خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی  چگونه است؟

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید. خرید ملک در دبی  یکی از گزینه های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می شود. 

متقاضیان خارجی می توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک در دبی کنند. مهم است متقاضیان پیش از اقدام برای خرید ملک در دبی  باید تمامی پیچیدگی های خرید ملک را بررسی کنند. در طول سال های اخیر دبی   به شکوفایی اقتصادی چشمگیری

رسیده است. از همین رو جزء شهرهای جذاب برای مهاجرت و اقامت در دنیا به شمار می آید. با کمک داماک damac  شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید ملک در دبی  بدست آورید.

در کشورهایی مثل امارات (دبی)  بخصوص در شهر دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری گزینه جذابی است . معمولا مورد متوجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید.

در رابطه با نوع خانه ها در شهر دبی  می توان گفت: خانه ها معمولا به صورت ویلایی و یا آپارتمان می باشند. از سال 2002 میلادی که اجازه خرید ملک به متقاضیان خارجی داده شد قیمت خانه در شهردبی   افزایش یافت. از بهترین مناطق دبی  برای خرید ملک نخل دبی می باشد که در 5 کیلومتری داخل آب های جمیرا قرار دارد .

شرایط ویزای خریداران ملک در دبی برای خریداران ملک 2 نوع ویزا صادر می شود، که عبارتند از: اقامت 2 ساله و اقامت 6 ماهه . برای دریافت هر یک از ویزای هایی که گفته شد شرایط و مقرراتی وضع شده است . در ادامه با داماک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. شرایط اخذ ویزای 6 ماهه دبی عبارتند از: املاکی خریداری شود که برای آن گواهی پایان کار صادر شده باشد، در واقع باید گفت متقاضیان نمی توانند با شرایط پیش فروش اقدام به خریداری ملک کنند. متقاضیان می توانند ویزای 6 ماهه را تمدید کنند اما باید خاطر نشان کرد که با این ویزا نمی توان اقامت دائم دبی  را به دست آورید.

با اخذ این ویزا خریدار و همراهان وی نمی توانند در این شهر مشغول به کار شوند .شرایط اخذ ویزای 2 ساله دبی  عبارتند از: ملک خریداری شده نباید در رهن یا وثیقه باشد. با اخذ این ویزا فرد می تواند برای خود و اعضاء خانواده اقامت دائم دبی  را پس از گذشت 2 سال دریافت کند. در طول مدت 2 سال فرد نمی تواند اقدام به فعالیت های تجاری کند. پس از گذشت این مدت فرد می تواند در شهردبی  مشغول به کار شود؛ تا بتواند کسب در آمد کند.

چه مواردی برای خرید ملک در دبی (امارات) وجود دارد ؟ 

شما باخرید سوئیت در دبی نمی توانید اقامت کسب کنید ، به این دلیل که باید مبلغ آن از یه حدی بیشتر باشد . همچنین باید کل مبلغ یکجا پرداخت شود.شما می توانید در دبی مشغول به کار شوید.اما متاسفانه در طول چند سال اخیر برای متقاضیان ایرانی و برخی از کشورها ویزای کار صادر نمی شود. اگر قصد شروع کار در کشورهای حوزه خلیج فارس را دارید بهتر است .

با داماک گروپ شما لوکس ترین هتل ها ، خاص ترین سوئیت ها ، لاکچری ترین ویلاها را خریداری کنید. با خرید ملک در دبی فرد می تواند پاسپورت امارات را دریافت کند. طبق قوانین شهروندی، پاسپورت کشور امارات  به اتباع اعطاء نمی شود . مالکان می توانند تنها ویزای اقامت 2 یا 3 ساله دریافت کنند . پس از پایان هر دوره با ارائه کارت سلامت اقدام به تمدید مجوز اقامت کنند.منافع خرید ملک در دبی  شامل موارد روبرو است. رشد اقتصادی مداوم اولین منفع خرید ملک است.

پیشرفت و نوآوری مداوم ، امنیت،پیشرفت و نوآوری مداوم ، هزینه پایین مالکیت و... از جمله منافع خرید ملک در دبی  است نکته دیگر در خصوص شرایط سرمایه گذاری در بخش املاک دبی و خرید ملک در دبی  اطلاع از شرایط خرید ملک به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز سازه های لوکس در دبی همکاری دارد.

داماک برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم   فروش قسطی آپارتمان

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...