویزا ها کمک خواهند کرد.

.مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات      مهاجرت به دبی       

           

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...