مهاجرت به دبی - اماراتDAMAC-DAMACGROUP

مهاجرت به دبی 

 

یک سوال در زمینه مهاجرت به دبی  وجود می‌آید و آن سوال این است که آیا به طور کلی مهاجرت به دبی  خوب است یا بد؟ برخی از افراد عقیده دارند که مهاجرت به مرزهای کشورها تحمیل خواهد شد و بار مالیاتی شغلی و یک تهدید برای فرهنگ بومی کشورها محسوب می شود.

 بسیاری افراد دیگر نیز عقیده دارند که مهاجرت می‌تواند رشد اقتصادی کشورها را افزایش دهد؛ به ویژه برای کشورهایی که با کمبود نیروی متخصص و ماهر روبه‌رو هستند، به ایجاد یک جامعه پویا تر کمک می کند. آمار به طور وضوح نشان داده اند که مهاجران، مزایای اقتصادی قابل توجهی را برای کشورهای مهاجر پذیر ارائه می دهند. با این حال، هزینه‌های اقتصادی و اجتماعی کوتاه مدت برای این کشورها ایجاد می شود. مهاجرت پذیری در حوزه تجارت و کسب و کار نیاز به برنامه‌ریزی درازمدت برای جوامع دارد. به نظر می‌رسد ارائه یک راه حل ایده آل که از طریق سیاست‌های مالی و فرهنگی ارائه شده باشد می تواند خسارات وارد شده به کشورها را جبران کند.

 در سطح جهان، ۲۳۰ میلیون مهاجر وجود دارد که این جمعیت حدود ۳ درصد جمعیت جهان را تشکیل داده اند. این ارقام در سال گذشته تغییری نداشته است چرا که جمعیت جهان در همین راستا افزایش پیدا کرده است. تعداد کشورهای مهاجرپذیر از اوایل دهه ۱۹۰۰ از ۵۰ کشور به بیش از ۲۰۰ کشور افزایش پیدا کرده است. این عوامل نشان دهنده این است که مرزهای بیشتری برای پذیرش مهاجرین گشوده شده است.

بیشتر از یک سوم جمعیت مهاجران درامارات  را نیروی متخصص و ماهر تشکیل داده است. این روند مشابه در کشورهای اروپایی نیز مشاهده می شود. نیروهای کار که دارای مهارت یا تخصص در یک زمینه هستند نیز درصد زیادی از نیازهای اقتصادی امارات را تامین می کنند. به همین دلیل شهروندان اروپایی نسبت به پذیرش مهاجرینی که بتوانند به کسب و کار کشورشان کمک کنند علاقه نشان می دهند. نقطه  مقابل این نظریه در آمریکا قابل مشاهده است؛ این وضعیت شامل مهاجرانی است که از مهارت یا تخصصی برخوردار نیستند اما معمولاً در بخش های ساخت و ساز کشاورزی و خدمات مشغول به کار می باشند.

مهاجرت  به دبی از طریق سرمایه گذاری:

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری | سایت داماک گروپ damac group

مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری ب یکی از انواع روشهای مهاجرت است. برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، نیاز به دریافت ویزای سرمایه گذاری برای فرد سرمایه گذار می باشد.

این نوع روش مهاجرتی اغلب برای افرادی مناسب است که بودجه لازم و کافی با مقدار قابل توجه در اختیار داشته و می خواهد شرکت خود را در یک کشور توسعه و گسترش دهد؛ از طرف دیگر افرادی که سرمایه قابل توجهی دارند و می خواهند در یکی از بخش های اقتصادی یکی از کشورهای خارجی سرمایه‌گذاری کنند، می توانند ویزای سرمایه گذاری دریافت کرده و از این طریق به یک کشور مهاجرت نمایند.

در هر سال مالی،  حدود ۱۴۰ هزار پیشنهاد مهاجرتی برای اشتغال به کار در کشورها صادر می شود. به طور کلی ویزای مهاجرتی بر اساس اولویت اشتغال به ۵ دسته تقسیم می شود.

ویزای مهاجرتی ویزای سرمایه گذاری که امکان مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را فراهم می کند؛ این ویزا برای سرمایه گذاران، کارآفرینان، مدیران شرکت ها، برای ثبت شرکت در امارات  و همچنین ایجاد اشتغال صادر می شود. معمولاً به افرادی ویزای سرمایه گذاری داده می‌شود که بودجه کافی و مجاز برای این کار را داشته باشد.

شرکت داماک گروپ

مهاجرت به دبی و بازدید از بهترین سواحل دبی برای شنا و ورزش های آبی و همچنین آفتاب درخشان توسط داماک damac  دیگر برای شما رویا نیست  با داماک damac بهترین هارا برای خود به ارمغان بیاورید.

با همراهی با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ با تمام راه های مهجارت به امارات از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک آشنا میشود و میتوانید بهترین و مطمئن ترین انتخاب را داشته باشید. در این زمینه داماک گروپ همیشه همراه شماست.

 

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...