سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی

اگر به دنبال فرصت های سرمایه گذاری در دبی هستید، مطمئناً شنیده اید که از سال 2017 قیمت ها کاهش یافته است. و هرکسی که قصد خرید آپارتمان در دبی را دارد، نگران روند املاک و مستغلات در خلیج فارس است.

این نگرانی های مناسب برای سرمایه گذاران است و ما می توانیم تأیید کنیم که قیمت ها اکنون پایین تر از سال 2017 است. طبق گفته ها، متوسط ​​قیمت معاملات ویلا / شهرک های دبی از 2.3 میلیون درهم در پایان سال 2017 به 1.8 میلیون درهم در آمد سه ماهه آخر سال 2018. قیمت آپارتمان ها نیز با میانگین 1.2 میلیون درهم به سمت انتهای محدوده حرکت کرد .

نماینده املاک Savills می گوید قیمت ها در سال 2018 6-10٪ کاهش یافته و در 2019 نیز همین کار را انجام دادند؛ اما تحلیلگر آنها فکر می کند که بازار نزدیک به ثبات است.

راهنمای سرمایه گذاری در دبی با مشاورین املاک داماک Damac

شما می توانید از جمله کسانی باشید که می توانید بهترین راهنمای سرمایه گذاری در دبی با مشاوره املاک داماک است  خرید ملک در دبی را دریافت کنید. قیمت ملک به روز شده، مراحل مراحل خرید، مشاوره سرمایه گذاری و نظرات کارشناسان را فقط باید از مراکز معتبر بخواهید.

این ها تنها بخشی از کار هایی است که مشاورین و متخصصین گروه داماک Damac فارسی انجام می دهند تا شما عزیزان بتوانید یک ملک عالی برای خود در هر نقطه از دبی خریداری کرده و در آن اقامت راحتی را به همراه خانواده تان داشته باشید.

چگونه نمایشگاه دبی 2020 می تواند اوضاع را بهبود ببخشد؟

این امر تأثیر بزرگی بر کل شهر از جمله هتلداری، بخش خدمات و بازار مسکن نیز خواهد گذاشت. چرا؟ از آنجا که این یکی از بزرگترین رویدادهایی است که یک شهر می تواند برگزار کند - تنها دو رویداد از نمایشگاه جهانی بزرگتر است - المپیک و جام جهانی فیفا (که قطر در سال 2022 میزبان آن خواهد بود). پس از افتتاح در اکتبر 2020، نمایشگاه انتظار دارد 25 میلیون بازدیدکننده داشته باشد که 70٪ آنها از خارج از کشور هستند. دقیقاً همانطور که یک نکته جانبی - دبی یک مکان مقصد مشهور برای گردشگرانی است که در زمستان سفر می کنند، گرم و خیلی دور از کشورهای اروپایی و آسیایی نیست افراد بیشتری نیز برای تعطیلات انتخاب خواهند کرد. زمان این رویداد در سال 2020-2021 است.

تحلیلگران شرکت املاک داماک 

به گفته تحلیلگران شرکت مشاورین املاک داماک Damac، هزینه های ساخت و ساز و پروژه قبلاً رشد اقتصادی 6٪ در سال را تقویت کرده است و نمایشگاه باید تأثیر خود را تا 10٪ در سال 2020 افزایش دهد. پیش بینی می شود نمایشگاه همچنین سرمایه گذاری مستقیم خارجی را به میزان 150 میلیارد دلار افزایش دهد - پولی که باعث افزایش ظرفیت و بهره وری خواهد شد.

اما آیا نمایشگاه باعث افزایش بازار املاک خواهد شد؟

شواهد نشان می دهد که رویدادهای بزرگ می تواند به رشد چشمگیر قیمت ملک کمک کند. به عنوان مثال، در شانگهای، ارزش دارایی ها از نمایشگاه 2010 تاکنون 46٪ افزایش یافته است. در شرق لندن، قیمت ها بین المپیک 2012 و 2017 64 درصد افزایش یافته است .

البته شایان تأکید است که مزایای نمایشگاه Expo 2020 کوتاه مدت نخواهد بود. ونکوور پس از میزبانی نمایشگاه نمایشگاه 1986، تا 20 سال از مزایای آن به چشم می خورد. تأثیر نمایشگاه Expo 2020 بر املاک و مستغلات، اهمیت واقعی آن از طریق نقش رهبری روشن در تجارت و جهانگردی در خلیج فارس حاصل می شود.

از آنجا که در دبی مقادیر بیش از حد تأمین مالی وجود دارد، توسعه دهندگان مشوق هایی را به شما پیشنهاد می دهند از جمله حقوقی رایگان، هزینه خدمات پایین تر، درآمد اجاره تضمین شده و حتی شرایط پرداخت معوق. جلوه نمایشگاه باعث سخت تر شدن آن می شود.

دبی یک شهر امن است - نه فقط برای افراد و خانواده ها، که از یک محیط امن بهره می برند، بلکه برای شرکت ها نیز دارای پایگاه نظارتی و تجاری پایدار است. و اداره پلیس دبی حتی خدمات خود را برای حفظ امنیت خانه در حین دور بودن ارائه می دهد (آیا این عالی نیست؟)

داماک بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در دبی است 

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...