سرمایه گذاری در داماک

داماک گروپ damac جامع ترین و کامل ترین سایت املاک در دبی است.

در این مقاله می خوانیم چرا باید در دبی سرمایه گذاری مطمئن انجام دهیم ؟

مقدمه :

امروزه فقط کار کردن و کسب درآمد پاسخگوی نیازهای زندگی ما نیست بلکه برای به دست آوردن ثروت بیشتر، سرمایه گذاری مطمئن در دبی  لازم است که با توجه به روند رو به رشد تورم و همزمان با آن کاهش ارزش پول، سرمایه گذاری مطمئن در دبی حتی اگر به افزایش دارایی منجر نشود دستکم می‌تواند جلوی کاهش ارزش سرمایه را نیز بگیرد. هرچند بازارهای مختلفی مثل بورس برای سرمایه گذاری مطمئن دردبی وجود دارد اما در این میان سرمایه گذاری مطمئن دردبی در بازار مسکن و مزایای سرمایه گذاری مطمئن دردبی در املاک به سایر بازارها اولویت دارد.

سرمایه گذاری مطمئن دردبی به چه معنا است؟

برای اینکه بتوانیم بهترین حوزه برای سرمایه گذاری مطمئن دردبی را انتخاب کنیم اول باید بدانیم سرمایه گذاری مطمئن دردبی دقیقا چه معنایی دارد. تعریف کلی و ساده سرمایه گذاری مطمئن دردبی خرید کالا یا دارایی و امید به افزایش قیمت آن در آینده است.

در واقع سرمایه گذاری مطمئن دردبی  به این شکل است که شما با توجه به عوامل مختلف کالایی را که در حال حاضر موردنیاز شما نیست اما فکر می‌کنید بنا است در آینده پرطرفدار شود انتخاب و خریداری می‌کنید. با گذشت زمان قیمت کالای شما بالا می‌رود و شما سود کسب می‌کنید

مزایای سرمایه گذاری مطمئن دردبی در املاک چیست؟

برای سرمایه گذاری مطمئن دردبی در بازار مسکن ابتدا باید سه فاکتور

 • بازدهی انتظاری در ددبی 
 • ریسک در دبی 
 • نقدشوندگی در دبی 

را بررسی و با توجه به سبک زندگی و اقتصاد کشور امارات بهترین گزینه را انتخاب کرد. حالا مزایای سرمایه گذاری مطمئن دردبیدر املاک به نسبت سایر حوزه‌ها چیست؟ در ادامه به این سوال مهم و بنیادی سرمایه گذاری مطمئن دردبی در املاک پاسخ می‌دهیم:

چرا باید سرمایه گذاری مطمئن دردبی در بازار مسکن را به عنوان یک گزینه در نظر بگیریم؟

 • دردسر کمتر در تامین سرمایه
 • سرمایه گذاری مطمئن دردبی در املاک راحت‌تر از سرمایه گذاری مطمئن دردبی در بازارهای دیگر
 • بازگشت درآمد جذاب و پایدار
 • افزایش ثبات در دارایی
 • اطمینان از رشد سرمایه
 • امنیت روانی صاحبخانه بودن
 • کنترل صددرصد روی سرمایه
 • ریسک کمتر سرمایه گذاری مطمئن دردبی در بازار مسکن

سرمایه گذاری مطمئن

مسکن یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر فرد است در طول زندگی است. در هرم سلسله مراتب نیازهای «مازلو» که یکی از نظریه‌های مهم درمورد نیازهای اساسی انسان و برانگیختگی او برای رفع این نیازها است، مسکن جزو نیازهای زیستی عنوان شده که در اوج سلسله مراتب قرار دارند و بیشترین تاثیر را بر رفتار فرد. تا برآورده شدن این نیازها عمده فعالیت‌های هر فرد حول محور برآوردن این نیازها خواهد بود.

به دلیل همین نقش حیاتی مسکن و تلاش افراد برای تامین آن، دولت‌ها نیز برای رفاه شهروندان خود را مکلف به فراهم آوردن مسکن می‌دانند و تلاش می‌کنند دستیابی به مسکن را برای همه طبقات اجتماعی تسهیل کنند. به دلیل گرانی قیمت خانه و در راستای تأمین این نیاز، معمولا دولت وام‌ها و تسهیلاتی به افراد می‌دهد روند خرید خانه آنها را تسهیل کند این میزان تاثیرگذاری وام‌ها معمولا با شاخصی تحت عنوان Loan to Value یا LTV سنجیده می شود که عبارت است از نسبت میزان وام مسکن به ارزش ملک که هرچه این رقم بالاتر باشد، اثرپذیری وام مسکن برای خریدار بالاتر است. اقتصاددانان بر این باور هستند که یک وام مسکن موثر باید شاخص LTV حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد باشد تا وام اعطایی اثربخشی کافی را برای تامین مسکن داشته باشد.

در راستای این امر شرکت داماک damac جامع ترین و کاملترین سایت املاک دبی در جهان به منظور رفاه حال مشتریان جهت خرید اپارتمان های خود وام بدون بهره میدهد.

اگرقصد دارید در دبی خرید ملک داشته باشید با شرکت damac  می توانید با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن دردبی داشته باشید و درامد کسب کنید.در مقالات بعدی و تکمیلی مربوط به خرید ملک در دبی، جزئیات و نکات جالبی ارائه می گردد. حال در صورتی که تصمیم به سرمایه گذاری مطمئن دردبی از طریق خرید ملک را دارید با کارشناسان داماک گروپ در تماس باشید.تیم های متخصصین ما در هر ساعت از شبانه روز از مشتریان پشتیبانی میکند و یا به لینک مورد نظر رفته تا اطلاعات کامل کسب نمایید.

( سرمایه گذاری مطمئن در  املاک شرکت داماک گروپ = ریسک کمتر )

سرمایه گذاری مطمئن در دبی در حوزه‌های مختلف ریسک‌های مربوط به خود را دارد و کار را کمی مشکل می‌کند. مثلا در بازار بورس تخصصی بودن مشکل اصلی است .

مزایای سرمایه گذاری مطمئن دردبی در املاک به نسبت سایر سرمایه گذاری ها دردبی  بیشتر است و همین سبب می‌شود اولویت بالاتری داشته باشد.

 

 مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی     ویلای قسطی     خرید ویلا با هزینه کم    فروش قسطی آپارتمان

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...