اقامت در دبیDAMAC-DAMACGROUP

 اقامت در دبی

یکی از مهاجرپذیر ترین شهرهای خاورمیانه را می توان دبی دانست. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که می خواهید به دبی اقامت کنید با مشاوران داماک همراه باشید تا اطلاعاتی کاربردی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

دانستنی های قبل از اقامت دردبی 

قبل از اقامت در دبی باید در این شهر به این مواردی که در مقاله ذکر شده است دقت کنید ما برای شما به اختصار شرح می دهیم

 هزینه زندگی

اگرچه هزینه های املاک دبی از زمان رکود در سال 2008 به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اجاره کماکان هزینه ای قابل توجه است. برای اینکه بتوانید در دبی راحت زندگی کنید، به طور کلی تخمین زده می شود که هزینه اقامت شما نباید بیش از 20٪ از درآمد خالص سالانه شما باشد. به خاطر داشته باشید که هزینه اجاره به ندرت شامل قبض های سودمندی نیز می شود. به عنوان یک تخمین، هزینه های مصرف برق و مصرف آب برای یک آپارتمان کوچک دو خوابه در هر ماه در حدود  327 دلار در ماه است، گرچه در ماه های بسیار گرم تابستان، این هزینه ها به احتمال زیاد بسیار بیشتر خواهد بود.

البته لازم به ذکر است که برای خرید یا اجاره ملک نیاز به نگرانی نسیت چرا که گروه مشاورین داماک بهترین املاک با مناسب ترین قیمت را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

وقتی صحبت از غذا و مواد غذایی می شود، هزینه شما در نهایت به ترجیحات خرید شما بستگی خواهد داشت. خرید محصولات محلی ایده بهتری برای صرفه جویی در هزینه نسبت به انتخاب مارک های بین المللی است که با حق بیمه صادر می شوند، اما، به عنوان یک راهنما، انتظار دارید که هر هفته بین  82 دلار تا  272 دلار در فروشگاه های مواد غذایی بپردازید. خوشبختانه اجاره ماشین در دبی از یک آژانس معتبر کرایه ای چندان گران نیست. به عنوان مثال ، یک تویوتا یاری با هزینه اضافی (109 دلار) در هر ماه تقریباً  408 دلار در هر ماه هزینه خواهد کرد.

حمل و نقل

اگر ترجیح می دهید رانندگی نکنید،دبی دارای یک سیستم حمل و نقل عمومی عالی است، با اتوبوس ها، تاکسی ها و تاکسی های آب مکمل مترودبی مدرن. اما اگر می خواهید به برخی از وسایل اضافی شهر سفر کنید یا حتی سفر طولانی تر را به سمت امارات همسایه مانند ابوظبی یا شارجه انجام دهید، یک ماشین بسیار توصیه می شود.

تحصیلات

دبی گزینه های مختلف تحصیلی را برای والدین شاغل ارائه می دهد، از جمله خدمات مهد کودک، مدارس ابتدایی و مدارس خصوصی بیشماری که پذیرای جمعیت زیادی بین المللی است. هزینه های آموزش ابتدایی بین 5446 دلار تا  7624 دلار در مدارس دارای برنامه درسی غربی است، در حالی که هزینه های یکی از دبیرستان های معتبر بین المللی حتی بالاتر است، از 10.982 دلار تا     24،506 دلار توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت های خصوصی بسته هایی را ارائه می دهند که تمام شهریه یا بخشی از این شهریه ها را پوشش می دهد.

امکانات بهداشتی

دبی محل استقرار یک سیستم بهداشتی و درمانی بسیار پیشرفته با استانداردهای مراقبت های بهداشتی درجه یک در سراسر هیئت مدیره است. ساکنان امارات متحده عربی مجاز به استفاده رایگان از بیمارستان ها و درمانگاه های عمومی به صورت رایگان (یا با هزینه ناچیز) هستند در حالی که مهاجران می توانند پس از درخواست موفقیت آمیز برای دریافت کارت پزشکی از وزارت بهداشت، درمان و خدمات پزشکی (DOHMS) از بیمارستان های عمومی استفاده کنند.

تفاوت های فرهنگی

دین اصلی در دبی اسلام است، هرچند شایان ذکر است که دولت نسبت به سایر شهر های امارات بسیار آزادتر است. به عنوان مثال، جشن های غیرمسلمان مانند کریسمس و عید پاک توسط چندین فروشگاه خرده فروشی از جمله فروش تزیینات و غذاها برای این مناسبت ها جشن گرفته می شود. با این وجود نباید از این مجالس سوءاستفاده کرد و اختلافات فرهنگی - و قوانین - باید در هر زمان مورد رعایت و رعایت شود.

این امر به ویژه در ماه مبارک رمضان صادق است، جایی که انتظار می رود هم مسلمانان و هم غیرمسلمانان در ساعات روزه داری از اعمال دینی پیروی کنند و از خوردن، آشامیدن و سیگار کشیدن در ملاء عام خودداری کنند. در همین حال، اگرچه زبان عربی زبان رسمی امارات متحده عربی است، اما انگلیسی در سطح وسیع ترین زبان دبی است. در حالی که می توانید بدون عربی به آنجا بروید (برای مثال بیشتر علائم راه به دو زبان عربی و انگلیسی است)، هنوز ایده خوبی است که سعی کنید برخی از عربی های اساسی را یاد بگیرید، به خصوص اگر با افراد محلی اماراتی همکاری نزدیک داشته باشید.

اقامت در دبی با مشاورین داماک

اگر شما هم با این تعاریف مجذوب دبی شده اید، کافی است تنها با مشاوران گروه داماک  damacتماس بگیرید تا شما را در این زمینه همراهی کنند.

 مهاجرت به دبی   برای بسیاری از مهاجران که مایل به ترکیبی از سطح بالایی از زندگی با یک حرفه محکم هستند، رویایی است. از اطلاعات ذکر شده در بالا استفاده کنید تا زندگی و کار در این منطقه ثروتمند تا حد امکان لذت بخش شود.

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...