دبی یا ابوظبی damac-damacgroup

دبی یا ابوظبی

اگر می خواهید به کشور امارات سفر کنید و در این ماندید که دبی با ابوظبی سفر کنید باید بگوییم  هر دوی این شهرها سهم نسبتاً خوبی از سواحل شگفت انگیز امارات متحده عربی دارند، از مشهورترین آن ها می توان به سواحل کایت و جمیرا در دبی، تا ساحل سادیات در ابوظبی اشاره کرد. البته سواحل ابوظبی کم تر

شناخته شده اند و امکان شنا کردن در برخی از آنان وجود ندارد. در ضمن باید بگوییم در سواحل کشور امارات محدودیت هایی برای پوشش خانم ها وجود دارد.

اغلب ساحل های دبی امکانات خاصی ندارند و حتما باید با خودتان خوراکی و نوشیدنی ببرید. تفریح اصلی هم گردش و تفریح در ساحل است. ساحل Bateen یکی از مناسب ترین سواحل شهر برای خانواده هاست که طرفداران زیادی هم بین ساکنان شهر دارد.

هتل های لوکس ابوظبی هم اغلب ساحل اختصاصی و استخرهای بزرگ خودشان را دارند و البته ورود به ساحل های عمومی شهر رایگان خواهد بود و به همان اندازه هم سرگرم کننده هستند.

مقایسه تفریحات شبانه دبی با ابوظبی

در مقایسه تفریحات شبانه دبی یا ابوظبی، در می یابیم که دبی گزینه خوبی برای شب زنده داری دارد  که البته بیشترشان داخل هتل ها هستند هرچند در بخش های مختلف شهر هم کافه های وجود دارند که شب ها باز باشند اما حداقل ۲۰۰ درهم ورودی آن ها است. در ابوظبی اما برای شب زنده داری تقریبا فقط می توانید به هتل ها و یا نزدیک به مناطقی که هتل هست مراجعه کنید و محدودیت های بیشتری نسبت به دبی وجود دارد.

بهترین زمان سفر به دبی یا ابوظبی کی است؟

هر دو شهر آب و هوایی تقریبا بیابانی داشته و این نظر تفاوت چندانی با هم دیگر ندارند. در ادامه آب و هوا و بهترین زمان سفر به هر یک را جداگانه بررسی خواهیم کرد.

بهترین زمان سفر به ابوظبی

همان طور که گفتیم شرایط آب و هوایی ابوظبی تشابه زیادی با دبی دارد. بهار آن تقریبا خنک است و هوا بین ۲۶ تا ۳۲ درجه تغییر می کنند،‌ از طرفی قیمت هتل ها کاهش یافته و رویدادهای فرهنگی و ورزشی متعددی در شهر برگزار می شود. تابستان اگرچه هوا گرم شده اما قیمت ها هم به همان نسبت کم تر می شوند و البته شرایط مطبوع برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

با فرا رسیدن پاییز کم کم هوا رو به خنک شدن رفته و البته قیمت هتل ها هم گران تر می شوند و فصل زمستان هم که گران ترین زمان و اوج سفرهای گردشگری به پایتخت امارات است.

بهترین زمان سفر به دبی

یهترین زمان سفر به دبی تابستان است، بخاطر این که دبی در دل بیابان قرار گرفته و تابستان های گرم و مرطوبی دارد که دمای آن در روز میانگین ۴۱ درجه و شب های ۳۰ درجه سانتی گراد را دارد. زمستان های آن اما هوا بسیار مطبوع بوده و در طول شب و روز به طور میانگین ۱۴ تا ۲۳ درجه سانتی گراد می شود. تابستان با این که هوای شهر بسیار گرم است اما فکر همه جا را کرده اند و شرایط را برای گردشگران مهیا ساخته اند. آب استخرها خنک است و می توانید زیر آفتاب گرم در آب خنک شنا کنید یا برای خرید به مراکز سرپوشیده که سیستم تهویه هوای بسیار مطبوعی دارند بروید. 

شرکت داماک گروپ damac group

 

در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  شرکت داماک گروپ که در دبی (امارات ) خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . اقامت خانوادگی شما در عرض 40دقیقه با تیم مجرب داماک انجام خواهد شد مهاجرت واقعی باخرید سازه لوکس شرکت املاک داماک گروپ تجربه کنید .برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:  سفر به دبی

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...