خرید خانه در امارات و گرفتن اقامت خانوادگی از damacgroup

 

 

خرید خانه در امارات و گرفتن اقامت خانوادگی از    damacgroup

تقریبا می توان گفت نزدیک به 4 سال می باشد که شهروندان کشورهای دیگر می توانند با خرید خانه در امارات و گرفتن اقامتخانوادگی از داماک گروپ شوند. البته در اخذ اقامت بلند مدت امارات خرید ملک الزامی می باشد مگر در صورتی که فرد موفق به اخذ اقامت یکساله امارات شود و بعد از حداقل پنج سال اقامت ممتد در امارات برای دریافت اقامت بلند مدت اقدام نماید.

همان طور که ممکن است مطلع باشید اخذ شهروندی امارات از طریق خرید خانه برای خارجی هایی ممکن است که املاک و مستغلاتی را در امارات به حداقل مبلغ 1 میلیون درهم خریداری کرده باشند. که این افراد می توانند برای خود و خانواده شان در مدت شش ماه حق تابعیت امارات را اخذ کنند. به عبارت دیگر ، شما می توانید با خرید ملک در امارات ، یک سرمایه گذاری سودآور داشته باشید و شهروند امارات شوید.

علاوه بر این ، شما می توانید با خرید ملک به مبلغ 1 میلیون درهم امارات و یا بیشتر ، 3 سال اجازه اقامت برای خود و خانواده خود دریافت کنید و در صورتی که به مدت 5 سال در امارات به طور بی وقفه در ملک خود زندگی کنید ، می توانید حق تقاضای تابعیت امارات را داشته باشید.

افراد خارجی که در امارات ملک خریداری می کنند می توانند مجوز اقامت کشور امارات را دریافت کنند به شرط آن که در دوره های معینی تمدید شود ، آنها همچنین حق دریافت اجازه اقامت برای خانواده های خود را دارند. با استفاده از این اجازه اقامت ، کودکان خارجی می توانند در امارات تحصیل کنند. پیدا کردن شغل برای اتباع خارجی که دارای اجازه اقامت در امارات هستند به مراتب راحت تر می باشد ،گرفتن مجوز کار از طریق شرکت های قانونی در امارات نیز برای این افراد آسان می باشد.

قوانین خرید خانه در امارات و اخذ اقامت damacgroup

اگر به زبان عربی و یا انگلیسی تسلط دارید می توانید قوانین خرید و فروش ملک در امارات  و اخذ اقامت داماک گروپ برای اتباع خارجی را  مطالعه نمایید. البته توجه داشته باشید که با توجه به تغییر قوانین حتما از آخرین نسخه آن ها بازدید داشته باشید.

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی امارات به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در امارات اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی امارات مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

درخواست وام برای خرید ملک در امارات ازجمله شرکت  damacgroup

در صورتی که قصد دارید که با استفاده از وام اقدام به خرید ملک در امارات از جمله داماک گروپ بنمایید، می بایستی با شرایط این کار آشنا باشید. به دلیل این که اعطای وام بانکی برای خرید ملک در کشور امارات شرایط خاص خود را دارد. زیرا که سیاست های کشور امارات برای اعطای وام جهت خرید ملک در امارات برای اتباع خارجی از طریق بانک های عامل متفاوت می باشد. مثلا میزان وام بسته به گردش مالی، ارزش ملک خریداری شده، نوع کسب و کار، میزان حقوق دریافتی و … دارد. به همین دلیل بانک عامل پس از بررسی شرایط شما ۷۵٪ از ارزش ملک شما را می تواند تسهیلات ارایه نماید. بازپرداخت این تسهیلات متفاوت است و تا حداکثر ۱۰ سال هم قابل پرداخت است.

همچنین بر اساس قوانین امارات زمانی که شما اقدام به خرید ملک در امارات با استفاده از وام می نمایید در راستای این امر شرکت داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی ( امارات ) است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . شما با خرید ملک در امارات می توانید سرمایه گذاری مطمئنی را داشته باشید .داماک برای رفاه حال شما از وام مسکن با اقساط بلند مدت و بدون بهره فراهم کرده است .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش     وام مسکن داماک

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...