شرایط زندگی در دبی - امارات

شرایط زندگی در دبی

داماک گروپ قصد دارد در این مقاله شرایط زندگی در دبی را برای علاقه مندان به این شهر زیبا توضیح دهد.

شرایط زندگی  دبی که شهری بسیار لوکس و زیبا می باشد خاص است. دبی یکی از هفت امارات متحده عربی به شمار می رود که لوکس ترین و مشهورترین این هفت امارات می باشد. بسیاری از افرادی که برای تفریح به این شهر می روند بعد از دیدن آن بسیار مشتاق می شوند که در مورد شرایط آن اطلاعاتی به دست آورند تا در این شهر زندگی کنند، چرا که این شهر یکی از شهرهای زیبا و لوکس می باشد و افراد بسیاری به این شهرها علاقه دارند. بنابراین باید در مورد شرایط مهاجرت و زندگی در دبی اطلاعاتی کافی داشته باشند.

آمار مهاجرت کردن به شهر دبی بسیار بالا می باشد و افراد زیادی برای اینکه شرایط زندگی دبی را تجربه کرده اند مایل هستند در این شهر برای همیشه زندگی کنند. پیش از اینکه شما تصمیم بگیرید به این شهر بروید باید در مورد شرایط زندگی و اقامت در دبی و همچنین شرایط کار و زندگی در دبی اطلاعات بیشتری به دست آورید و سپس برای اقامت خود تلاش کنید. اگر شما از جمله افرادی می باشید که در مورد شرایط زندگی در دبی اطلاعات زیادی ندارید می توانید در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد شرایط زندگی در کشور دبی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

شرایط زندگی در دبی از لحاظ فرهنگی

شما باید شرایط زندگی در دبی از لحاظ فرهنگی بدانید که این کشور یکی از کشورهای مسلمان و عربی است و به همین دلیل قوانینی که در این کشور رایج می باشد قوانین اسلام است. البته از آنجایی که توریست های زیادی به این کشور می روند، در مورد برخی از قوانین اسلام سهل انگارانه تر برخورد می نماید.با این حال باید بدانید مردم محلی این شهر بسیار معتقد به دین اسلام هستند و به همین دلیل این شهر به طور کامل شهری مسلمان به حساب می آید. بنابراین از نظر شرایط زندگی در شهر دبی از لحاظ فرهنگی باید بدانید این شهر معتقد به دین اسلام است.

اگر شما زندگی از لحاظ فرهنگ اسلامی را می پسندید و می خواهید در کشوری زندگی کنید که معتقد به دین اسلام هستند باید بدانید در هر محله و منطقه ای که سکونت کنید مسجد وجود دارد و شما برای پیدا کردن مسجد دچار مشکل نمی شوید. زیباترین مسجدی که در این شهر قرار دارد مسجد جمیره می باشد. بر این اساس اگر افرادی که شرایط زندگی در دبی از نظر فرهنگی که به دین اسلام معتقد است را نمی پسندند نمی توانند در این کشور زندگی کنند. مردم ایران از آنجایی که در کشور خود هم با این شرایط زندگی کرده اند به راحتی می توانند در شهر دبی هم زندگی کنند و به همین دلیل زندگی در این شهر برای آنها دشوار نمی باشد.

زندگی در دبی :

زندگی در دبی یکی از شهرهای مدرن دنیا به‌حساب می‌آید که روزبه‌روز بر جمعیت مهاجران به این شهر از سراسر دنیا به‌خصوص چین، هند، ایران، اروپا و ... افزوده می‌شود. نکته‌ای که باید در مورد زندگی در امارات متحده عربی و شهر دبی گفت این است که افراد وطنی دبی از هرگونه مالیاتی معاف می‌باشند و همین امر می‌تواند زندگی را برای افراد مقیم دبی آسان کند. اما افراد مهاجر تمامی مالیات‌ها را باید پرداخت کنند به‌علاوه امتیازاتی که دولت برای افراد مقیم دبی در نظر می‌گیرد بی‌شک برای مردمان مهاجر لحاظ نمی‌شود. درواقع هر فردی طبق شرایطی که دولت برای اقامت گرفتن افراد خارجی در نظر گرفته است، می‌توانند طی روند مشخص اقامت خود را دبی دریافت کنند. اما باید گفت زندگی برای افراد مهاجر بسیار گران‌تر از زندگی برای افراد وطنی دبی است. نکته مهمی که می‌توان در مورد دبی گفت این است که دولت امارات متحده توانسته است تورم را برای تمام اقلام به صفر برساند .

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...