مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری - DAMAC

 

مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری

دولت مردان کشور امارات متحده عربی در جذب سرمایه خارجی اقداماتی را برای فراهم کردن محیط سرمایه‌ گذاری برای سرمایه‌ گذاران مستقیم خارجی فراهم کرده اند، این امر برای افرادی که قصد مهاجرت به دبی از طریق سرمایه‌ گذاری را دارند، بسیار مهم و خبر خوبی خواهد بود.

شهرهای دبی ، شارجه و ابوظبی انعطاف‌ پذیری بسیاری نسبت به دیگر شهرها در کسب مالکیت املاک و مستغلات برای افراد غیربومی را دارند و به ‌تازگی قانون جدید شرکت‌ ها در دولت امارات متحده عربی به تصویب رسیده است.

در حال حاضر قوانین بسیاری برای رسیدگی به موانع و مشکلات مرتبط با سرمایه‌ گذاران خارجی در دبی وضع شده است. در برخی بندها این قوانین شامل قوانین ورشکستگی و داوری می ‌شود. در مورد قوانین عدم تعلق بیش از 49 درصد سرمایه شرکت محلی برای سرمایه‌ گذاران خارجی و بخش بانکداری نیز رایزنی ‌هایی شده است ولی به مرحله تصویب نهایی نرسیده است. همه این عوامل در جذب افرادی که می ‌خواهند اقدام به مهاجرت به دبی از طریق سرمایه‌ گذاری کنند مفید و کمک ‌کننده می ‌باشد.

روش های مهاجرت به دبی  از طریق سرمایه گذاری

 در این جا روش های مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری آمده است :

مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری با ثبت شرکت

برای مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت در دبی، فقط تعدادی از امیر نشینان اعلام آمادگی نموده اند. ثبت شرکت در دبی، ابوظبی و شارجه امکان‌ پذیر است. تأسیس شرکت در دبی برای افرادی که تمایل به مهاجرت به دبی از طریق سرمایه‌ گذاری دارند بسیار مهم و پرطرفدار به شمار می رود. تأسیس شرکت در دبی طبق قوانین این دولت تا حدودی محدود شده است درحالیه حضور نماینده محلی از امارات متحده عربی اجباری است.

همچنین سهام شرکت خارجی نیز در شرکت‌ ها نباید بیشتر از 49 درصد شود. توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در دبی، در حوزه مخابرات و امور پستی در انحصار شرکت های دبی است و سرمایه گذاری در بخش صنعت نفت نیز با توجه به ملی شدن صنعت نفت و محافظت از سرمایه گذاری در حوزه نفت و پتروشیمی برای خارجی ها امکان‌ پذیر نیست. سرمایه گذاری در دبی در صنعت بیمه، بانکداری و کشتیرانی و حمل و نقل ریلی، نیاز به اخذ مجوزهای لازمه از وزارت خانه ها دارد.

مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری با خرید ملک

چنانچه قصد مهاجرت به دبی از طریق سرمایه‌ گذاری با خرید ملک را دارید، باید گفت که راه نسبتا آسانی را انتخاب کرده اید. افرادی که می خواهند با سرمایه خود زمین یا ساختمان‌های صنعتی و تجاری بخرند باید بدانند که در دبی و برخی دیگر از شهرهای امارات متحده عربی دسترسی به اموال برای افراد غیربومی در امارات متحده عربی به ‌صورت اجاره بلند مدت مجاز می باشد و امکان خرید دائمی وجود ندارد. در دبی، شارجه و ابوظبی، با خرید ملک، امکان اخذ اقامت وجود دارد.

در سایر امیر نشین های امارات، خرید ملک برای خارجی ها امکان ‌پذیر نیست. این مسئله عمدتا برای اجاره مسکن در مناطق سرمایه‌ گذاری خاص امکان ‌پذیر می ‌باشد. درحالی که ارزش ملک خریداری شده می‌ بایست بیش از ۱ میلیون درهم برای یک مالک باشد. سی سال سابقه اقامت مستمر در امارات، این امکان را به فرد می‌دهد که در صورت ترک تابعیت قبلی خود، به تابعیت امارات دست یابد.

ذاماک گروپ بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در دبی است .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به دبی  به امارات     مهاجرت به دبی       

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...