مهاجرت به دبی

مهاجرت به دبی 

هر زمان قصد مهاجرت به دبی را داشتید مدارکی که لازم است به غیر از گذرنامه ویزای کار که 3 ماه اعتبار داشته باشد نیز ضروری است.

داشتن ویزای کار هر چند کوتاه مدت باعث سهولت کار مهاجرت نیز می گردد از آنجا کهبا داشتن کار و ویزای آن تمام امور اقامت شما توسط کارفرما می تواند انجام شود و شما هم در این مدت تا انجام امور اداری پروسه اقامت می توانید با داشتن همان ویزا، به کار پاره وقت بپردازید. برای آن هایی که در مورد حقوق کار در دبی پرسش دارند می شود گفت دست مزد کارکنان با توجه به تخصص و حیطه کاریشان تعریف می شود ولی تفاوت و مزیت مهم حقوق و کار در دبی معافیت حقوق مهاجران و کارکنان شرکت ها و موسسات  از مالیات است که این مسئله باعث شده میزان حقوق دریافتی بهتر از سایر کشورهای منطقه است. پس در پی مهاجرت به دبی روی درآمد بسیار خوب با توجه به آب و هوای خاص و دیگر مزایایش حساب کنید.

چرا ایرانیان به مهاجرت  به دبی علاقه مند هستند؟

دلیل اینکه رفته رفته خیل عظیمی از ایرانیان تمایل به راهی شدن به کشورهای خارجی مثل دبی دارند را می توان به موارد مختلفی دسته بندی نمود و دلایل مختلفی می توان به این مورد اختصاص داد.

آیا مشکلات اخیر کشور می تواند دلیلی بر افزایش آمار افراد علاقه مند به مهاجرت دانست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: آری یکی از دلایل افزایش مسافرین خارجی به قصد اخذ اقامت کشور هدف نامساعد بودن شرایط زندگی می باشد. بی شک همگان سعی بر این دارند که زندگی بی عیب و نقص داشته و از تمامی امکانات کشور خود بتوانند به سادگی استفاده نمایند و برخی کمبود ها در ایران ممکن است سبب افزایش میزان مهاجرت به این شهرهای خارجی بوده باشد. بسیاری از ایرانیان به دلیل افزایش میزان درآمد خود مهاجرت را انتخاب می نمایند و تصور بر این دارند که با اخذ اقامت کشور مقصد خود می توانند بهترین سودآوری را داشته باشند و در بسیاری مواقع نیز موفق به کسب این افتخار شده اند.

 آشنایی با مهاجرت از طریق خرید ملک

اگر کشورهای منطقه خاور میانه را بشناسید بی شک ملاحظه کرده اید که در میان این کشورها امارات متحده عربی و به ویژه شهرهای دبی و ابوظبی به میزان قابل توجهی متفاوت و برتر از سایر نقاط خاور میانه است. حتما می دانید که با خرید ملک در این مناطق به رشد اقتصادی آن ها کمک می کنید.

از آن جایی که دبی نشان داده که خرید ملک سرمایه گذاری پر سودی است این کار به تنهایی به مشوقی برای تجمع سرمایه گذاران بازار مسکن در دبی و ابوظبی شده است.

آن هایی که قدرت خرید در چنین منطقه ای را دارند می دانند که امارات شرایط اقامت مهاجران و مالکان را تسریع می کند و احترام زیادی به کسانی می گذارد که در شهرهای امارات به رونق و توسعه کمک می کنند. در سال های اخیر شرکت های بزرگ از کشور های همسایه دبی سرمایه گذاری و تبلیغ گسترده ای برای تشویق مردم به سمت دبی و ابوظبی کرده اند. بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف جذب این سرمایه گذاری شدند.

برای این کار بهتر است به خوبی تحقیق کنید و با مشاوران اصلی در دبی مشورت کنید. دولت دبی همچنین روند اخذ ویزای همراهان مالکین حقیقی در دبی را به سرعت انجام می دهد.

مهاجرت به امارات با خرید ملک از داماک گروپ

امارات سومین رتبه را در میان تعداد مهاجران ایرانی به خود اختصاص داده و و به دلیل همسایگی با ایران بسیاری این کشور را به عنوان مقصد انتخاب می نمایند.بسیاری از ایرانیان امارات را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود انتخاب نموده اند و به همین دلیل ایرانیان بخشی از اقتصاد این کشور را تامین می نمایند. بسیاری از خانواده های ایرانی در امارات اقامت دارند و دلیل این امر مناسب بودن شرایط زندگی در این کشور می باشد. در ابتدا بسیاری از ایرانیان سرمایه گذاری در امارات را انتخاب نمودند و اما به دلیل اینکه کلاهبرداری هایی در این کشور انجام شد میزان سرمایه گذاران ایرانی به حداقل رسید. البته میزان مهاجران امارات طی سال های اخیر کاهش یافته است. میزان افرادی که در امارات اقامت دارند کمتر از ۵۰۰ هزار نفر تخمین زده شده اند.

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود

برای اطلاعات بیشتر با ما از طریق وب سایت و واتساپ و در تماس باشید .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به دبی  به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...