تحصیل در اماراتDAMAC-DAMACGROUP

 

تحصیل در امارات

تحصیل کردن در امارات برای بسیاری از افراد قابل توجه و با اهمیت است چرا که دانشگاه های کشور امارات برای ادامه ی

تحصیل در شهر دبی است.تحصیلات شهر دبی مستلزم پرداخت هزینه است، نسبت به کشورهای خاورمیانه گران ترین کشور برای ادامه ی تحصیل می باشد.

 ولی نکته ی حائز اهمیت در این کشور زبان تدریس است که دروس به زبان انگلیسی تدریس می شوند.فارغ التحصیلان تمام سیستم های تحصیلی باید دوازدهمین پایه در مقطع متوسطه را با نمره ی مناسب گذرانده باشند و در صورتی که در پایه های پایین تر مشغول به تحصیل اند و هنوز گواهینامه پایان مقطع متوسطه را کسب نکرده اند می توانند با شرکت در آزمون GED شرکت و در صورت موفقیت مدرک معادل مقطع متوسطه را دریافت و برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند.

تحصیل در مقطع لیسانس امارات 

بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور، امارات را انتخاب می کنند چرا که هدفشان اقامت کشورهایی همچون انگلستان و دبی و آمریکا و کانادا است.

مدت دوره ی لیسانس در کشور امارات ۳ تا ۴ سال می باشد.هر فرد متقاضی برای ورود به دوره ی لیسانس باید مدرک آیلتس با نمره ی ۶-۵٫۵ را دارا باشد.از دیگر مدارک لازم برای ورود به دوره ی لیسانس ، ریز نمرات پیش دانشگاهی ، ریز نمرات دیپلم و نامه ی استطاعت مالی می باشد.

دانشجویان در مقطع لیسانس بعد از دوسال درس خواندن می توانند واحد های سپری شده خود را در کشورهای آمریکا و دبی و کانادا و انگلستان تطبیق زده و در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند.

پاسپورت کاری امارات:

اقامت، متقاضي مي بايست ابتدا توسط يك موسسه يا شركتي در امارات دعوت به استخدام گردد و كارفرماي شما بايد حمايت مالي از شما را به عهده بگيرد.

 پس از ورود به كشور امارات متحده عربي با پاسپورت دو ماهه كاري بايد از وزارت بهداشت اين كشور كارت بهداشت دريافت كنيد و آزمايشات پزشكي انجام دهيد. در نهايت جهت اخذ كارت كارمندی و پاسپورت اقامت دو ساله (در قوانين سال 2011 اين مدت از سه سال به دو سال كاهش يافته است) خود در اداره مهاجرت اقدام نمايد.

اخذ اقامت با خريد منازل مسكونی

با اين نوع اقامت با خرید ملک  اجازه كار در دبي را نخواهيد داشت. هشدار چنانچه تصميم به اخذ اقامت داريد، احتمال بروز بعضي مشكلات وجود دارد، مجموعه‌هاي بدون مجوز اغلب در طول مدت اخذ اقامت (2 ماهه اول‌) به روش‌هاي مختلف،شما را شارژ مي‌كنند. مدرك تحصيلي شما بايد به تأييد سفارت دبي در ايران برسد.

 مدارك خود را كامل كنيد، زيرا چندين دفعه رفت و آمد هزينه‌هاي زيادي (بليط و هتل‌) را به شما تحميل خواهد نمود. اگر در صحت مدارك خود شك داريد با پاسپورت 2 ماهه وارد امارات شويد تا مجبور به بازگشت براي تكميل مدارك نشويد. اصل گذرنامه خود را به هيچ مجموعه‌اي تحويل ندهيد. مدارك قانوني مجموعه اي را كه اقدام به اخذ اقامت براي شما مي نمايند را جهت روئيت بخواهيد. به اين نكته توجه داشته باشيد كساني كه با هزينه پايين به شما پشنهاد اخذ اقامت مي‌كنند، اغلب اقدام به تأسيس شركتهاي سوري و كوتاه مدت مي‌كنند (6 ماهه) و شما را به عنوان كارمند و يا شريك اين شركت وارد امارات مي‌كنند.

داماک گروپ جیست ؟ 

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

باdamac  اطلاعات کافی اقامت با خرید منازل مسکونی در دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید

 

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...