خرید ملک در امارات DAMAC-DAMACGROUP

خرید ملک در امارات 

جذابیت روز افزون خرید ملک در امارات برای صاحبان سرمایه در ایران نیازمند بررسی و تحلیل است چرا که این ذوق و شوق ایرانیان می تواند به بهای سنگینی برای اقتصاد کشور تمام شود.

دلیل استقبال ایرانیان  از سرمایه گذاری در حوزه املاک امارات را باید در مزیت هایی جستجو کرد که با خرید ملک در امارات عاید سرمایه گذار می شود.

سه گروه اصلی خریداران ایرانی ملک در امارات

یکی از انگیزه سرمایه‌گذاران ایرانی برای خرید ملک در این کشور این سرمایه‌گذاران را به چند تیپ مختلف دسته‌بندی می شوند . نخست بازنشسته‌هایی که پس از اخذ سنوات چند دهه کار در ایران ترجیح می‌دهند بجای خرید ملک در شمال ایران و تحمل مشکلاتی مثل ترافیک در کشور امارات ملک خریداری کنند.

تیپ دوم را جوانان تازه ازدواج کرده‌ای می‌داند که بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن دارند و ترجیح می‌دهند پایه زندگی و کسب و کار خود را در این کشور بچینند.

بعد ۲ تیپ یادشده، تیپ سومی هم هستند که حدود ۶۵ درصد جمعیت ایرانیان متقاضی خرید ملک در امارات  را شامل می شود، افراد حقیقی و حقوقی هستند که در ایران فعالیت اقتصادی فعال دارند و توانایی مالی این را دارند که به اروپای غربی و آمریکا هم بروند اما امکان رها کردن کامل ایران و خانواده خود را با فاصله جغرافیایی زیادتر از فاصله بین تهران- دبی ندارند.

آمار خرید ملک در کل امارات  توسط  ایرانیان در سال 2017 

آمار خرید ملک در کل امارات  توسط  ایرانیان در سال 2017   به 297 ملک رسید . تغییر این آمار در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را به ترتیب ۳۶۵۲ و ۵۴۲۳ مورد برشمرد که رتبه دوم را در برگرفت و در اوایل سال ۲۰۲۰ نیز به رتبه نخست رسیده اند که با وجود شیوع کرونا و منع حضور در این کشور از سوی خود ایرانیان مقیم در این کشور نیز خریداری شده است.

۷ برابر شدن خرید ملک در امارات توسط ایرانیان را اقتصاد راکد و بیمار ایران در سالهای اخیر ، افزایش نرخ دلار در کشورمان، بروز یک نا امیدی گسترده در نسل جوان و میانسال نسبت به آینده، سهولت رفت و آمد بین ۲ کشور، اخذ شهروندی و مشاهده نشدن کلاهبرداری‌های بزرگ و عمده را در کنار اعتمادی که فروشندگان املاک در قبال دریافت پول و ثبت و ارائه سند و پاسپورت نشان دادند در این جهش رفتاری ایرانیان حائز اهمیت و موثر برشمرد.

اتباع ایرانی در ماه گذشته میلادی با خرید ۱۵۷ خانه بزرگ‌ترین گروه خریدار خارجی مسکن در امارات بوده‌اند، شهروندان عراق با خرید ۱۰۳واحد، روس‌ها با ۶۱ واحد، افغان‌ها با ۵۴ واحد و چینی‌ها با ۴۰ واحد به ترتیب دومین تا پنجمین گروه بزرگ خریدار مسکن در امارات بوده‌اند. اگرچه با شیوع کرونا در امارات، به طور کلی خرید خانه توسط اتباع خارجی کاهش داشته است تا جایی که در ۴ ماه نخست سال جاری اتباع خارجی روی هم ۱۱ هزار و ۷۳۸ خانه و واحد مسکونی در امارات خریده‌اند. این رقم نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته میلادی ۱۲ درصد کمتر شده است.

اخذ پاسپورت امارات ای برای ایرانیان جذاب شده است!

داماک گروپ یکی از معتبرترین شرکت  املاک در دبی هست. عوامل موثر پیش‌گفته در این مقاله بر انگیزه گرفتن پاسپورت امارات از بین مجموع عوامل تاکید می‌کند. بیشترین کشور متقاضی مهاجرت پس از دریافت پاسپورت امارات بوده است، مسائل مطرح شده متقاضیان خرید ملک در امارات با هر قصدی اعم از مهاجرت به کشورامارات و دیگر بوده است  است .

داماک گروپ آرامش را برای شما به ارمغان می آورد .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac            

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...