ثبت شرکت در دبیDAMAC-DAMACGROUP

ثبت شرکت در دبی 

پایتخت کشور امارات، ابوظبی می باشد. امارات کشور بسیار غنی است که کشور مناسبی برای ثبت شرکت است . دین

رسمی در امارات اسلام و زبان اصلی عربی می باشد. موقعیت جغرافیایی کشور امارت در شرق جزیره عربستان و جنوب غربی

آسیا قرار دارد. که از شمال و شمال غربی با خلیج فارس، از شرق با عمان و از جنوب و جنوب غربی با قطر و عربستان همسایه است.دبی یکی از شهرهای مهم و امیرنشین امارات به حساب می آید. به دلیل وسعتی که اینکشور دارد از نظر پهناوری در رده 115 دنیا قرار گرفته و این کشور بیش از 8 میلیون نفر جمعیت دارد.

امارات یکی از میلیونرترین کشورهای اروپای غربی به حساب می آید زیرا از بزرگترین ذخایر نفتی بهره مند می باشد. این امر باعث شده است که کشور از یک امیرنشین معمولی به یک کشور مدرن و پیشرفته برای نظام آموزشی و زندگی تبدیل شود.شهر دبی در امارات با در آمد ناشی از نفت و گاز سرمایه گذاری نموده و به یک شهر توریستی و تجاری تبدیل شده است. از جاذبه های این شهر جزایر مصنوعی، بازار طلا، اماکن تفریحی، اماکن تاریخی را می توان نام برد. امارات جزء چهارمین کشور برای صادرات نفت محسوب می شود.

در کشور امارات حمل و مصرف داروهای روان گردان، مواد مخدر و حتی مسکن کدئین دار و قرص های آرام بخش دارای محکومیت های قضایی می باشد. برخی از مردم ایران، امارات را مکانی مناسب برای راه اندازی کسب و کار بین المللی می دانند و به ثبت شرکت در این کشور اقدام می کنند. 

مزایای ثبت شرکت در دبی چیست ؟ 

مزایای ثبت شرکت در دبی عبارتند از  :

.1متقاضیان غیر بومی نیز می توانند در مناطق آزاد کشور مالکیت 100 درصدی را اختیار نمایند..2 کشوری است که از نظر حمل و نقل توسعه یافته است.

3 دارای تکنولوژی بالا در ارتباط از راه دور.4 بخش خدمات و مالي ماهر.5 در این کشور بزرگترین کنفرانس ها و نمایشگاه های برگزار می شود.6 قيمت هاي رقابتي املاك.

7 دارای بیمارستان ها، بازارها و هتل های پیشرفته و درجه یک.8 نظام تجارت آزاد.9 دارای سیستم قانونی ثابت و قابل اعتماد.10 برای شرکت سهامی، مالیات لزومی ندارد.

ثبت شرکت در امارات و دبی بصورت مختلط غیر سهامی:

شرکت مختلط غیر سهامی برای امور تجاری از یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود تشکیل شده است.ثبت شرکت در امارات و دبی بصورت شرکت تضامنی  برای امور تجاری از دو و یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل شده است اگر سرمایه شرکت برای پرداخت قروض کافی نباشد هر یک از شریکان موظفند که قروض را پرداخت نمایند.ثبت شرکت در امارات و دبی بصورت شرکت بین المللی به شرکت هایی گفته می شود که محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند جهت خرید املاک تجاری و ثبت شرکت در دبی مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 

 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...