شرایط زندگی در امارات DAMAC-DAMACGROUP

اقامت امارات متحده عربی

پاسپورت اقامت امارات متحده عربی پاسپورتهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ شهر دبی نسبت به دیگر کشورها به محسوب میشود. پاسپورت اقامت دبی بدون هیچگونه محدودیتی

قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حقاخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت . هم پاسپورت کاری و هم پاسپورت اقامت دائم خانوادگی برای تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی باید با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود. این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این پاسپورت و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این شهر  اقامت داشته باشند.

اقامت در امارات متحده عربی

 فرایند اقامت دبی از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی تمکن مالی شما باید در نظر گرفته شود. با DAMAC GROUP  اطلاعات کافی از اقامت در دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید. از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد. از معایب این فرایند ارائه پاسپورت اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمی شود.

برای اقامت در دبی لازم است شرایط زندگی در دبی  را بدانید.

شرایط زندگی در دبی شهری که دارای هتل ها و ویلاهای  بسیار لوکس و زیبا می باشد خاص و فوق العاده است. دبی یکی از هفت امارت متحده عربی به شمار می رود که لوکس ترین و مشهورترین این هفت امارات می باشد. بسیاری از افرادی که برای تفریح به این شهر می روند و برخی دیگر برای اقامت دائم دبی  کسانی که برای تفریح به دبی سفر میکنند بعد از دیدن آن بسیار مشتاق می شوند که در مورد شرایط آن اطلاعاتی به دست آورند تا در این شهر زندگی کنند، چرا که این شهر یکی از شهرهای زیبا و لوکس می باشد و افراد بسیاری به این شهرها علاقه دارند. با DAMAC GROUP  اطلاعات کافی از شرایط زندگی در دبی را داشته باشید و با اطمینان اقامت بگیرید و سرمایه گزاری کنید.آمار مهاجرت کردن به شهر دبی نسبت به بقیه شهرها بسیار بالا می باشد و افراد زیادی برای اینکه شرایط زندگی دبی را تجربه کرده اند مایل هستند در این شهر برای همیشه زندگی کنند.

شرایط زندگی در دبی از لحاظ فرهنگی

شما باید از لحاظ فرهنگی بدانید که این کشور یکی از شهر مسلمان و عربی است و به همین دلیل قوانینی که در این شهر  رایج می باشد قوانین اسلام است. البته از آنجایی که توریست های زیادی به این شهر می روند، در مورد برخی از قوانین اسلام سهل انگارانه تر برخورد می نماید.با این حال باید بدانید مردم محلی این شهر بسیار معتقد به دین اسلام هستند و به همین دلیل این شهر به طور کامل شهری مسلمان به حساب می آید. بنابراین از نظر شرایط زندگی در شهر دبی از لحاظ فرهنگی باید بدانید این شهر معتقد به دین اسلام است.

شرایط زندگی در دبی از نظر اشتغال

دبی یکی از شهر لوکس و بسیار مدرن می باشد، به همین دلیل شرایط زندگی دبی از نظر هزینه های زندگی مقداری دشوار می باشد. ولی حقوقی که شما دریافت می کنید هم نسبتا بالا می باشد، به خصوص اگر کارگر و متخصص در زمینه خاصی باشید، این دسته از افراد حقوق بسیار خوبی دریافت می کنند و به همین دلیل به راحتی می توانند در این شهر زندگی کنند.

میانگین ساعت کاری در طول هفته 40 الی 48 ساعت می باشد، البته تا حدودی به کارفرما بستگی دارد که تا چه ساعتی شما را بر روی کار نگه دارد. باید بدانید در دبی کار کردن به این صورت نمی باشد که شما دارای کار پاره وقت یا نیمه وقت باشید، بلکه ساعات کاری در این شهر به طور کامل مشخص می باشد. 

در راستای این امر شرکتی معتبر در دبی وجود دارد به نام مشاورین املاک  داماک گروپ که در دبی (امارات ) خوش می درخشد و سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است . اقامت خانوادگی شما در عرض 40دقیقه با تیم مجرب داماک انجام خواهد شد مهاجرت واقعی باخرید سازه لوکس  شرکت املاک داماک گروپ تجربه کنید .برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید .

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی                                           

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...