پاسپورت دبی-اماراتDAMAC-DAMACGROUP

راهنمای دریافت پاسپورت دبی

پاسپورت دبیشهروندان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس شامل عربستان سعودی، بحرین، کویت، قطر، عمان و همچنین شهروندان برخی از کشورهای اروپایی از شرایط ویژه برخوردار هستند و می‌توانند به هنگام ورود به خاک کشور امارات پاسپورت ۹۰ روزه دریافت کنند.

دبی یکی از محبوب ترین شهرهای عربی است که سالانه میلیون ها نفر به سمت آن سفر می کنند. افرادی که به این شهر سفر می کنند هر کدام بنابر دلایلی که دارند نظیر کار، تجارت، تفریح، تحصیل یا هر چیزدیگری نیاز به دریافت پاسپورت دبی دارند. سفر به دبی یا هر کشور دیگری جهان لازم به دریافت روادید آن کشور توسط مراجع قانونی نظیر سفارتخانه ها می باشد. 

نکات لازم برای دریافت پاسپورت دبی

انواع پاسپورت: توریستی، ترانزیت، کار و تجارت/. مراحل صدور پاسپورت: از طریق کفیل (آژآنس مسافرتی، شرکت و…/ وقت سفارت: ندارد/. مصاحبه و انگشت نگاری: ندارد/. مدارک لازم برای صدور پاسپورت: گذرنامه دارای اعتبار، عکس و چک ضمانت/. مدت زمان لازم برای صدور پاسپورت: پاسپورت عادی هفت روزه و پاسپورت فوری سه روزه/. سفارت,کنسولگری: دارد/.

آشنایی با انواع پاسپورت دبی

پاسپورت کشور امارات متحده بر اساس هدف و مدت زمانی که می خواهید به سفر بروید، به چند گروه مختلف تقسیم می شود و در حقیقت تعیین مدت زمان پاسپورت ارتباط مستقیمی با هدف مسافر برای سفر دارد. از همین رو پاسپورتهای توریستی دارای زمان‌ هایی متغیر هستند؛ همچنین، کلیه این پاسپورتها به دو گروه یکبار و چندبار ورود تقسیم می‌ شوند.

1پاسپورت توریستی دبی/2 پاسپورت ترانزیت دبی/ 3پاسپورت کار و تجارت دبی

 

مراحل دریافت پاسپورت دبی

برای صدور پاسپورت تجارتی، سیاحتی و … دبی می بایست، شخص یا سازمانی که در دبی ضمانت تقاضاکننده پاسپورت را به عهده بگیرد و مسافر را در تاریخ مقرر از کشور نیز خارج نماید؛

این مسئول در امارات به عنوان “کفیل” شناخته می شود.کفیل به دو صورت می تواند برای مسافر در خواست پاسپورت بنماید. 

مدارک مورد نیاز برای دریافت پاسپورت دبی

از تمامی صفحه های گذرنامه اسکن رنگی تهیه کنید/. توجه! گذرنامه شما باید حداقل دارای ۶ ماه اعتبار باشد./ ۱ قطعه عکس با زمینه سفید/. در صورت دریافت پاسپورت بدون رزرو اتاق در یکی از هتل‌های دبی(امارات) یک فقره چک به عنوان ضمانت نیز دریافت می‌شود.

 

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند جهت با گرفتن پاسپورت دبی  و خرید ملک از طریق مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه : 

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...