خرید ملک در دبیDAMAC-DAMACGROUP

شرایط خرید ملک در دبی 

ممکن است برای شما سوال پیش آید شرایط خرید ملک در دبی  چگونه است؟

چگونه می توانید در دبی  خانه بخرید؟ تا بتوانید اقامت در دبی  داشته باشد؟

با داماک گروپ Damac group به آن می پردازیم.

شهر دبی  در حال رشد سریع اقتصادی در مقایسه با مابقی کشور ها می باشد. شهر دبی  به یک شهر بین المللی  تبدیل شده است. به این دلیل که دبی دارای مکان های دیدنی است .

همچنین دبی دارای هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری، سوئیت های خاص و.. می باشد.به این دلایل است که تقاضا برای خرید در دبی بیشتر است. برای اینکه درباره دبی بیشتر بدانید میتوانید با داماک همراه باشید و ادامه مقاله را مطالعه کنید. شهر دبی  از دوبخش تقسیم شده است .

بخش اول آن خور دبی که قدیمی است . بخش دوم دیره نام دارد که جدید است . دیره مرکز شهر دبی  که بهترین منطقه آن جمیرا نام دارد که در جنوب غربی دیره قرار دارد. از دیگر مناطق  خوب در دبی  شامل ال گرهود است . این منطقه در شماق شرقی خور دبی قرار گرفته است. بیشتر منازل جدید که در دبی  ساخته می شود ، در ضلع غربی دبی  واقع شده اند.

انواع خانه ها دردبی 

در ادامه با داماک فارسی DAMAC  همراه باشید تا انواع خانه های دبی  را به شما توضیح دهد. نوع خانه ها در دبی  اکثرا ویلایی و یا آپارتمانی هستند .از زمانی که اجازه مالکیت افراد خارجی داده شد ، دبی با افزایش قیمت ملک روبرو شد. ازمناطق بسیار خوب در دبی  میتوان به نخل دبی  که 5 کیلومتر در داخل آب های ساحل جمیرا قرار دارد.نخل دبی به ساحل دبی  61 کیلومتر اضافه کرده است. 

در بعضی از مناطق دبی  زمین بصورت اجاره با ذکر مدت اجاره در قرار داد فروخته می شود . اما در این صورت مالکیت مطلق به آن فرد اعطا نمی شود. مراحل خرید ملک در دبی  به این گونه است که در ادامه به شما می گوییم با داماک گروپ همراه باشید. فروش ملک به اتباع خارجی دردبی  به سبب نوپا بودن طرح، روند خاصی ندارد. دراکثرمواقع ، مالیات به املاکی که مالکیت مطلق دارند تعلق نمی گیرد. پس ازامضاء قرارداد، اجرای کامل شرایط  قرارداد الزامی است .

فقط مبلغ 24% به عنوان حق ثبت دریافت می شود . برای گرفتن وام بانکی میتوانید ملکی که دارید را در گرو بانک بگذارید و وام درخواست کنید.برخی از بانک ها تا مبلغ 80 % مبلغ ملک را وام می دهند. داماک پیشنهاد می کند کل مبلغ ملک را بدون وام پرداخت کنید. اجاره ملک در دبی  جزء درآمد محسوب نمی شود .

مبلغ پرداختی وام و هزینه های دیگر زندگی نباید بیشتر از 35% کل درآمد شخص باشد. از آنجا که روند پرداخت وام بسیار پیچیده است حتما با مشاورین مجرب داماک فارسی دراین خصوص مشورت شود.

شرکت داماک گروپ damac group

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...