سفربه دبی - ابوظبی damac-damacgroup

دبی

دبی احتمالا نمادین ترین شهر در سراسر جهان است و شهرت خود را هم مدیون رشد و توسعه سرسام آورش در زمانی کوتاه است. این شهر مدرن تا همین چند وقت پیش خلیجی کوچک بود که تنها طی ۴۰ سال تبدیل به

یکی از پر تب و تاب ترین مراکز تجاری جهان شد.

البته تاریخ سکونت در این شهر به ۳ هزار سال پیش از میلاد مسیح باز می گردد و تاریخ پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. در سال ۱۹۶۶ با کشف نفت رشد سریع اقتصادی دبی آغاز شد و از آن زمان تا به امروز همچنان ادامه دارد.

ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی امروز در سایه شهرت دبی قرار گرفته اما بی شک دیدنی های آن دست کمی از دبی ندارد. با ۶۷ هزار کیلومتر مربع وسعت بزرگترین امارت از امارت های هفتگانه کشور است. از قدیم در این شهر آب شیرین یافت می شد و به همین دلیل گله های آهو در آن زندگی می کردند و به همین دلیل هم هست که نامش را ابوظبی (ظبا به معنی آهو) گذاشته اند.

مقایسه زمان دبی با ابوظبی 

مقایسه زمان دبی با ابوظبی می پردازیم :

بهترین زمان سفر به دبی 

هر دو شهر آب و هوایی تقریبا بیابانی داشته و این نظر تفاوت چندانی با هم دیگر ندارند. در ادامه آب و هوا و بهترین زمان سفر به هر یک را جداگانه بررسی خواهیم کرد.

بهترین زمان سفر به ابوظبی

همان طور که گفتیم شرایط آب و هوایی ابوظبی تشابه زیادی با دبی دارد. بهار آن تقریبا خنک است و هوا بین ۲۶ تا ۳۲ درجه تغییر می کنند،‌ از طرفی قیمت هتل ها کاهش یافته و رویدادهای فرهنگی و ورزشی متعددی در شهر برگزار می شود. تابستان اگرچه هوا گرم شده اما قیمت ها هم به همان نسبت کم تر می شوند و البته شرایط مطبوع برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

با فرا رسیدن پاییز کم کم هوا رو به خنک شدن رفته و البته قیمت هتل ها هم گران تر می شوند و فصل زمستان هم که گران ترین زمان و اوج سفرهای گردشگری به پایتخت امارات است.

 

 

 در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی (امارات ) خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . اقامت خانوادگی شما در عرض 40دقیقه با تیم مجرب داماک انجام خواهد شد مهاجرت واقعی باخرید سازه لوکس  شرکت املاک داماک گروپ تجربه کنید .برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:  سفر به دبی

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...