خرید ملک در امارات

 

 

خرید ملک در امارات 

قبل از این که آخرین مرحله در خرید ملک در امارات پرداخت و تسویه حساب کامل را انجام دهید, یک کپی از اصل سند را درخواست کنید به اداره اسناد منطقه خود مراجعه نمایید.

به دلیل یکپارچه بودن سیستم ادارات امارات تنها در عرض چند دقیقه شما می توانید نسبت به استعلام ملک خود و اطلاع یافتن از تمام جزیات آن اقدام نمایید.

تمام مراحل ثبت سند به نام شما و خرید شما در اداره اسناد انجام خواهد گرفت و در یک روز هم به اتمام خواهد رسید. در طی این مراحل شما نیاز به یک مترجم رسمی دارید تا کلیه این مراحل را به انگلیسی و ترکی ترجمه نماید. البته تمام این مراحل شامل پروژه های اتمام شده می باشد. و در ارتباط به پروژه های در حال ساخت شما باید به قوانین مربوط به آنها مراجعه کنید. بعد از به اتمام رسیدن پروسه های ادارای و اخذ سند می توانید به اداره امنیت مراجعه نمایید و نسبت به اخذ اقامت خود اقدام نمایید.

 

دلایل اقامت در امارات با خرید ملک 

یکی دیگر از دلایل اقامت در امارات با خرید ملک باشد. اتباع خارجی با خرید ملک حتی با قیمت پایین در امارات می توانند اقامت کشور امارات را اخذ نمایند. اگر مبلغ ملک خریداری شده ۲۵ هزار دلار باشد که خریدار خواهد توانست برای خود و اعظای خانواده اش پاسپورت کشور امارات را اخذ نماید.

از طرف دیگر ساخت و سازهای با کیفیت بالا و قیمت های مناسب، اعطای وام و تسهیلات ویژه به خریداران، جاذبه های شهرهای امارات و … نیز به اشتیاق اتباع کشورهای خارجی برای خرید ملک در امارات  افزوده است.

هزینه های خرید ملک در امارات چگونه است؟

هزینه خرید ملک ، علاوه بر هزینه خود مالک شامل هزینه های انتقال سند، مالیات و غیره نیز می شود. در زیر سعی شده است به برخی از آنها اشاره گردد:

لازم است که خرید ملک در امارات به مطالب زیر توجه داشته باشند:

 قبل از هرگونه انتقال وجه در خصوص خرید ملک در کشور امارات، به شما پیشنهاد می گردد که نسبت به استعلام وضعیت ملک مورد نظر، بدهی بانکی، وام بانکی، محدودیت های قانونی و … در سازمان ثبت اسناد و املاک امارات اقدام نمایید.

قبل از خرید ملک در کشور امارات از سازندگان و مشاوران درخواست داشته باشید تا مجوزهای لازم را به شما نشان دهند. و از صحت آنها اطمینان خاطر پیدا کنید.

خرید ملک اگر ارزشش کمتر از 1 میلیون درهم باشد تضمینی برای قبول درخواست اقامت شما نمی باشد. فقط شرایط بررسی آن را دارا می باشید. زیرا که وزارت کشور در خصوص اعطای اقامت می بایستی تصمیم بگیرد.

شما می توانید درخواست خرید خانه خود را در تمام ادارات پستی انجام دهید.

شرکت damac group

در راستای این امر شرکت داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی ( امارات ) است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . شما با خرید ملک در امارات می توانید سرمایه گذاری مطمئنی را داشته باشید داماک برای رفاه حال شما از وام مسکن با اقساط بلند مدت و بدون بهره فراهم کرده است .ما درهر مرحله از کار پشتیبان شما خواهیم بود با اعتماد به گروه ما ارامش را به خانه های لوکستان به ارمغان ببرید .

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

  • مالیات = صفر
  • آماده اقامت خانوادگی
  • زمینتان به ما تحویل دهید
  • فرنیش می کنیم
  • باغ واستخر می زنیم
  • دکوراسیون لوکس و لاکچری

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...