دبی DAMAC-DAMACGROUP

مزایای ثبت شرکت در دبی چیست ؟

1-با ثبت شرکت در دبی از امکانات جهانی و اعتبار بین المللی و اعتبارات مالی و بانکی برخوردار می شوید. 2-در دبی

شرکت های سهامی از پرداخت مالیات معاف هستند. 3-با ثبت شرکت در دبی میتوانید وام های بلند مدت با بهره پایین اخذ نمایید. 4-با ثبت شرکت در دبی ،اقامت دبی هم برای متقاضی و همه اعضای خانواده ممکن میشود. 5-سرمایه گذاری مطمئن در یک کشور بزرگ با ثبات اقتصادی و بازگشت سرمایه از طریق خرید ملک و زمین. 6-نزدیکی شهر دبی به ایران و رفت وآمد آسان. 7-داشتن زندگی ایده آل در سطح استاندارد جهانی و امکان تحصیل برای خود فرزندان . 8-امکان باز کردن حساب بانکی.

این موارد از جمله مزایای ثبت شرکت در دبی میباشد.

چرا دبی برای ثبت شرکت مناسب است ؟ 

دبی بزرگترین شهر کشور امارات متحده عربی میباشد.این شهر در جنوب کشور ایران واقع شده است و مرز بین آن دریای خلیج فارس است.دبی دارای آب و هوای بسیار گرم و خشک می باشد.جایگاه جغرافیایی مهم این شهر

باعث شد که به یک بندر مهم تبدیل شود.با کشف نفت در دبی بسیاری از سرمایه گذاران خارجی برای کار در این شهر آمده اند.در زمان بسیار کوتاهی 300 درصد به جمعیت شهر دبی افزوده شد و آن را به یکی ازمنابع مهمجهانی نفت تبدیل کرد.امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم و ثروتمند شناخته شده است.

اگر چه اقتصاد دبی با صنعت نفت رشد کرد اما بیشتر درآمد دبی از فروش ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد،اعطای اقامت ،صدور کالا ،ترانزیت مسافر و کالا وهم چنین قسمت بزرگی از گردشگری تامین میشود.بسیاری از افراد درصد سرمایه گذاری در دبی می باشند علت این امر هم پیشرفت اقتصادی و توسعه فعالیت تجاری و مهم تر از هم دور شدن از تحریم های دولت های غربی و آمریکا علیه ایران می باشد.

 

باید توجه داشته باشید که راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در دبی در دو حوزه قانونی صورت میگیرد که قوانین و فعالیت هر حوزه متفاوت است و شما باید نسبت به فعالیت خود حوزه مناسب را انتخاب نمایید.

1- اداره توسعه اقتصادی:

این اداره یک هیات دولتی محسوب میشود که مسئول صادر کردن پروانه های تجاری می باشد به عبارتی این اداره ثبت شرکت در امارات را به عهده دارد و در صورت ثبت شرکت در اداره توسعه اقتصاد 51 درصد از سهام شرکت باید متعلق به یک اماراتی باشد.

2-منطقه آزاد تجاری:

شامل شهر های (راس الخیمه،جبل علی،فرودگاه دبی ،شهر اینترنت دبی،شهر مدیا دبی،عجمان،شارجه) می باشد.در این مناطق شما میتوانید مالکیت 100 درصد را داشته باشید و نیازی به کفیل عرب نیست و هم چنین معاف از پرداخت هر گونه مالیات می باشند.ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری ساده تر از اداره توسعه اقتصادی می باشد.مسئله حائز اهمیت این است که  بعضی از فعالیت ها باید در حوزه قانونی اداره توسعه اقتصادی شرکت خود را ثبت کنند .

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

مطالبه مشابه:

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...