نحوه خرید ملک در امارات

نحوه خرید ملک

نحوه خرید املاک که در امارات در حال فروش مجدد است، مشابه فرایند در انگلستان است. شما یک ملک را پیدا می کنید و یک پیشنهاد رسمی ارائه می دهید، به طور معمول از طریق نماینده. اگر پیشنهاد پذیرفته شود باید مبلغ واریزی (معمولاً 10٪) پرداخت شود. همچنین از شما انتظار می رود مبلغ انتقال و حق الزحمه نمایندگی املاک را بپردازید.

خرید یک ملک خارج از برنامه در امارات متداول است، با این حال، شما باید با مسئولان مربوطه در امارات مربوطه تماس بگیرید تا قبل از تصمیم گیری در مورد خرید، تحقیق خود را درباره توسعه دهنده و پروژه انجام دهید. هزینه های توسعه دهندگان از شهر تا شهر متفاوت است و ممکن است شما نیاز داشته باشید تا زمان اتمام پروژه هزینه های اضافی را پرداخت کنید. همچنین از شما انتظار می رود مبلغ حق بیمه ای را بپردازید که معمولاً درصدی از قیمت اصلی و هزینه انتقال است. شما باید این موضوع را قبل از عقد قرارداد تأیید کنید و هرگونه هزینه پنهان یا اطلاعاتی را که در صورت اتمام پروژه به موقع انجام نمی شود، بررسی کنید. در دبی، دپارتمان زمین دبی یک سرویس Escrow Account برای کمک به خریدار و توسعه دهنده در هنگام انجام معاملات دارد.

نحوه انتخاب یک ملک در امارات

مناطقی در امارات وجود دارد كه اتباع بیگانه می توانند و نمی توانند املاكی را به عنوان مالك و اجاره خریداری كنند.

ما به عنوان با مشاوران داماک (DAMAC) شما پیشنهاد می کنیم:

بررسی کنید که توسعه دهنده یا نماینده املاک و مستغلات از طریق یک آژانس نظارتی تأیید شده اند.

از خواص دیگری که توسعه دهنده برای ارزیابی نهایی و نحوه کار خود استفاده کرده است، بازدید کنید.

کاملاً آگاه هستند که از شما چه مقدار انتظار می رود پرداخت کنید و چه زمانی تأیید کرده اند که به عنوان یک سرمایه گذار خارجی می توانید ملک در منطقه مورد نظر خود خریداری کنید.

برای تأیید املاکی که خریداری می کنید با یک ارزش بازار عادلانه یک چک قیمت انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که وام دهنده شما وام خود را تأیید کرده است و تمام هزینه های مربوط به آن را شامل می کنید که شامل سپرده، هزینه های نمایندگی، هزینه های انتقال و غیره باشد.

به دنبال مشاوره حقوقی بوده اید و از تعهدات قراردادی خود آگاه هستید و نگرانی هایی را که با دستگاههای ذیربط دارید، برجسته کرده است.

نحوه اجاره ملک در امارات

نحوه اجاره ملک در امارات  محل مشترک ااست. در سالهای اخیر قیمت اجاره به طرز چشمگیری کاهش یافته و بازار را به مکانی رقابتی تر تبدیل کرده است.

فقط باید از نمایندگان ثبت شده استفاده کنید. در دبی، بخواهید کارت RERA نماینده را ببینید، که تأیید می کند که این نماینده در یک ظرفیت قانونی عمل می کند و نه آزاد کردن مالی که در امارات غیرقانونی است. اگر از نمایندگی استفاده می کنید، انتظار دارید مبلغی را به نماینده پرداخت کنید که معمولاً درصدی از اجاره سالانه است.

وقتی ملکی را پیدا کردید که از آن خوشحال باشید، معمولاً از شما انتظار می رود که یک نسخه از گذرنامه و اثبات اقامت خود را (یا اثبات اینکه اقامت شما در حال انجام است) تهیه کنید. در این زمان از شما انتظار می رود که درصدی از اجاره سالانه را به عنوان واریز به صاحبخانه پرداخت کنید. همچنین از شما انتظار می رود چندین چک پس از تاریخ را انجام دهید. اما این از صاحبخانه تا صاحبخانه متفاوت است. مهم است که اطمینان حاصل کنید که قرارداد بطور واضح بیان می کند چه زمان چک ها ارسال می شوند و اینکه شما آنها را به عنوان اثبات آنچه ارائه کرده اید، فتوکپی کرده اید. لطفاً توجه داشته باشید كه جستجوی چك در امارات غیرمجاز است و در صورت ارسال بدون بودجه کافی برای تأمین هزینه، می توانید با دستگیری و بازداشت روبرو شوید.

در دبی یک قرارداد قانونی باید از طریق ایجاری ثبت شود، سیستمی که برای تنظیم و تسهیل بازار اجاره دبی طراحی شده است. در این قرارداد باید به وضوح مشخص شود که مسئولیت های صاحبخانه و همچنین مستاجران چیست. پس از ثبت نام در ایجاری، قرارداد توسط صاحبخانه قابل تغییر نیست.

در ابوظبی ثبت نام اجباری قراردادهای اجاره از طریق سیستمی موسوم به توتهق انجام می شود. این سیستم ثبت نام از طریق بانک اطلاعاتی برای کلیه قراردادهای اجاره نامه کوتاه مدت، از حقوق صاحبخانه و مستاجر محافظت می کند.

 

برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاوران داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...