آپارتمان لوکس دبیDAMAC-DAMACGROUP

ویژگی های یک آپارتمان های لوکس:

به این فکر کرده اید چه چیزی باعث میشود یک آپارتمان را لوکس بنامیم؟

یکی از بهترین چیزها در مورد آپارتمان های لوکس تسهیلات و آسایشی است که آنها به ساکنین خود ارائه می دهند. داخل این آپارتمان ها معمولا بسیار زیباتر است، و لوازم خانگی به طور کلی جدیدتر هستند. امکاناتی که در

این نوع آپارتمان ها وجود دارد، زندگی را به مراتب راحت تر و لذت بخش تر می‌ کند. در این مقاله برخی از بهترین ویژگی های آپارتمان های لوکس را می بینید. با داماک گروپ همراه باشید.

  • آشپزخانه ی زیباتر

علت طرفدار نداشتن بسیاری از آپارتمان هایی که قیمت متوسطی دارند، آشپزخانه ی آنها است. لوازم موجود در این آشپزخانه ها، هرچند که کاربردی هستند، حسابی قدیمی شده اند، و کابینت ها و صفحه ی روی کانتر و کف آنها بسیار قدیمی و معمولی هستند. آپارتمان های لوکسدرست برعکس این آپارتمان ها هستند. صفحه ی روی کانتر آشپزخانه ی آنها از جنس گرانیت است. سینک استیل ضدزنگ و لوازم باکیفیت (مایکروویو، یخچال و فریزر،) دارند. کابینت های این آشپزخانه ها از متریال بسیار باکیفیت ساخته شده است. 

  • کمدهای بزرگتر

زندگی در یک آپارتمان اغلب به این معنی است که باید با مقدار فضایی که کمدهایتان دارد، کنار بیایید. به این ترتیب ممکن است گاهی از خرید برخی چیزهایی که دوست دارید، منصرف شوید. یا حتی مجبور شوید یک سری از وسایل را به خار نداشتن جا دور بریزید. این مورد در مورد آپارتمان لوکس صدق نمی کند. بیشتر آنها در اتاق خواب اصلی کمدهایی دارند به حدی بزرگ حتی می توانید وارد آنها شوید.

  • استخر و مرکز تناسب اندام

چه کسی دوست ندارد که همیشه به استخر دسترسی داشته باشد؟ بسیاری از آپارتمان های لوکس دارای یک استخر برای ساکنان خود هستند. بسیاری از آنها مرکز تناسب اندام نیز دارند. در واقع شما پول بیشتری برای زندگی در یک آپارتمان لوکس پرداخت می کنید. هرچند دیگر نیازی نیست که در باشگاهی خارج از منزل عضو شوید و ماهانه پولی بابت عضویت خود بپردازید. به علاوه، این امکان باعث می شود که ورزش کردن برای ساکنین راحت تر باشد. وقتی فقط باید سوار آسانسور شوید و روی تردمیل بدوید، هیچ عذر و بهانه ای برای ورزش نکردن ندارید! 

با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد آپارتمان های لوکس و لاکچری داشته باشید.

  • جزئیات داخلی

آپارتمان های لوکس در مقایسه با آپارتمان های معمولی بسیار زیباتر و دل انگیزتر هستند. سالن این آپارتمان ها سقف بلند دارند. پنجره های بلند یا عریض آنها کمک می‌کنند منظره ی بیرون را به خوبی ببینید و نور کافی در خانه داشته باشید.

  • ورودی های امن

برخی از آپارتمان های لوکس یک دربان دارند. برخی دیگر فقط از یک متد امنیتی استفاده کرده اند. مثلا برای باز کردن قفل به جای کلید، کارت های دسترسی به کار می روند.

  • مکانی برای درست کردن کباب به همراه خانواده و دوستان

داشتن حیاطی که چند جای آن باربیکیو کار گذاشته شده است، یکی از ملزومات آپارتمان های لوکس است. 

  • اتاق خواب راحت و لوکس

این آپارتمان ها یک اتاق خواب اصلی دارند که بسیار بزرگ است (اتاق مَستر). این اتاق بالکن اختصاصی دارد؛ کمد داخل آن به حدی بزرگ است که می تواند وارد آن شوید و در آن راه بروید. نور کافی و یک حمام لوکس اختصاصی دارد.

  • حمام و دستشویی لوکس

کف و دیوارهای حمام آپارتمان لوکس از متریال طبیعی با کیفیت ساخته شده است. کابین دوش بزرگ، وان، فشار آب بالا، جت جکوزی و روشنایی مناسب برخی از ویژگی های حمام این آپارتمان ها هستند.

  • اتاق بازی و سرگرمی و تماشای تلویزیون

بسیاری از آپارتمان های یک یا چند فضای مشترک مجهز به امکانات تفریحی دارند. برخی از این فضاها یک یا چند تلویزیون، میز بازی و یک آشپزخانه ی کوچک دارند. دسترسی به وای فای نیز در این فضاها امکان پذیر است.

با اعتماد به داماک گروپ و سرمایه گذاری در این شرکت میتوانید از زندگی در یک آپارتمان های لوکس در دبی لذت ببرید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...