شرایط اقامت دائم در دبی

شرایط اقامت دائم در دبی

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اخذ اقامت دبی می باشند. در این باب می توان با حمایت از کارفرمایان اقدام به اخذ اقامت دبی

نمود. پاسپورت اقامتی دبی می بایست هر 3 سال یکبار تمدید گردد. از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی خرید ملک می باشد. پس از اخذ اقامت دبی، شخص قادر خواهد بود تا جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. شرکت ما می تواند اطلاعات لازم را جهت اخذ اقامت UAE به متقاضیان عرضه نماید.

جهت اخذ اقامت UAE اقدام نمایند

متقاضیانی که از کشور های حوزه خلیج فارس آمده باشند، می توانند پس از رسیدن به دبی جهت اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند. در مواردی که شخص با اهداف کاری وارد این کشور می شود، کارفرمایان می توانند جهت اخذ اقامت به فرد کمک نمایند. اخذ پاسپورت دبی جهت خرید اقلام مختلف مانند خودرو و یا باز کردن حساب بانکی هائز اهمیت می باشد. باید به خاطر داشت که گذرنامه فرد در زمان درخواست پاسپورت می بایست برای حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شرکت ما می تواند تمامی نکات مرتبط با این اقدام مهم را به متقاضیان اعلام نماید.

الزامات تازه جهت دریافت پاسپورت اقامتی در دبی

در سال 2018، دولت امارات متحده اقدام به تغیبرات اندکی در الزامات مرتبط با اخذ اقامت دبی نموده است. با توجه به شرایط جدید، کسانی که به سبب موقعیت کاری قصد اخذ اقامت دبی را دارند، می بایست گواهی ثبات اخلاقی خود را از کشور خویش دریافت نمایند. پس از آن، جهت تغییر شغل به این مدرک نیازی نخواهد بود.

اقامت از طریق تحصیل در دبی

چندین موسسه آموزشی در سیستم آموزشی امارات متحده عربی وجود دارند که برنامه های آموزشی و مدارک حرفه ای را در رشته های گوناگونی ارایه می کنند. هر موسسه دارای اهداف، ساختار و شرایط پذیرش گوناگونی است. جدا از چند دانشگاه و کالج دولتی در امارات متحده عربی که پذیرش شان محدود به افراد بومی است، چندین موسسه خصوصی وجود دارند که ثبت نام برای هر دانشجویی که دارای شرایط پذیرش است، باز است.

پاسپورتهای دانشجویی

دانشجویانی که برای سطح تحصیلی دانشگاهی، کالج یا انستیتو شرکت می کنند: پاسپورت تحصیلی دبی با اسپانسر استاد

دانشجویان تمام وقت می توانند توسط موسسه آموزشی خود، اگر موسسه واجد شرایط باشد، اسپانسر شوند. این امر به آنها اجازه می دهد تا پاسپورت تحصیلی امارات متحده عربی را برای کل دوره تحصیلی خود کسب کنند.

 دانشجویان تمام وقت می توانند توسط دانشگاه، کالج و موسسه اسپانسر شوند، لطفا با مشاوران آموزشی و افسران قبل از پاسپورت این مورد را بررسی کنید زیرا همه موسسات ارائه کننده این خدمات نیستند.

پاسپورتهای اقامت دانشجویی تنها برای یک سال معتبر هستند، و در طول دوره آموزشی هر سال تجدید می شوند

اقامت از طریق کار در دبی به سرعت در حال پیشرفت است، در نتیجه تقاضا برای نیروی کار برای حفظ این روند رشد بسیار بالاست. با رشد اقتصادی، تقریبا در تمام بخش های این کشور، فرصت های شغلی زیادی وجود دارد و سالیانه تعداد کارکنان ماهر و غیر ماهر که برای کار به این کشور مهاجرت می کنند، در حال افزایش است.  هر مهاجر خارجی غیر عرب، برای اقامت و کار در دبی به پاسپورت نیاز دارد. افراد پس از اخذ پاسپورت اقامت می توانند مجوز کار را وزارت کار دریافت نمایند. اکثر متقاضیان پیش از مهاجرت به دبی، کار مورد نظر خود را یافته اند و پس از ورود به این کشور مشکلی برای اخذ مجوز کار ندارند. کارفرما باید مسئولیت پروسه درخواست پاسپورت را بر عهده بگیرد و از جانب کارمند در سازمان مربوطه درخواست دهد.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ه های لوکس در دبی همکاری دارد.

این شرکت معتبر ، برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...