مهاجرت به اماراتdamac -damacgroup

مهاجرت به امارات

مهاجرت به کشور امارات  کشوری پادشاهی واقع در شبه جزیره عربستان می باشد. این کشور از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای امارات  منتهی شده و از جنوب با کشور یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربیو ایران همسایه است. 

مرز امارات  با عربستان سعودی و امارت متحده عربی مرز زمینی می باشد، اما کشور امارات  با کشور ایران مرز دریایی دارد و دریای امارات  بین این دو کشور قرار گرفته است. پایتخت و بزرگترین شهر امارات  شهر مسقط و زبان رسمی مردم این کشور عربی است اما می توان گفت که زبان دوم این کشور انگلیسی است و اکثر مردم این کشور به آن مسلط هستند.

نوع حکومت کشور امارات  سلطنت مطلقه است و فرمانروایی آن پادشاهی بی چون و چراست اما پارلمان نیز در این کشور نقش اندکی در قانون گذاری و بازرسی دارد. جمعیت کشور امارات  در آخرین سرشماری ها 4 میلیون و 656 هزار نفر تخمین زده شده است. واحد پول این کشور نیز ريال امارات  می باشد که سرمایه گذاری ها و خرید و فروش ها در این کشور با این واحد پول انجام می گردد. در ادامه این مقاله شرایط و نکات مربوط به مهاجرت به امارات  و راه های مهاجرت به این کشور را با هم بررسی خواهیم کرد.

شرایط مهاجرت به امارات

کارفرما یا اسپانسر محلی باید ظرفیت کامل قانونی داشته باشد و مسئول صدق اطلاعات مندرج در فرم درخواست استخدام نیروی کار خارجی باشد.

  • نیروی کار خارجی باید همان جنسیت را داشته باشد که در پروانه کار قید شده و توسط اداره کل امور کار صادر شده است.
  • شغلی که با آن ویزا درخواست می شود باید با شغلی که در مجوز کار اعلام شده است یکسان باشد.
  • پیوست های مورد نیاز جهت برآورد هزینه مهاجرت به امارات از طریق کار :
  • ارسال فرم درخواست الکترونیکی در دسترس از طریق وب سایت
  • مهر و تأیید فرم مذکور توسط اسپانسر یا کارفرمای محلی

شایان ذکر است که فرم مذکور برای نیروی کار خارجی عرب زبان به زبان عربی و برای نیروی کار خارجی غیر عرب زبان به زبان انگلیسی باشد.

هزینه مهاجرت به امارات  از طریق سرمایه گذاری به بخش های مختلفی تقسیم می شود که در این بخش به بررسی این موضوع می پردازیم. برای سرمایه گذاری در امارات  باید این نکته را یاد آور شد که افراد غیر امارات ی ( به جز شهرندان ایالات متحده آمریکا) نمی توانند بیشتر از ۷۰ درصد سهام یک شرکت را خریداری کنند و حتما باید یک شهروند امارات ی در سرمایه گذاری دخیل باشد که حداقل ۳۰ درصد سهم را دارا باشد و علاوه بر این شرط باید حداقل ۲ شهروند امارات ی را نیز استخدام کنند. این شرایط برای راه اندازی یک شرکت خارجی است.

افراد خارجی برای خرید سهام یک شرکت امارات ی نیز نمی توانند بیشتر از ۴۹ درصد سهام یک شرکت را خریداری کنند که با تصمیم وزیر تجارت و صنعت امارات ، این مقدار میتواند به ۶۵٪ یا ۱۰۰٪ افزایش یابد. در مورد خرید سهام بورس نیز، افراد خارجی در امارات  فقط می توانند از طریق یک واسطه، اقدام به خرید بورس کنند. سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و مستغلات نیز از ژانویه سال ۲۰۱۸ برای افرادی که ساکن کشور امارات  هستند نیز امکان پذیر است.

نکات مهمی که داماک در نظر دارد

متقاضیان سرمایه گذاری در امارات ، باید به کمیته سرمایه گذاری خارجی در وزارت تجارت و صنعت مراجعه کنند تا این کمیته نظرات خود را در مورد شناسایی زمینه های سرمایه گذاری و میزان ارزیابی پروژه سرمایه گذاری به شخص متقاضی ارائه دهد و در آخر وزیر کمیته سرمایه گذاری باید نظر اصلی و مجوز سرمایه گذاری را تایید کند. شایان ذکر است اولویت با پروژه هایی است که توسعه اقتصادی برای کشور امارات  به ارمغان می آورند و پروژه هایی که از محصولات محلی و مواد اولیه کشور امارات  استفاده کنند می باشد.

 چرا امارات ؟

امارات  تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در امارات  و داماک تنها سازنده ای در جهان است که تمام سلیقه تمام ملییت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواستهخود وخانواده اش برای خرید ویلاویا آپارتمان دلخواهش برسد .

اگر مشتاق مهاجرت به امارت هستید  مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی  (امارات) بهترین گزینه است .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...