اقامت داشتن در امارات - دبی

اقامت داشتن در امارات 

اقامت داشتن در امارات : به طور کلی قشری از افراد جامعه ما علاقه مند هستند به دلایل مختلفی همچون تحصیل و تکمیل آن در رشته های مختلف در دانشگاه های معتبر دنیا، ادامه فعالیت های کاری و شغلی با درآمد های مطلوب در تخصص آموزش دیده خود، رفاه اجتماعی و فرهنگی بالاتر و ... از ایران به کشورهای دیگر مهاجرت نمایند. 

مهاجرت در هریک از موارد های بالا شرایط به خصورص خود را می طلبد که باید قبل از اقدام به طور رسمی و جدی در رابطه با آن تحقیق و مشورت شود. چرا که مهاجرت بحث بسیار مهم و داغ این روزهاست و افرادی سود جو و کلاهبردار در پی آن هستند که از گروهی که قصد مهاجرت دارند به نحوه های متفاوتی کلاه برداری کنند. بنابراین بهتر است در این امر محتاطانه و آگاهانه عمل کنید و از متخصصان با مدارک معتبر در این زمینه کمک و راهنمایی بخواهید. انتخاب شرایط زندگی در کشور دیگر یک تصمیم بسیار بزرگ است که می تواند شرایط ادامه زندگی شما را نسبت به زندگی در کشور خود تغییر دهد.

  چرا اقامت امارات؟

کشور امارات با جذب 30 میلیون گردشگر در سال، ششمین مقصد توریستی گردشگران در سطح جهان می باشد. موقعیت جغرافیایی خاص و قرار گرفتن بخشی از خاک این کشور در اروپا و بخشی در آسیا، آب و هوای متنوع و برنامه ریزی گسترده و امکانات

2-  انواع روش های اخذ اقامت امارات کدامند؟

  انواع روش های اخذ اقامت امارات شرح می دهیم با داماک همراه باشید .

مهاجرت به امارات و دریافت اقامت این کشور به روش های مختلفی امکان پذیر است و به دو روش اقامت کوتاه مدت و بلند مدت انجام می شود. این روش ها از نظر هزینه، مدت زمان و سرعت اخذ اقامت با هم متفاوتند.متنوع برای جذب توریست، این کشور را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده است.

۴-  اقامت بلند مدت امارات چیست؟

برای دریافت اقامت بلند مدت و شهروندی امارات، باید بتوانید شرایطی که با آن اقامت موقت (یکساله) امارات را دریافت کرده اید، حفظ کنید و بعد از هر سال جهت تمدید مجوز اقامتتان اقدام کنید.

اقامت دائم معمولاً بعد از آنکه تمدیدهای سالانه اقامت کوتاه مدت انجام شد، قابل دریافت خواهند بود. در مجموع، اتباع خارجی برای دریافت اقامت بلند مدت امارات باید حداقل به مدت ۸ سال (یا ۵ سال به صورت متوالی) در امارات با اقامت کوتاه مدت خود زندگی کنند.

برخی معیارهای اصلی دریافت اقامت بلند مدت امارات:

  • اقامت در امارات حداقل به مدت ۸ سال (یا ۵ سال به صورت متوالی)
  • عدم داشتن سوء پیشینه در سه سال گذشته
  • عدم دریافت کمک اجتماعی در سه سال گذشته
  • داشتن درآمد کافی و پایدار و توانایی اداره خود و خانواده
  • فرد تحت پوشش یک بیمه معتبر پزشکی باشد (برای متقاضیان زیر ۶۵ سال و بالای ۱۸ سال)
  • عدم تهدید امنیت عمومی و پایبند به قوانین و نظم عمومی

سریع ترین و بهترین راه گرفتن اقامت امارات کدام است؟

اما سریع ترین و بهترین راه گرفتن  اقامت امارات کدام است؟ سریع ترین و بهترین روش، اقامت امارات از طریق خرید ملک در امارات یا همان اقامت توریستی امارات می باشد. این روش به علت هزینه پایین و زمان کوتاه دریافت اقامت به روشی محبوب برای اقامت خارجیان در این کشور تبدیل شده است.

 این روش یکی از انواع اقامت های کوتاه مدت امارات می باشد. شما می توانید با عقد قرارداد خرید ملک در امارات در امارات، اقامت یکساله توریستی دریافت کنید و به مدت یکسال در امارات اقامت داشته باشید.

مشاوره اقامت داشتن در دبی و خرید املاک داماک damac

شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه های مهاجرت خود، حداقل با سرمایه اولیه واحدی مسکونی یا ویلایی با امکانات خوب و مناسب تهیه کنید تا حداقل از دین پرداخت اجاره بهای ماهانه خلاص شوید.

برای مشورت و راهنمایی در این زمینه می توانید روی کمک و مشاوره های تخصصی گروه داماک damac فارسی حساب ویژه ای باز کنید و متخصصان داماک    damac کامل ترین اطلاعات روز را در رابطه با خرید و فروش املاک و ویلا و واحدهای مسکونی و تجاری دارند و با نهایت تلاش سعی می کنند نمونه هایی را به شما معرفی نمایند که با سلیقه و نظر شما همخوانی داشته باشد.

.مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...