اقامت با خرید ملک-اماراتDAMAC -DAMACGROUP

 اقامت در امارات

اقامت در امارات : امارات مقصد بسیار معروف برای مهاجرانی است که بدنبال تاسیس یک شرکت یا سرمایه گذاری در شرکتی هستند. امارات مکان ایده آلی برای کارآفرینان و افراد خویش-کارفرما جهت اخذ اقامت می باشد، تا به طور استراتژیکی در تقاطع تجارت جهانی- امارات- با اقتصاد قوی قرار گیرند.

 امارات همچنین به دلیل نرخ پایین رشد جمعیتی، از افراد خارجی جویای کار و سرمایه گذاری در این کشور استقبال می کند و امتیازات و مشوق های ویژه ای همانند در اختیار گذاشتن بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و سیستم های آموزشی برای این گروه از مهاجرین درنظر می گیرد. در این میان، دوبی بهشت سرمایه گذاری و مرکز مالی اصلی برای تجارت جهانی محسوب می شود که برای اخذ اقامت در این شهر رقابت سختی در جریان است.

با داماک گروپ همراه باشید تا اطلاعات کافی در زمینه دریافت اقامت از طریق خرید ملک را در اختیار شما قرار دهیم.

 

شرایط اقامت و زندگی در امارات از طریق خرید ملک

این نوع ویزای اقامت مختص افرادی است که گزینه اخذ شرایط اقامت امارات را از طریق خرید ملک دارند، اما برای اخذ این نوع ویزا تامین شرایط زیر لازم است. اول از همه، برای اینکه فردی صلاحیت اخذ ویزای اقامت از طریق خرید ملک را داشته باشد، ارزش ملک باید حداقل 1 میلیون درهم باشد. همچنین ملک معین باید از نوع مسکونی و آماده برای زندگی باشد، اما در مورد رهن، حداقل 50% رهن بایستی که تحت پوشش قرار گیرد. فقط درصورت تامین شرایط فوق و نیز تهیه مدارک لازم همانند پاسپورت معتبر، کارت شناسایی، وضعیت تمکن مالی و غیره به وی ما ویزای اقامت اعطا می شود.

بعضی‌ها با خرید ملک در دبی کسب‌وکار جدیدی راه میندازند و بعضی دیگر هم با رعایت قوانین امارات در این زمینه، آن را اجاره می‌دهند.

البته باید بدانید که قوانین امارات متحده عربی در حوزه خرید ملک و اجاره برای خارجی‌ها بسیار سخت‌گیرانه است و افراد زیادی موفق به انجام این کار نمی‌شوند.

در واقع قبلا اقامت با خرید ملک در دبی امکان‌پذیر بود، اما با اشباع سرمایه‌گذاری‌های خارجی، خرید ملک در دبی روی دیگر خود را به متقاضی‌ها نشان داد.

یکی از محدودیت‌های خرید ملک در دبی این است که ارزش ملک موردنظر باید حداقل یک‌میلیون درهم باشد. در املاکی که چند مالک دارند، سهم هرکدام باید حداقل یک‌میلیون درهم باشد.

در ضمن ملک نباید در رهن یا وثیقه بانک باشد.

 

اما به خاطر بسپارید که در صورت فروش ملک ، وضعیت اقامتتان از شما سلب خواهد شد. بنابرین، وضعیت اقامتی به وضعیت ملک بنام آن فرد بستگی دارد.

گفتیم که امارات متحده عربی ثبات اقتصادی و شرایط اقتصادی بسیار خوبی دارد. افراد زیادی تمایل دارند ساکن این کشور شده و به‌کسب‌وکار بپردازند.

خرید ملک در دبی هم امکان‌پذیر است، اما شرایط و قوانین سخت‌گیرانه در این زمینه، دست‌وپای سرمایه‌گذاران را می‌بندد.

 

اقامت از طریق کار در امارات

یکی از متداولترین راههای اخذ اقامت ، اقامت از طریق کار در امارات است. در حقیقت، ویزای کار زمانی اخذ می شود که شرکتی به فردی پیشنهاد کاری بدهد و برای وی ویزای کار و اقامت امارات را تهیه نماید. وقتی که او ویزای امارات از نوع “کار” را دریافت می کند، همچنین می تواند همین کار را درمورد وابستگانتان، همسر و فرزندانتان انجام دهد. هزینه های چنین روادیدی قانونا برعهده کارفرمای وی می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

 برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac            اقامت با خرید ملک دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...