سوئیت های دبی

سوئیت های دبی 

انواع سوئیت‌ها ی دبی از نظر ظاهری شبیه آپارتمانی کوچکند، اما با هم تفاوت‌هایی دارند. سوئیت ممکن است دارای یک اتاق خواب جدا و آشزخانه باشد و ممکن هم هست که فقط یکی از آنها را داشته باشد. آنهایی که به سفر

کاری می‌روند، می‌توانند اقامتگاهی رزرو کنند که هم اتاق خواب داشته باشد و هم اتاق نشیمن. سوئیت مینی یا جونیور این توقع را برآورده می‌کند، چراکه محوطه‌ نشیمن با مبلمان دارد و در کنارش اتاقی برای خواب و استراحت درنظر گرفته شده.

انواع سوئیت های دبی 

انواع سوئیت های دبی عبارتند از : 

سوئیت دوبلکس (Duplex)

گاهی اتاق خواب سوئیت با چند پله از قسمت نشیمن جدا می‌شود. به این نوع اتاق‌ها سوییت دوبلکس می‌گوییم.

سوئیت مدیوم (Medium)

سوئیت‌های دوخوابه، سوئیتمدیوم نامیده می‌شوند و دو اتاق خواب دارند، در ایران کمتر با این نوع مواجه می‌شویم.

سوئیت رویالسوئیت رویال

سوئیت رویال یا پرزیندتال، گران‌ترین و شیک‌ترین اتاقی‌ست که در هتل می‌شود پیدا کرد، اگرچه فقط هتل‌های لوکس سوئیت پرزیندتال دارند.

استودیو (Studio)

سوئیت استودیو

در بین انواع اتاق های هتل، استودیو هم جا می‌گیرد. استودیو می‌تواند سوئیتی یک‌ یا دو نفره باشد، ولی لزوما اتاق خواب آن جدا از نشیمن نیست.

 ممکن است در استودیو آشپزخانه یا تختخواب اضافی هم پیدا کنیم. این نوع اتاق به‌ویژه برای مسافرانی مناسب است که سفرشان کاری باشد. استودیوها از ۲۵ متر کوچک‌تر نیستند.

کابانا (Cabana)

اتاق‌های کابانا همیشه در طبقه اول هتل قرار می‌گیرند. علتش هم این است که به استخر راه دارند یا خودشان استخر اختصاصی دارند. کاباناها از ۳۰ متر کوچک‌تر نمی‌شوند.

آپارتمان (Apartment)

هتل آپارتمان

اگر بخواهیم مدت طولانی در هتل اقامت کنیم، بهترین کار رزرو آپارتمان است. اتاق‌ خواب، نشیمن، مبلمان و حمام از جمله امکاناتی‌ست که با رزرو آپارتمان می‌توانیم داشته باشیم. اندازه‌ آپارتمان معمولا از ۹۶ متر شروع می‌شود و به ۲۵۰ متر می‌رسد.

ویلا (Villa)

در بعضی از هتل‌ها، ویلا هم وجود دارد که فضای خصوصی بیشتری دارد و مجزا ساخته شده. ویلاهای لوکس علاوه بر اتاق خواب، فضای نشیمن، استخر، بالکن یا جکوزی دارند. ویلاها برای زوج‌ها یا سفرهای گروهی خیلی مناسبند.

گاهی اتاق‌های دیگری هم در هتل هست که براساس ویژگی‌هایشان دسته‌بندی می‌شوند. مثل اتاق‌هایی که ویژه‌ معلولان  (Disabled) هستند.

درباره داماک گروپ

داماک گروپ damac group، بزرگترین  وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در دبی است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد.

هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است.

داماک گروپ با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید.

داماک گروپ در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف امارات، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند داماک گروپ، بزرگترین  وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در دبی است.

اسکان در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف امارات، فرآیند خرید، ملک را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش        سوییت مبله

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...