اقامت امارات - دبی DAMAC-DAMACGROUP

اقامت امارات

اقامت در امارات  از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی

تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود.از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد. از معایب این فرایند ارائه پاسپورت اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمی شود.سرمایه گذاری در این دولت از ارزش بالایی برخوردار است.

پاسپورتهای اقامتی پاسپورتهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها

به حساب خواهد آمد. پاسپورت اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم درکشور امارات را نیز خواهند داشت. 

پاسپورت کاری و پاسپورت اقامت دائم  برای تابعیت و اقامت در امارات بایستی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود.  این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این پاسپورت و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

اخذ پاسپورت اقامتی امارات

جهت اخذ پاسپورت اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ پاسپورت اقامتی از طرق ذکر شده امکان پذیر می باشد: 1_از طریق خرید ملک2_ از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی3_ از طریق افتتاح شرکت در دبی.

بسیاری از شهروندان و افرادی که جهت اخذ مجوز کار دبی برنامه ریزی می نمایند؛ فرصت های متعدد بسیاری را پیش روی خواهند داشت.برای اینکه شما به یک فرد مقیم UAE تبدیل شوید بایستی شرایط موجود و چگونگی اخذ اقامت در ایالات متحده عربی را مورد ارزیابی قرار دهید.

 

چگونه از طریق کار اقامت بگیریم ؟ 

بیشتر خارجی هایی که توی دبی زندگی می کنند از طریق کار وارد این شهر شدند و پاسپورت کاری و در واقع کارت مربوط به کار دارند و تا زمانی که این کارت اعتبار داشته باشه اجازه اقامت در دبی رو خواهند داشت. این موضوع رو باید در نظر داشته باشید که راحت ترین و بهترین راه برای اقامت توی دبی اقدام از طریق کاره.

به یاد داشته باشید که برای اقامت کاری در دبی احتیاج به پاسپورت کار با حداقل سه ماه اعتبار دارید و اگه کارتون توی دبی به صورت تمام وقت باشه همسرتون هم اجازه داره تا توی این شهر به صورت پاره وقت کار کنه.

در واقع یکی از بهترین روش ها برای گرفتن اقامت در دبی این است که یک کارفرما شمارو به عنوان کارمند خودش انتخاب کند و مسئولیت ثبت تمامی مدارک شما شامل فرم درخواست، اصل و کپی پاسپورت، عکس و مجوز استخدام طبق وزارت کار کشور امارات رو انجام بدهد.

افرادی که برای کار در دبی به شرکت های خصوصی میان باید توجه داشته باشند که این شرکت ها در وزارت کار دبی ثبت شده و معتبر باشه. به طور کل مرحله اول برای اقدام به کار در دبی اینه که این موضوع تایید بشه؛ بعد از اون باید اجازه ورود به کار در کشور امارات کسب بشه که صدور اون هم چند روز طول میکشه.

بعد آزمایشات پزشکی انجام میشه که شامل آزمایش خون برای بیماری اچ آی وی و عکس از قفسه سینه برای بیماری سله. واکسیناسیون بیماری های هپاتیت B، سیفلیس و آزمایش هپاتیت B هم قبل از ورود به کشور اجباری است . بعد از اون باید کار های پاسپورت کاریتون رو انجام بدید و با پاسپورت که حداقل ۶ ماه اعتبار داره اقدام به رفتن به این کشور کنید.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

مطالبه مشابه:

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac    

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...