مهاجرت به دبی - اماراتDAMAC-DAMACGROUP

مهاجرت به دبی  

قشر هایی که به مهاجرت به دبی   علاقه نشان می دهند را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این قشر ها دلیل خاصی برای مهاجرت   دارند.

قشر اصلی علاقه مند را می توان به دانشجویان نسبت داد و بسیاری به دلیل شرایط تحصیلی مساعد در کشور های خارجی، به این کشور را روانه می شوند. لازم به ذکر است که کشور های متعددی وجود دارند که از نظر تحصیل برای ایرانیان بسیار مساعد خواهند بود و البته جهت اخذ اقامت تحصیلی هر یک از کشور های خارجی، فرد متقاضی باید حتما شرایط ویژه ای داشته باشد. امکان دیده شدن از جنبه تحصیل در ایران به حداقل رسیده و تحریم هایی که علیه ایران انجام شده سبب به حداقل رسیدن شرایط مطلوب تحصیلی در ایران شده است و به همین دلیل بسیاری از دانشجویان به فکر مهاجرت به دبی   به کشور های خارجی می افتند.

قشر دیگر را می توان سرمایه گذارانی دانست که به قصد افزایش میزان سرمایه و درآمد خود اقدام به سفر می نمایند. این افراد معمولا کشور هایی را انتخاب می نمایند که شرایط اقتصادی مطلوبی داشته و سرمایه گذاری در آنها سود تضمینی داشته باشد و به همین دلیل قضر دیگر علاقه مند به مهاجرت به دبی را می توان سرمایه گذاران و تاجران از طریق خرید ملک دبی دانست.

چرا یافتن کار مهمترین دلیل مهاجرت به دبی است ؟

یافتن کار را می توان مهمترین دلیل مهاجرت به دبی  دانست، به دلیل شرایط نامساعد ایران برای ایجاد شغل، بسیاری به دنبال راه هایی هستند که از طریق اخذ اقامت کشور های خارجی بتوانند در این کشور کسب و کاری پیدا کرده و مشغول به کسب درآمد درهمی باشند و به همین دلیل خیل عظیمی از قشر جوان جامعه ایران تمایل به اخذ اقامت کشور های خارجی دارند. اخذ اقامت این کشور ها می تواند از جنبه های کاری مختلفی امکان پذیر باشد و هر شخصی می تواند متناسب با توانایی ها و تخصص کاری خود اقدام به اخذ اقامت نماید.

خانواده ها نیز از دیگر دسته هایی هستند که تمایل به مهاجرت  نشان می دهند. بسیاری از خانواده ها به دلیل نگرانی از بابت آینده کاری فرزندان و زندگی آنها تن به اخذ اقامت کشور های خارجی می دهند، البته شرایط زندگی کردن در ایران به هیچ وجه بحرانی نیست اما به دلیل اینکه این خانواده ها می خواهند که فرزندشان زندگی بدون استرسی داشته باشند اقدام به انتخاب این روش می نمایند. امید به زندگی در ایران در حال حاضر به حداقل خود رسیده و به همین دلیل بسیاری تمایل به خروج از این کشور را دارند اما زندگی کردن در هر کشوری مشکلات خاص خود را خواهد داشت و اما امید به زندگی عاملی است که به انسان امید و شور خواهد داد.

 

آمار مهاجران ایرانی به کدام کشورها بیشتر است؟

بی شک فردی که تصمیم به خروج از کشور خود گرفته است مقصدی را انتخاب خواهد کرد که از هر نظر مناسب بوده و بتواند زندگی آرام را در آن تجربه نماید و به همین دلیل انتخاب های متفاوتی را می توان پیش روی ایرانیان مشاهده نمود. بیشترین محبوبیت از نظر مهاجران را کشور های آمریکا و کانادا و امارات در کل جهان به خود اختصاص داده اند و بسیاری از ایرانیان نیز این کشور ها را به عنوان مقصد خود انتخاب می نمایند اما اخذ اقامت این کشور ها چندان هم ساده نخواهد بود و فرد به جهت اخذ اقامت این سه کشور باید راه های مختلفی را طی نماید. بیشترین مهاجران ایرانی امارات را به عنوان مقصد انتخاب می نمایند و در میان مهاجران اماراتی بخش اعظمی از تعداد مهاجران را ایرانیان تشکیل می دهند.

مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات : امارات سومین رتبه را در میان تعداد مهاجران ایرانی به خود اختصاص داده و و به دلیل همسایگی با ایران بسیاری این کشور را به عنوان مقصد انتخاب می نمایند.بسیاری از ایرانیان امارات را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود انتخاب نموده اند و به همین دلیل ایرانیان بخشی از اقتصاد این کشور را تامین می نمایند.

بسیاری از خانواده های ایرانی در امارات اقامت دارند و دلیل این امر مناسب بودن شرایط زندگی در این کشور می باشد. در ابتدا بسیاری از ایرانیان سرمایه گذاری در امارات را انتخاب نمودند و اما به دلیل اینکه کلاهبرداری هایی در این کشور انجام شد میزان سرمایه گذاران ایرانی به حداقل رسید. البته میزان مهاجران امارات طی سال های اخیر کاهش یافته است. میزان افرادی که در امارات اقامت دارند کمتر از ۵۰۰ هزار نفر تخمین زده شده اند.

.مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به   به امارات     مهاجرت به دبی       

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...