ویلا لوکس دبیDAMAC-DAMACGROUP

ویژگی های یک ویلای لوکس

تا به حال همه عنوان لوکس را زیاد شنیده ایم تقریبا در تمام آگهی های مربوط به یک ویلای لوکس یا لاکچری چه برتری هایی دارد که تا این حد در تبلیغات فروش ملک از این عبارت استفاده می شود؟ لاکچری بودن یک ویلا را چه چیزی مشخص می کند؟

در این مقاله توضیح مختصری در مورد ویزگی های یک ویلای لوکس میدهیم. با داماک همراه باشید تا زندگی در یک ویلای لوکس و لاکچری را تجربه کنید.

نکات ویلای لوکس 

قیمت بالای ملک در محله مورد نظر

قطعا قیمت اولین مشخصه شناخته شده برای یک ملک لاکچری است. اما هر ملک گران قیمتی لزوماً لوکس نیست. قیمت به همراه منطقه مورد نظر یکی از گزینه های تعیین کننده لوکی بودن ویلا به حساب می آید.

 

ویلاهای لوکس با مصالح با کیفیت ساخته می شوند

صد البته از چنین ملکی انتظار می رود تا بسیار مقاوم و مستحکم باشد، بنابراین یک ویلا لوکس باید با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مصالح و متریالهای بازارهای داخلی و خارجی ساخته شوند.

همچنین سطوح چنین بناهایی به جای متریال های ارزان قیمت با مصالح خاص نظیر ورق های طلا، سنگ مرمر درجه یک، چوب های مرغوب پوشیده شده و تمامی قسمت های ویلا به وسیله برند های سرشناس تجهیز خواهند شد.

یک ویلا لوکس از امکانات ویژه برخوردار است

یک ویلا لوکس همچنین از امکانات ویژه ای برخوردار است که در دیگر ویلاهای عادی یافت نمی شوند. برخی از این امکانات را چنین می توان بر شمرد:  اتاق ورزش، اتاق بازی، اتاق تئاتر و سینمای خصوصی Imax، اتاق مهمان، استخر، سونا و جکوزی.

حریم خصوصی از اهمیت ویژه ای برخوردار است

چه فردی مشهور و شناخته شده ای باشید یا نه اما انتظار دارید تا با خاطری آسوده و بدور از مزاحمت ساعت های استراحت تان را در کنار دوستان یا خانواده تان سپری کنید. 

جمع بندی

به طور کلی ساخت ویلای لوکس توسط یک معمار کاربلد، یا در یک مکان خاص قطعا ارزش آن را بالاتر می برد.
 در مجموع یک ویلای لوکس در چشم بیینده است که معنا پیدا می کند. لوکس بودن یک ویلا ترکیبی است از کیفیت ساخت، موقعیت مکانی و مساحت بنا و زمین آن، اما همچنین امری بسیار شخصی است. بدین ترتیب برخی لوکس بودن را اینگونه بیان می کنند:  که ویلا لوکس یک حریم خصوصی است با منظره ای از شهر یا طبیعت و یا یک زندگی در روی اقیانوس با ساحلی خصوصی و یا حتی ویلایی در یک جزیره شخصی.

 برخی دیگر نیز ویلای لوکس را خانه ای هوشمند که پر شده است از لوازم و گجت های عجیب های تک می دانند.

برخی دیگر نیز لوکس بودن را در ارزش های معماری آن نظیر، سبک معماری، ارزش هنری آن و حتی ایده های معمار جستجو می کنند. بنابر این یک ویلا لوکس می تواند خوانش های بسیار متفاوتی داشته باشد پس شدیداً پیشنهاد می کنم تا ویلایی بیابید که عمقیاً و عاشقانه آن را دوست خواهید داشت.

در صورتی که علاقمند هستید زندگی در یک ویلای لوکس و لاکچری را تجربه کنید با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...