مهاجرت به دبی - اماراتDAMAC-DAMACGROUP

مهاجرت به دبی 

ما از شما دعوت می کنیم در مورد راه های اصلی مهاجرت به دبی با مشاوران فارسی زبان گروه داماک Damac در ارتباط باشید. مشاوران حرفه ای ما همچنین می توانند به شما در ایجاد شرکتی در دبی کمک کنند که یکی از ساده ترین راه های جابجایی است.

بیشتر مهاجران برای کار در دبی می آیند و به همین دلیل شرکت هایی که برای آن ها کار می کنند کلیه مراحل ویزا را اداره می کنند. با این حال، برای کسانی که مایل به راه اندازی یک شرکت  و اخذ اقامت هستند،  نمایندگان تشکیل شرکت ما در دبی  به تمام مراحل کمک می کنند.

گزینه های مهاجرت در دبی

در مقایسه با چند سال پیش، گزینه های مهاجرت برای شهروندان خارجی علاقه مند به مهاجرت در حال حرکت به امارات متحده عربی افزایش یافته است. دولت دبی تمام تلاش خود را کرده و موفق شده است با ایجاد قوانین و مقررات جدید مربوط به شرایط اشتغال و فرصت های شغلی، شرایط مطلوبی را برای کسانی که مایل به مهاجرت به اینجا هستند فراهم کند.

کسانی که می خواهند به دبی مهاجرت کنند گزینه های مختلفی دارند، از جمله این موارد:

  1. ویزا های دانشجویی و ویزاهای اتحاد خانواده
  2. با اخذ ویزای اشتغال که مستلزم تضمین پیشنهاد شغلی از یک شرکت محلی است.
  3. از طریق ویزای سرمایه گذار که برای علاقه مندان برای شروع کار در دبی در دسترس است.
  4. از طریق اقامت توسط برنامه سرمایه گذاری که اخیراً در دبی فعال شده است.

این مهم است که بدانید در موارد خاص برای فرد مهاجر به دبی حامی مالی لازم است.

 مشاوران تشکیل شرکت دبی ما در داماک Damac می توانند اطلاعات کاملی درباره کلیه راه هایی که یک خارجی می تواند به این امارات نقل مکان کند، ارائه دهد.

بهترین راه برای مهاجرت به دبی چیست؟

علاقه مندان به  مهاجرت به دبی  گزینه های کمی دارند:

  • . اخذ ویزای اشتغال
  • . ویزای خانواده
  • . به دست آوردن یک ویزا کسب و کار که  باز کردن یک شرکت در دبی .

اخذ مجوز کار شاید یکی از ساده ترین راه ها برای  مهاجرت به دبی باشد. درخواست اولیه به فرد اجازه می دهد ویزای سه ساله را دریافت کند که می تواند به طور نامحدود تمدید شود. در صورتی که یک کارفرما درخواست ویزا را از طرف کارمند درخواست کند، می توان اجازه کار دریافت کرد. با این حال  کارمند آینده همچنین باید معیارهای خاصی را رعایت کرده و اسناد خاصی را قبل از درخواست ارائه دهد.

ویزاهای تحت حمایت خانواده برای افرادی که عضو خانواده آن ها ساکن دبی هستند، در دسترس است. در این مورد، اعضای خانواده، همچنین به عنوان ضامن شناخته شده است.

قانون جدید مهاجرت به دبی 

در سال 2015، دولت امارات سه قانون اساسی جدید در قانون مهاجرت به دبی  را وارد كرد :

  • . فرمان 764 که به قراردادهای استخدامی استاندارد اشاره دارد.
  • . فرمان 765 که به فسخ قراردادهای کاری محدود و نامحدود اشاره دارد.
  • . فرمان 766 که مربوط به صدور مصوبات جدید است.

فرمان اول پیشنهاد اشتغال را که یک شرکت دبی برای یک نامزد خارجی ارسال می کند، کاهش می دهد. براساس قانون جدید، پیشنهاد کار ممکن است به محض موافقت نامزد و امضای این پیشنهاد، قرارداد کار در نظر گرفته شود.

ویزای سرمایه گذار دبی

ویزای سرمایه گذار دبی برای تجار خارجی است. ویزای سرمایه گذار دبی  دارای اعتبار سه ساله می باشد. ویزای تجاری شریک زندگی  مشابه ویزای سرمایه گذاری است  که امکان اقامت را بر اساس ارزش سهام شریک در یک  شرکت دبی امکان پذیر می کند. هر نوع ویزای تجاری مشمول پرداخت سپرده های امنیتی خاص است.

افرادی که درگیر روابط تجاری با شرکت هایی در دبی هستند، ممکن است درخواست ویزا کنند که به آن ها اجازه می دهد هر زمان که لازم باشد به این شهر بیایند. مهاجرت به دبی برای اهداف تجاری به افراد این امکان را می دهد تا بسته به نیاز سرمایه گذار، متقاضی دریافت چندین نوع ویزا شوند.

اقامت دبی توسط برنامه سرمایه گذاری

چندی پیش دولت دبی اقامتگاه خود را با برنامه سرمایه گذاری فعال کرد که از طریق آن یک تبعه خارجی می تواند با خرید ملک در دبی به امارات متحده عربی مهاجرت کند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای اخذ اقامت 1 میلیون درهم است. این مبلغ ارزش خرید یک ملک تحت این برنامه است. همچنین شایان ذکر است که این سرمایه گذاری باید در ملک مسکونی انجام شود و متقاضی نیز باید اثبات 10.000 AED را به عنوان درآمد ماهانه ارائه دهد. پس از نقل مکان به دبی، متقاضی می تواند برای سایر اعضای خانواده که مایل به جابجایی هستند، حامی مالی شود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...