ویژگی آپارتمان لوکس امارات قسمت دومDAMAC-DAMACGROUP

آپارتمان لوکس 

به ویژگی های آپارتمان لوکس قسمت دوم آن با شرکت معتبر داماک گروپ همراه میشویم .

اتاق لباس بزرگ :

اتاق لباس یا کمد های بسیار بزرگی که دست کمی از اتاق ندارند (Walk in Closet)، یکی از بخش های مهم واحدهای لوکس می باشد که در خانه های معمولی وجود ندارد. وجود کمد و قفسه های متعدد و ویترین برای جواهرات، کفش و …، حس بودن در یک فروشگاه شیک را به شما می دهد.

سالن سرگرمی، بازی و ورزش:

در این قبیل واحدها علاوه بر توجه به خود بنا، به تامین حس آسایش و رفاه ساکنان آن در سنین مختلف نیز توجه شده است؛ از این رو، با فراهم آوردن سالن ها: سرگرمی، ورزشی، بازی و سینمای داخلی، مانع از بروز حس دلزدگی، یکنوختی و افسردگی برای ساکنانش می شود.

. مجهز به فناوری های هوشمند

سومین ویژگی مشترکی که آپارتمان لوکس دارند، بکارگیری فناوری های هوشمند برای کنترل از راه دور برخی از امور خانه چون تنظیم: میزان نور خانه، سیستم گرمایش و سرمایش، امنیت خانه و …، می باشد. در واقع ساکنین واحدهای لوکس می توانند از طریق این سیستم که روی گوشی همراهشان نصب می شود، به سادگی خیلی از کارهایشان را در خانه مدیریت کنند.

. سطح بالای امنیت

با توجه به اهمیت حفظ امنیت جان ساکنین و اموال آنها، وجود سیستم های امنیتی بالا بسیار مهم می باشد. تعبیه سیستم های الکترونیکی حساس و حضور نگهبانان های 24 ساعته، بدین منظور می باشد.

. هویت و اصالت منطقه ساخت و شرکت سازنده داماک گروپ

منظور از اصالت و هویت منطقه ساخت، ویژگی ای است که به آن منطقه همچون: مرفه، سطح بالا و …، نسبت داده می شود درخصوص هویت و اصالت سازنده نیز اعتبار شرکت سازنده، پروژه های ارائه شده قبل، شهرت طراح های فضای داخلی و بیرونی و …، می تواند اهمیت و ارزش بنا را بیشتر کنند.

داشتن موقعیت مکانی خوب و منظره فوق العاده زیبا

آنچه تمام ویژگی های ذکر شده در بالا را تکمیل و باارزش می کند، منظره و چشم اندازهای فوق العاده زیبا و چشم نواز در آپارتمان لوکس است. هیچ خانه ای لوکسی بدون داشتن چشم انداز زیبا، ارزش زندگی ندارد؛ پس مهم است در هر ساعتی  از روز، چه از پنجره به بیرون نگاه می کنید و چه در بالکن های وسیع سرگرم استراحت، صرف نوشیدنی، صحبت یا مطالعه هستید، منظره دل انگیزی مقابل دید شما قرارداشته باشد.

معرفی پروژه مسکونی داماک گروپ damacgroup

همه آن چیزی که درباره آپارتمان لوکس بیان شد، برای آن بود تا پروژه مسکونی داماک گروپ  را که در منطقه مدرن و سطح بالای داماک هیلز ساخته شده، معرفی و ویژگی های آن و سبک زندگی ای که برای شما درنظر گرفته ایم را معرفی کنیم.

داماک گروپ شرکت معنبر جهان

شرکت داماک گروپ  با سال ها تجربه در زمینه فروش املاک منحصر به فرد در بهترین مناطق دبی و با شناختی که از نیازها و خواسته های مشتریان خود به دست آورده، امروز با افتخار اقدام به معرفی و فروش  آپارتمان های لوکس پروژه آیکون تاورز دبی  می کند. در حالت کلی، در ساخت واحد های این پروژه که در دسامبر 2019 پایان و آماده تحویل می شود، به عنوان نمونه از برندهایی چون  ورساچی  برای سیستم آب آشامیدنی، RAUTHERM S برای سیستم گرمایش از کف و VACUCLEAN برای سیستم جاروبرقی مرکزی، جهت ساخت استفاده شده است.

منطقه  داماک هیلز که همیشه به دلیل طبیعت، مردم و موقعیت مکانی اش، به عنوان یک مرکز تفریحی و منطقه مرفه نشین شناخته می شود، از سبک زندگی مدرن و بالایی برخوردار بوده و دارای مراکز: خرید، آموزش، امکانات فرهنگی و اجتماعی، پارکینگ اختصاصی، موزه، مناطق نمایشگاهی، امکانات ورزشی، ساحل، مسیر پیاده روی، هوای پاک و خیابان های گسترده، می باشد که مفهوم زندگی لوکس و شاد را با حسی امنیت و آرامش ویژه خود، برای شما به همراه می آورد.

تمام واحد های این مجتمع علاوه بر برخورداری از منظره زیبای دریا و داشتن حس آرامش بالا و زیبایی در طراحی داخلی، دارای: بالکن 39 مترمربعی، بالکن ویژه کودکان، اتاق نشیمن و پذیرایی بزرگ و وسیع و آشپرخانه مجهز و مدرن، در غالب واحد های 3 و 4 خوابه عرضه می گردند.

با اعتماد به داماک گروپ و سرمایه گذاری در این شرکت میتوانید از زندگی در یک آپارتمان های لوکس در دبی لذت ببرید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...