امارات - دبی DAMAC-DAMACGROUP

امارات

امارات متحده عربی، کشوری در جوار خلیج فارس است و از مجموعه ۷ شیخ نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد. این

کشور، در همان سال، استقلال یافت و اعلام موجودیت کرد. ابوظبی، دبی، شارجه، راس الخیمه، فجیره،

امالقوین و عجمان هستند که دولت امارات متحده عربی را تشکیل داده اند. این کشور از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی مرز زمینی دارد و امارات با قطر و ایران هم از طریق آب های خلیج فارس همسایه است و بخش اعظم این سرزمین را صحرا تشکیل می دهد. ابوظبی بزرگترین و دبی، دومین شیخ نشین و معروف ترین شهر این کشور است.

دبی

دبی یکی از امیرنشین های هفتگانه امارات متحده عربی است و در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس واقع شده و بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد. از آنجایی همواره تور دبی از مشهور ترین و پرفروش ترین تورهای مسافرتی در نزد ایرانیان است، سفر به دبی طرفداران زیادی دارد. دبی تنها ۵ درصد از مجموع وسعت خاک امارات که حدود 4.114 کیلومتر مربع می باشد را تشکیل داده است. بسیاری از مردم ایران برای تجارت و تفریح به این شهر سفر می کنند.

جشنواره خرید امارات

در حال حاضر یعنی اواخر سال 1399 خورشیدی ایرانیان برای ورود به امارات نیاز به پاسپورت ندارند.  اما اگر قصد اقامت بیش از 30 روز را داشته باشید باید از ضمانت ساکنان امارات متحده یا یک شرکت یا هتلی که مجوز آن صادره از امارات متحده است برخوردار باشید تا اینکه بتوانید ۳۰ روز اجازه اقامت در این شهر را بگیرید و در حال حاضر امارات به ایرانی ها اقامت بلند مدت نمی دهد.

گردشگری فرهنگی در امارات

دبی و سراسر کشور امارات از دید ما ایرانیان جای مناسبی برای آشنایی با فرهنگ نیست زیرا ایران دارای فرهنگی هزاران ساله است و آشنایی با فرهنگ مردم شهری مانند دبی که تاریخی بسیار کوتاه تر از ایران دارند، زیاد برای هموطنان ما جذاب نیست اما در هر صورت دبی همه ساله میزبان برخی توریست های خارجی نیز می باشد که برای آشنایی با فرهنگ اعراب به امارات سفر می کنند.

از دیگر جاذبه های فرهنگی دبی می توان به خانه شیخ سعید المکتوم، موزه دبی و منطقه بستکیه  اشاره کرد.

مسجد الشندغه نیز ۲۰۰ سال قدمت دارد و از دیدنی های تاریخی امارات به شمار می آید. با DAMAC GROUP  اطلاعات کافی گردشگری فرهنگی در دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید.

مناطق گوناگون دبی

دبی مناطق گوناگونی دارد که برخی از آنها بیشتر شناخته می شوند و عبارت اند از جبل علی و منطقه کاملاً آزاد صنعتی دبی که از کشورهای زیادی از جمله چین، تایوان و تایلند، با هدف تولید صنایع، به آن شهر سفر می کنند.

شهر اینترنتی و شهر رسانه هم در انتهای خیابان ساحلی جُمیرا و پس از عبور از برج العرب قرار گرفته اند.بستکیه نیز یکی دیگر از مناطق مهم و تاریخی شهر دبی است و اگر علاقه مند به آشنایی با فرهنگ مردم این شهر هستید، توصیه می کنم که از این ناحیه دیدن کنید. بزرگ ترین مرکز خرید دنباله دار دبی مرکز تجاری تفریحی دبی است، همچنین ساختمان دیگری که برنامه ریزی شده تا دبی را به یک منطقه مرکزی تجاری تبدیل کند، خلیج تجاری دبی می باشد.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های  دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ برای رفاه حال شما وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس و  اجاره دادن این املاک ، درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالبه مشابه : 

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...