خرید ویلا اقساطی در دبی

خرید ویلا اقساطی در دبی

کسانیکه برای خرید ویلا اقساطی در دبی ، دست به دامان اقساط بانک مسکن شده‌اند، خوب می‌دانند مدت زمان تعریف شده برای بازپرداخت اقساط آن، 12 ساله است، رقمی که هرگز کم نیست.

شاید پرداخت قسط آن هم به مدت 12سال خبر خوبی نباشد، اما واقعیت امر زمانی رخ عیان می‌کند که متوجه می‌شویم اگر بخواهیم 12 سال را به 5 سال کاهش دهیم، میزان قسط ماهانه، نجومی اوج می‌گیرد تا جائیکه احتمالاً پرداخت این میزان هزینه برای ما در بازه‌ای کوتاه، امکان‌پذیر نخواهد بود.

پیرو این مسئله، شاید به این قضاوت زود هنگام برسیم که هرچه مدت زمان پرداخت اقساط طولانی‌تر باشد، کار ما ساده‌تر است، با این حال در خرید اقساطی، عموما متغیرهای دخیل تفاوت‌هایی با هم دارند، مثلاً در خرید قسطی ویلا، سقفی که برای بازپرداخت اقساط لحاظ می‌شود با آن چه برای خرید خودرو یا مثلاً وام دانشجویی، در نظر می‌گیرند طبیعتاً متفاوت است.

با این مقدمات، به بحث اصلی برگردیم، آنجا که صحبت از خرید از ویلای قسطی در دبی بود. تا اینجا بحث را پیش بردیم که برای خرید از ویلای قسطی در دبی ، عموماً مدت زمانیکه برای بازپرداخت قسط در نظر گرفته می‌شود کوتاه است، مثلاً 6 ماهه، یکساله یا سه ساله و همچون خرید اقساطی مسکن، رقمی که برای آن لحاظ می‌گردد، آنقدرها بزرگ و راضی کننده نیست.

با همه این‌ها، در بحبوحه خرید ویلا از دم قسط در دبی ، عموماً تبلیغات را در دو گروه اصلی نگه می‌دارند، یکی فروش ویلا با اقساط کوتاه مدت و دیگری با اقساط بلند مدت. بنابراین خریداران در دو گروه اصلی جای می‌گیرند و می‌توانند برای خرید در دو گروه به صف شوند.

انواع ویلای قسطی در دبی 

انواع ویلاها ی قسطی در دبی که داماک متذکر شده است عبارتند از :

پالم جمیرا 10 کیلومتر با ویلاهای مدلوک فاصله دارد. برج خلیفه و دبی مال با تاکسی 20 دقیقه فاصله دارند. ویلا مسکو خانوادگی 4 ستاره در خیابان شلوغ ال مکتوم واقع شده و دارای استخر روباز و مرکز تناسب اندام است و فقط 3 کیلومتر با هتل بین فرودگاه بین المللی دبی(امارات) واقع شده است. تمام اتاق های تهویه هوا در هتل مسکو مجهز به تلویزیون صفحه تخت ، مینی بار و امکانات نوشیدنی گرم هستند. هر اتاق دارای حمام اختصاصی با وان است.

3 رستوران هتل مسکو شامل نوار ورزشی هیرو است که پاتوق مناسبی برای یک شام گاه به گاه است ، جایی که می توانید یک نوشیدنی ، استخر شلیک کنید و دارت بازی کنید و یک خانه برای دوستداران ورزش باشد. یک اتاق عالی برای استراحت ، مکالمه و لذت بردن از هتل و یک شب عالی به مهمانی دیسکو بروید.

هتل مسکو در مرکز شهر دیرا ، نزدیک بسیاری از مراکز خرید برتر این شهر واقع شده است. هتل گلف کلوپ دبی کریک فقط 2 کیلومتر با هتل فاصله دارد و تا مرکز تجارت جهانی 7 دقیقه با آن فاصله دارد. پارکینگ اختصاصی رایگان برای میهمانان هتل در دسترس است.

در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . برای خرید ویلای اقساطی دردبی  داماک گروپ برای عزیزانی که حتی توان خرید ملک در دبی را ندارند راه حلی جلو پا شما نهاده است . استفاده از وام مسکن داماک با اقساط بلند مدت و بدون بهره  فراهم آورده است .

وام مسکن از زبان تیم مجرب داماک

. (این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. damac به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم)

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی     ویلا لوکس       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...