اقامت دبی DAMAC-DAMACGROUP

اخذ اقامت دبی :

اخذ اقامت دبی: مهاجرت به دبی تحول بزرگ است ، اما نه برای افرادی که برای یک فرهنگ کاملاً متفاوت آماده نیستند. تفاوت های دبی را می توان در موارد زیادی دانست.

از جمله آداب و رسوم محلی ، زبان ، آب و هوا  و دین. اما به عنوان شهری که یکی از بالاترین نسبت مهاجران در جهان را دارد، بازدید کنندگان، دبی را مکانی بسیار دوستانه و دوستانه می یابند.

   اقتصاد دبی از روزهای حلقوی تجارت کالاها و صادرات نفت تحول یافته و اکنون در خدمات مالی، لجستیک، املاک و مستغلات، ساخت و ساز، مهمان نوازی و گردشگری ساخته شده است. این تنوع، همراه با موقعیت استراتژیک دبی، زیرساخت های سطح بالا و فلسفه "سهولت در تجارت"، آن را به مقصد اصلی بسیاری از شرکت های چند ملیتی ، و همچنین کارگرانی که مایل به حرکت به آنجا هستند، ادامه می دهد.

   

شرایط اقامت دبی

تأمین امنیت شغل قبل از عزیمت به دبی مهم است زیرا اولین قدم برای زندگی در این کشور شامل اخذ اجازه اقامت است که پس از آن به شما اجازه می دهد مجوز کار دریافت کنید. به عنوان مهاجر، شما همچنین می توانید هنگام باز کردن حساب بانکی، اجاره ملک یا ثبت نام ماشین، مجوز اقامت خود را ارائه دهید، بنابراین این یک گام بسیار مهم است. برای دریافت مجوز اقامت، باید از شرکتی که شما را استخدام می کند، حمایت مالی کنید. همچنین توجه داشته باشید که چندین نوع ویزای اقامت در امارات متحده عربی وجود دارد.

بطور کلی کارفرما مسئولیت ارسال کلیه مدارک مربوطه را که عمدتاً شامل فرم درخواست، اصل (و یک نسخه) گذرنامه شخص حمایت شده، عکس های مربوط به گذرنامه، مجوز اشتغال صادر شده توسط وزارت کار است، به عهده می گیرد. و سایر مستندات مربوطه.

ضروری ترین اقداماتی که برای انجام حرکت باید دنبال کنید:

  1. تحت معاینه بهداشتی قرار بگیرید.
  2. درخواست اجازه کار کنید.
  3. اخذ ویزای اقامت
  4. هر مدرک مربوطه را که در امارات متحده عربی مورد نیاز است، بدست آورید.
  5. داشتن گذرنامه ای که حداقل 6 ماه دیگر اعتبار داشته باشد.

ساعات کاری

توجه به این نکته حائز اهمیت است که، در حالی که ممکن است ساعات کار متفاوت از مشاغل دیگر باشد، هفته کار سنتی در امارات از روز یکشنبه تا پنجشنبه است که برخی از خرده فروشی ها و سایر مشاغل شش روز در هفته باز می شوند و فقط در روزهای جمعه تعطیل می شوند (به عنوان روز مقدس در جهان اسلام).

ساعات کاری معمولی 08:00 تا 13:00 و از ساعت 16 تا 19:00 از سر گرفته می شود (وقتی دمای هوا خنک می شود) اگرچه در ماه رمضان ممکن است روزهای کاری کوتاه تر باشد. مناطق آزاد همچنین ممکن است ساعات کاری متفاوتی داشته باشند.

شرایط کار و مزایا

بسته به سیاست کارفرما، ساعت کار در دبی می تواند بین 40 تا 48 ساعت متغیر باشد. کارگران مهاجران معمولاً بسیار خوب حمایت می شوند، به طوری که اکثر کارفرمایان بسته هایی را ارائه می دهند که حقوق اساسی، پوشش پزشکی، مسافرت هوایی برای ویزیت خانه ، تأمین مسکن یا کمک هزینه و سایر مزایا و مزایای مربوط به شرکت را در اختیار شما قرار می دهد. در برخی موارد، به ویژه در بخش مالی، جوایز مرتبط با عملکرد نیز وجود دارد. کارگران پیمانکاری همچنین از "غرامت" بهره می برند، که این پاداش پایان قرارداد است که به عنوان نوعی از قدردانی از خدمات خود به دولت به کارگران خارجی اعزام می شود.

به طور کلی، کار در ساعات انعطاف پذیر یا نیمه وقت در دبی یک امر عادی نیست، زیرا بیشتر کارمندان با قراردادهای کار تمام وقت کار می کنند.

قیمت اجاره ملک

اگر می خواهید مسکن مورد نظر خود را جستجو کنید ، این را بخاطر بسپارید که اکثر املاک اجاره ای با قرارداد یک ساله اجاره داده می شوند. میزان واریز به طور کلی به انحصاری بودن محله، میزان رقابت ملک در آنجا و تا حدی مهارت مذاکره شخصی شما بستگی دارد. در برخی موارد، حتی ممکن است از شما خواسته شود کل اجاره سالانه را به صورت پیش پرداخت بپردازید، گرچه ممکن است در چنین مواردی به دنبال خدمات ارائه دهنده دارایی متخصص باشید.

خرید ملک از متخصصین داماک گروپ

شما می توانید جهت خرید یا اجاره بهترین املاک در دبی به متخصصین گروه داماک damac مراجعه کنید و از آن ها کمک بخواهید. گروه داماک  می تواند بهترین املاک را با بهترین و مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین شما می توانید در صورت خرید ملک از گروه داماک  هزینه آن را به صورت کاملا اقساطی پرداخت نمایید.

با اعتماد به مشاورین داماک اقامتی خوب و راحت را در دبی برای خود به دست خواهید آورد.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...