سرمایه گذاری در امارات-DAMAC-DAMACGROUP

سرمایه گذاری در امارات و شرایط عمومی آن

 افرادی که در امارات سرمایه‌گذاری می کنند اقامت موقت دو الی سه ساله تعلق می‌گیرد که این اقامت با رعایت شرایط قابل تمدید است.

نحوه اخذ اقامت و تابعیت و مدت زمانی که برای اخذ آن لازم است طی شود برای هر متقاضی حائز اهمیت است. متقاضیانی که قصد مهاجرت به سایر کشورها را از روش‌های مختلف دارند لازم است .

از شرایط و نحوه اخذاقامت و تابعیت آگاهی لازم را بیابند. متقاضیان سرمایه گذاری در امارات نیز صدق می‌کند. کشور اماراتشرایط سختی را برای اخذ تابعیت دائم و پاسپورت این کشور برای افراد در نظر دارد. متقاضیانی که مایل بهسرمایه گذاری در این کشور هستند لازم است بدانند که با توجه روش های مختلف سرمایه گذاری در امارات مدت زمان اخذ اقامت متفاوت است 

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک

سرمایه‌گذاری در امارات(دبی) از طریق خرید ملک است . خرید ملک در این کشور برای متقاضیان بین‌المللی هم امکان پذیر است، اما هزینه این سرمایه ‌گذاری کمی بالا است و ممکن است مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر مشکلات و خطرات خود را داشته باشد. متقاضیان می توانند ملک مسکونی را در این کشور خرید ملک در این کشور و در صورت تمکن مالی،می‌توانند خریداری نمایند تا بتوانند به اقامت امارات دست یابند. پاسپورت کشور امارات برای سرمایه‌گذاران و اعضای خانواده وی به صورت دو ساله می باشد و پس از آن در صورتی که فرد متقاضی ملک را نفروخته باشد مجدداً قابل تمدید می‌باشد.  با DAMAC GROUP  اطلاعات کافی از خرید ملک داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید.

سرمایه گذاری در امارات از طریق کار آفرینی

کارآفرینی از دیگر روش های سرمایه گذاری در امارات، می باشد. کارآفرینی در این کشور آسان است و در چند سال اخیر برای تشویق افراد برنامه‌های ویژه‌ ای در نظر گرفته شده است از جمله می‌توان به ارائه جوایز به کارآفرینان اشاره کرد. ادارات مخصوصی در این کشور قرار دارد که وظیفه آنها حمایت های مختلف از کارآفرینان است. برای کارآفرینی در این کشور لازم است فرد یک بیزینس پلن قوی ارائه دهد تا ثابت نماید ایده و کار وی برای کشور امارات دارای منفعت است پس از تایید آن می تواند مکان کار خود را انتخاب نمایید کارآفرینان می‌توانند برای خود و اعضای خانواده خود اقامت ۵ ساله این کشور را اخذ نمایند.

سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید اوراق قرضه

خرید اوراق قرضه روش دیگر برای سرمایه‌گذاری در امارات(دبی) است. سرمایه‌گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دارای شرط سنی می باشد و افراد کمتر از ۲۱ سال نمی توانند از این طریق سرمایه‌گذاری نمایند.

بر خلاف طرق دیگر برای سرمایه‌گذاری در امارات(دبی)، در این روش فرد متقاضی باید بیش از ۲۱ سال سن داشته باشد. سرمایه گذاری در امارات(دبی) از طریق ثبت شرکت، خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه می تواند در نهایت راحت تر از سایر روش اقامت این کشور را برای متقاضی اخذ نماید .

افرادی که از طریق خرید اوراق قرضه سرمایه گذاری در امارات(دبی) انجام داده اند می توانند همسر و فرزندان خود را نیز از پاسپورت الحاق به صورت هم زمان بهره مند سازند .

سرمایه گزاری در امارات(دبی) مزیت های بسیار خوبی دارد ازجمله:

1.هزینه های گمرکی مناسب نسبت به سایر مناطق2. داشتن ثبات سیاسی3. موقعیت جغرافیایی مناسب4. امکان تمدید آسان اقامت موقت5. پاسپورت قوی کشور امارات  در صورت اخذ می تواند راه ورود به کشورهای زیادی را برای متقاضی باز نماید6. ورود به کشوری ثروتمند7. آزادی انتخاب در محل سکونت8. شرایط و ضوابط آسان9. عدم نیاز به پرداخت گمرک در مناطق آزاد10. امکان اخذ پاسپورت برای اعضای خانواده

 معایب سرمایه گزاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات(دبی) در کنار مزیت هایی که دارد معایبی نیز دارد. از بزرگترین معایب این کشور این است که بر خلاف برخی از کشورها به سرمایه گذاران پاسپورت و اقامت دائم را نمی دهد در صورتی که کشور هایی هستند که در صورت کار و زندگی بیش از 5 سال در آن کشور اقامت دائم پاسپورت به آن ها میدهند .

شرکت داماک گروپ damac group

در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . می توانید با خرید ملک برای سرمایه گذاری در دبی  باید اقدام کنید .

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac             

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...