خرید ملک در دبیDAMAC-DAMACGROUP

خرید ملک در دبی

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی(امارات) هستید. خرید ملک در دبی یکی از گزینه های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می شود. 

متقاضیان خارجی می توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک در دبی کنند. مهم است متقاضیان پیش از اقدام برای خرید ملک در دبی  باید تمامی پیچیدگی های خرید ملک را بررسی کنند. در طول سال های اخیر دبی   به شکوفایی اقتصادی چشمگیری رسیدهاست.

در کشورهایی مثل امارات   بخصوص در شهر دبی  که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری گزینه جذابی است . معمولا مورد متوجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید.در رابطه با نوع خانه ها در شهر دبی می توان گفت: خانه ها معمولا به صورت ویلایی و یا آپارتمان می باشند. از سال 2002 میلادی که اجازه خرید ملک به متقاضیان خارجی داده شد قیمت خانه در شهردبی   افزایش یافت. از بهترین مناطق دبی  برای خرید ملک نخل دبی می باشد که در 5 کیلومتری داخل آب های جمیرا قرار دارد . شرایط ویزای خریداران ملک در دبیبرای خریداران ملک 2 نوع ویزا صادر می شود، که عبارتند از: اقامت 2 ساله و اقامت 6 ماهه . برای دریافت هر یک از ویزای هایی که گفته شد شرایط و مقرراتی وضع شده است .

در ادامه با داماک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. شرایط اخذ ویزای 6 ماهه دبی عبارتند از: املاکی خریداری شود که برای آن گواهی پایان کار صادر شده باشد، در واقع باید گفت متقاضیان نمی توانند با شرایط پیش فروش اقدام به خریداری ملک کنند. متقاضیان می توانند ویزای 6 ماهه را تمدید کنند اما باید خاطر نشان کرد که با این ویزا نمی توان اقامت دائم دبی  را به دست آورید. با اخذ این ویزا خریدار و همراهان وی نمی توانند در این شهر مشغول به کار شوند .

شرایط اخذ ویزای 2 ساله دبی  عبارتند از: ملک خریداری شده نباید در رهن یا وثیقه باشد. با اخذ این ویزا فرد می تواند برای خود و اعضاء خانواده اقامت دائم دبی  را پس از گذشت 2 سال دریافت کند. در طول مدت 2 سال فرد نمی تواند اقدام به فعالیت های تجاری کند. پس از گذشت این مدت فرد می تواند در شهردبی  مشغول به کار شود؛ تا بتواند کسب در آمد کند.

شما برای خرید ملک در دبی باید موارد زیر را بدانید.

شما باخرید سوئیت در دبی نمی توانید اقامت کسب کنید ، به این دلیل که باید مبلغ آن از یه حدی بیشتر باشد . همچنین باید کل مبلغ یکجا پرداخت شود.شما می توانید در دبی مشغول به کار شوید.اما متاسفانه در طول چند سال اخیر برای متقاضیان ایرانی و برخی از کشورها ویزای کار صادر نمی شود. اگر قصد شروع کار در کشورهای حوزه خلیج فارس را دارید بهتر است . با داماک گروپ شما لوکس ترین هتل ها ، خاص ترین سوئیت ها ،لاکچری ترین ویلاها را خریداری کنید. با خرید ملک، فرد می تواند پاسپورت امارات را دریافت کند. طبق قوانین شهروندی، پاسپورت کشور امارات  به اتباع اعطاء نمی شود . مالکان می توانند تنها ویزای اقامت 2 یا 3 ساله دریافت کنند . پس از پایان هر دوره با ارائه کارت سلامت اقدام به تمدید مجوز اقامت کنند.

در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی (امارات ) خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . می توانید با این شرکت با خرید املاک لوکس  سرمایه گذاری خوبی داشته باشید 

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی      ویلا لوکس  دبی  

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...