مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری امارات - دبی

مهاجرت به امارات  از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های پر تقاضا جهت مهاجرت به امارات ، سرمایه گذاری در این کشور است. به طور کلی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در امارات  به 3 شکل انجام می شود که عبارتند از:

که البته بهترین روش برای سرمایه گذاری و مهاجرت به امارات  ثبت شرکت در امارات  می باشد که اطلاعات مربوط به آن را می توانید در مقاله سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در امارات  پیدا کنید. اما به طور کلی سرمایه گذاری در کشور امارات  و مهاجرت به امارات  از این طریق کاری هوشمندانه است،

زیرا کشور امارات  به دلیل برخی عوامل فضای مناسبی برای سرمایه گذاری دارد. این عوامل عبارتند از:

  • موقعیت جغرافیایی امارات

در کشور امارات  1.700 کیلومتر مرز ساحلی که یکی از مهم ترین مسیرهای تجارت دریایی می باشد موجب شده تجار زیادی برای ملاقات های کاری خود به این کشور بیایند و همچنین مرز آبی کشور امارات  مسیر بین خلیج فارس و اقیانس هند است و همین موضوع باعث شده تاجران زیادی از آسیا و آفریقا برای تجارت به این کشور بیایند و کسب و کار اقتصادی خود را توسعه بخشند.

منابع طبیعی

اکتشاف نفت موجب رشد اقتصادی امارات  شده و قیمت بالای فروش نفت در سال های اخیر کمک شایانی به ذخایر خارجی امارات  و بودجه مالی این کشور کرده است.

در سال های اخیر در کشور امارات  اقتصاد به شدت رشد کرده است و دستاورد های فوق العاده ای چون ساخت بزرگراه، بیمارستان های مدرن و دانشگاه ها در این کشور رخ داده است. همچنین با رشد صنعت گردشگری در امارات  در سال های اخیر و سود کلانی که از این راه به دست آمده اقتصاد امارات  رشد چشمگیری داشته است.

پشتیبانی کردن دولت کشور امارات  برای توسعه کسب و کارهای جدید

یکی از سیاست هایی که دولت امارات  برای رشد اقتصاد کشور خود در نظر گرفته پشتیبانی و کمک به افرادی است که قصد دارند کسب و کار خود را توسعه دهند. دولت امارات  قصد دارد تا از این طریق و با جذب سرمایه گذار به اهداف اقتصادی خود برسد.

  • روابط مثبت امارات با همسایگان

امارات  در سال های اخیر تلاش کرده با همسایگان خود روابط مثبتی داشته باشد تا از این طریق کسب و کار اقتصای خود را توسعه دهد و سرمایه گذارانی از سرتا سر جهان به دست آورد.

سرمایه گذاری در امارات 

با توجه به تمام مواردی که گفتیم سرمایه گذاری در امارات  کار هوشمندانه ایست، اما اگر شما متقاضی سرمایه گذاری و مهاجرت به امارات  هستید باید توجه داشته باشید که شما شاید بتوانید با مبلغ سرمایه گذاری خود به جای سرمایه گذاری در امارات ، در کشورهای اروپایی سرمایه گذاری کنید و با توجه به اینکه امارات  مهاجر پذیر نبوده و نیست و اخذ اقامت دائم در این کشور به شدت مشکل می باشد، با سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی بتوانید اقامت دائم آن کشور در اروپا را نیز کسب کنید. با این وجود بهتر است اگر قصد سرمایه گذاری در امارات  را دارید حتما با وکیل امور مهاجرت ماهری در این زمینه صحبت نمایید و تمامی نکات مثبت و منفی این کار را مد نظر قرار دهید.

خرید ملک از معتبرترین شرکت املاک دبی 

پیشنهاد می کنیم داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود با خرید ملک یک سکه طلا اماراتی و یک تور رایگان به امارات را از آن خود کنید .مهاجرت رویایی امارات در عین حال واقعی تجربه کنید .

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...