پاسپورت دبی-اماراتDAMAC-DAMACGROUP

پاسپورت دبی

پاسپورت دبی شامل انواع مختلفی از پاسپورت فوری، کاری، گردشگری، تحصیلی و... می باشد که برای هیچ کدام نیاز به

حضور در سفارت نیست. به عبارت دیگر صدور پاسپورت دبی به صورت آنلاین صورت می گیرد .دولت امارات برخلاف سایر دولت ها که این فرآیند را از طریق سفارت انجام می دهند، این مسئولیت را به عهدهی اداره مهاجرت و کار گذاشته است. کارگزار پاسپورت که کفیل نامیده می شود، به راحتی و بدون دردسر این کار را برای متقاضیان پاسپورت انجام می دهد. تنها دارندگان گذرنامه برخی از کشورهای خاص برای سفر به امارات نیاز به پاسپورت ندارند؛ کشورهای بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، آلمان، هلند، بلژیک، لیختن اشتاین، سوئیس، اتریش، سوئد، نروژ، دانمارک، پرتغال، ایرلند، یونان، فنلاند، اسپانیا، موناکو، واتیکان، ایسلند، آندورا، سان مارینو،آمریکا، کانادا، ژاپن، برونئی، سنگاپور، مالزی، هنگ کنگ، کره جنوبی، عربستان سعودی، قطر، عمان و کویت از این شرایط بهره مندند.

کمتر شهری در دنیا هست که هم ازلحاظ طبیعی و هم ازلحاظ جاذبه های شهری، دیدنی باشد. دبی، مهم ترین شهر از شیخ نشین های هفتگانه امارات دبی، یکی از زیباترین شهرهای دنیاست که علاوه بر موقعیت

جغرافیایی و طبیعی شگفت انگیز، به واسطه رونق اقتصادی و تجاری که طی چند دهه گذشته به آن دست یافته، توانسته است پذیرای جمعیت قابل توجهی از مهاجران، گردشگران و داوطلبان کار از سراسر دنیا باشد.

ساحلهای آرام و زیبا، کویر شنی چشم نواز، پاساژها و مراکز خرید بزرگ مانند دبی مال که بزرگترین فروشگاه دنیاست و مرکز خرید ابن بطوطه، آسمان خراش هایی چون برجِ خلیفه و برج العرب و برج های دبی مارینا، جزایرِ مصنوعی زیبا با معماری های مدرن و رویدادهای فرهنگی مانند جشنوارهی فیلم دبی، این شهر را تبدیل به یکی از رویایی ترین شهرهای دنیا کرده است.

 

پاسپورت توریستی امارات

 برای تقاضای این پاسپورت توریستی باید پاسورت   متقاضی حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد تا با درخواست او موافقت شود. ارائه عکس 4×3 جدیدِ زمینه سفید از روبرو و بدون هیچ گونه روتوش به هنگام درخواست، ضروری است. این پاسپورت می تواند دوهفته ای، یک ماهه و یا حتی سه ماهه باشد و قیمت آن بنا به شرایط مختلف، متفاوت است. حضور در دبی پس از اتمامِ اعتبارِ پاسپورت جریمه  روزانه  100 پاسپورت کاری یا تجاری امارات(دبی).

اگر کسی به فکر تجربه کار در کشور امارات و شهر دبی باشد، باید ابتدا شرکت یا کارفرمایی را در امارات پیدا کند که برای او دعوتنامه کاری صادر کند.

سپس با  آن دعوتنامه اقدام به درخواست پاسپورت نماید. برای کار در دبی داشتن پاسپورت کاری ضروری است. برای این منظور حداقل 6 ماه اعتبار پاسپورت، عکس رنگیِ  4×3 جدیدِ زمینه سفید از روبرو و بدون هیچ گونه روتوش، داشتن دعوتنامه کتبی، گواهی عدم سوءپیشینه از کشور تابع، تأییدیهی حمایت مالی توسط ارگان صادرکنندهی دعوتنامه، سند ازدواج و شناسنامهی اعضای خانواده در صورت متأهل بودن و بیمهی مسافرتی الزامی است. مدت اعتبار این پاسپورت حداقل سه ماه باید باشد ولی بعد در صورت نیاز و تأیید کارفرما می توان آن را تمدید کرد.

شما می توانبد با داماک اقامت دبی را کسب کنید .معمولاً شرکت های تجاری شرایطی برای همراه آوردن همسرِ کسی که او را به کار می گیرند، تدارک خواهند دید. ساعات کاری در دبی روزانه 9 ساعت و در هفته 47 ساعت است.

 

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند با گرفتن پاسپورت توریستی و جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالبه مشابه :

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

       

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...