کسب درامد در دبی

 

 کسب درآمد 

عنوان دیجیتال مارکتینگ برای کسب درآمد در حوزه املاک موضوع مطمئنا جالبی برای شما است. در سلسله پادکست‌هایی قصد توضیح این موضوع را داریم. اگر بخواهیم اشاره‌ای گذرا به موضوع دیجیتال مارکتینگ املاک داشته باشیم باید بگوییم این موضوع تلفیقی از علم روز با اتفاقاتی است که در بازار مسکن رخ داده است.

نگاهی دقیق و علمی که باعث می‌شود شما از حرفه خود درآمد بیشتری کسب کنید. هیچ شخصی از کسب درآمد زیاد بدش نمی‌آید ولی راه رسیدن به این درآمد به همین سادگی نیست. در این پادکست توضیحاتی در مورد بازاریابی و بازارسازی داده شده است. اگر بخواهیم توضیح کوتاهی در مورد بازاریابی و بازارسازی ارائه دهیم باید به این موضوع اشاره کنیم که بازاریابی رقابت مشاورین املاک با یکدیگر است. اما در این پادکست سعی بر توضیح هر چه دقیق‌تر بازارسازی شده است.

داماک گروپ مشاور املاک موفقی است برای درآمد هرچه بیشتر بازارسازی بهتری داشته باشد. نکته دیگری که در این پادکست به آن اشاره شده است در مورد تغییر روش خرید و فروش خانه توسط مردم است. دیگر مثل زمان قدیم نیست که خانه‌ای را در روزنامه آگهی کرده و منتظر بمانید تا شخصی برای خرید خانه به شما زنگ بزند.

مزایا و معایب اجاره خانه بدون پیش پرداخت چیست؟

 

مزایا و معایب اجاره خانه بدون پیش پرداخت عبارتند از : 

 معایب مدل اجاره آپارتمان بدون ودیعه یا اجاره خانه بدون پول پیش برای مستأجر این است که مبلغ هنگفتی را ماهانه پرداخت می‌کند و در پایان یک سال هیچ مبلغی را پس نخواهد گرفت.

از مزایا اجاره خانه بدون پیش پرداخت برای صاحب خانه این است که می‌تواند ماهانه مبلغ بسیار بالایی را دریافت کند و در پایان سال موظف به پرداخت هیچ مبلغی به عنوان بازگشت ودیعه نیست.

 توصیه داماک گروپ

توصیه داماک به شما این است تا حد امکان از نوشتن قرارداد در مشاور املاکی هایی که مدت زیادی از آغاز کار آن‌ها نمی‌گذرد، خودداری کنید. اینگونه مشاوران املاک حتی اگر کلاهبردار نباشند، به هرحال از تجربه‌ی کافی برخوردار نیستند و ممکن است قراردادها را به گونه‌ای انجام دهند که بعداً مشکلاتی را به همراه داشته باشد. همچنین باید از جواز کسب معتبر درباره‌ی مشاور املاک مطمئن شوید و در طول معامله نیز برای هر سند یا وجهی که به عنوان امانت نزد وی قرار می‌دهید، رسید کتبی دریافت کنید. املاکی‌ها باید تمام معاملات حوزه مسکن را در سامانه‌ی سراسری مسکن ثبت کرده و در ازای ان کد رهگیری دریافت کنند.

دررستای این امر شرکت داماک گروپ املاک ومستغلاتی در دبی در حال فعالیت در زمینه املاک لوکس و لاکچری ارائه میدهد و موفقیاتی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است .

برای شما عزیزان اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را داماک فراهم می کند .

  • زمینتان را به آرشیتک داماک گروپ بدهید سوپر لوکس و فول دیزاین تحویل بگیرید استخر و باغ را باب دلخواهتان را از داماک گروپ بخواهید.
  • انتقال سند از همان ابتدا با کمی پیش پرداخت و اقساط دو ساله صاحب این ویلاها و آپارتمان در بهترین لوکیش در شهرک خاور میانه شوید .
  • داماک damac در نظر دارد با وام هایی بدون بهره آپارتمان لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهید .
  • با داماک گروپ از طریق اجاره بها درآمد   دلاری کسب کنید .

              مالیات = صفر

داماک می تواند با اجاره دادن املاک شما برای خود درامددلاری و درهمی در دبی کسب کنید .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق داماک فارسی درارتباط باشید.

در مقالات بعدی داماک گروپ را با حضور گرمتان در وبسایت ما را همراهی کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش         کسب درامد داماک

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...