مهاجرت به دبی- اماراتDAMAC-DAMACGROUP

 مهاجرت به دبی

در امر مهاجرت به دبی  با توجه به پیشرفت های سریع و چشمگیر مرکز مالی بین المللی دبی، به جرات می توان دبی را به عنوان کشوری لوکس داخل کشور امارات دانست.

دبی قدیم برای احیاء خود نیازمند استفاده از منابع نفتی بود اما دبی مدرنتنها به اقتصاد نفتی وابسته نیست. بلکه دبی از یک اقتصاد چند وجهی و مدرن بهره می برد. هم اکنون توریسم و گردشگری جزء قطب های اقتصادی دبی محسوب می شود.

مهاجرت به دبی از طریق تحصیل 

دبی فقط به خاطر فعالیت های مالی و اقتصادی و وجود هتل ، سوئیت های لوکس در سطح جهان معروف نیست بلکه دانشگاه های معتبر زیادی در دبی وجود دارد که سالانه پذیرای دانشجویانی از سراسر دنیا هستند. معمولا تحصیل در این دانشگاه های اماراتی به زبان انگلیسی و در برگیرنده انواع رشته های جذاب مثل پزشکی، مهندسی و علوم انسانی می باشد. فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه های دبی آسان بوده .

 

سرمایه گذاری در کشور امارات مخصوصا در شهر لوکس دبی است که علاوه بر کسب سود نهایی همچنین از استقبال دولت امارات متحده عربی نیز برخوردار است. حمایتی که از تخفیف و گاها معافیت مالیاتی گرفته تا اعطای اقامت 5 ساله و 10 ساله سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها را شامل می شود. قوانین کشور امارات، سرمایه گذاران خارجی می توانند با توجه به شرایط خود در یکی از برنامه های سرمایه گذاری مثل خرید ملک در دبی، ثبت شرکت در دبی، کارآفرینی در دبی سرمایه خود را به جریان اندازند.

 

مهاجرت به دبی از طریق کار

یکی از روش های پر متقاضی از انواع راه های مهاجرت به دبی همان روش مهاجرت کاری به دبی می باشد. مسلما برای این نوع مهاجرت به دبی نیز محرک قوی لازم است و چه محرک قدرتمندی جز پایین ترین نرخ بیکاری در جهان محسوب میشود . انواع رشته های شغلی مثل مهندسی، IT، پزشکی و پیراپزشکی، مدیریت، بازاریابی، فروش، حسابداری، امور مالی و بازرگانی، بیمه از جمله مشاغل مورد نیاز دبی می باشد.اما برای انجام مهاجرت کاری به دبی شما نیازمند اخذ پاسپورت کار دبی هستید. در ابتداء باید درجریان باشید که شرط اولیه و مهم برای اخذپاسپورت کار امارات یافتن پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای اماراتی است.

الزامات جدید اخذ پاسپورت اقامت دبی

دولت امارات متحده عربی برخی از الزامات مرتبط با دریافت اقامت دبی را تغییر داده است. طبق الزامات جدید اخذ پاسپورت اقامت دبی  و  تغییرات اعمال شده، شهروندان خارجی که متقاضی دریافت اقامت دبی از طریق قرارداد کاری هستند، الزاما بایستی گواهینامه حس سوابق کاری خود را که در کشورشان دارند ارائه دهند.کسانی که شغلشان را تغییر میدهند الزامی به ارائه این گواهینامه ندارند. از دیگر موارد مورد نیاز جهت درخواست و دریافت اقامت این کشور ، داشتن یک آدرس ایمیل معتبر است، تا بتوانند از طرف مقامات محلی اطلاعات پاسپورت شان را دریافت کنند.

شرکت damac group

در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی  خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . برای خرید ملک دردبی  حتما نیازبه پاسپورت دارید . که باید اقدام کنید .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...