ثبت شرکت در امارات(دبی)

 

ثبت شرکت در امارات

ثبت شرکت در امارات همواره برای سرمایه گذاران جذاب بوده است. این موضوع نه فقط به دلیل رونق بازار اقتصادی آن بلکه به دلیل مزایایی

که برای موسس شرکت دارد ایجاد شده است. همان‌طور که می‌دانید کشور امارات در همسایگی کشورمان ایران قرار دارد از جمله کشورهایی است که به لحاظ رونق بازار در سراسر جهان از جایگاه بالایی برخوردار است و طی چند سال گذشته در زمینه تجارت بین‌الملل رشد قابل توجهی داشته است. دبی به دلیل برخورداری از بالاترین استانداردهای زندگی و رشد سریع و چشم گیر اقتصادی موقعیت خوبی برای ثبت شرکت های بزرگ در این منطقه پیدا کرده است.

در ادامه علاوه بر شرح مزایای ثبت شرکت در امارات برای ثبت شرکت در شهرهای امارات می پردازیم و سعی می کنیم تا حد امکان فرایند ثبت شرکت در امارات را با جزییات کامل برای شما شرح دهیم.

مزایای ثبت شرکت در دبی

یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در امارات ثبت شرکت در دبی است که مزایای قابل توجهی دارد. از جمله مزایای ثبت شرکت در دبی می توان به موارد زیر اشاره کرد: _هرگونه فعالیت اقتصادی در این منطقه از مالیات معاف است._ اعطای وام کم بهره با بازپرداخت بلند مدت و دریافت کارت اعتباری و دسته‌چک و استفاده از تخفیف ویژه خرید بلیط هواپیما._ دریافت اقامت دبی برای سهامداران و شرکا و اعضای خانواده آن‌ها_ امکان سفر به کشورهای قطر ، کویت ، عمان و بحرین بدون پاسپورت_ امکان رفت ‌وآمد راحت و آسان به ایران به دلیل نزدیکی_ با ثبت شرکت در دبی به راحتی می توان از اعتبارات بانکی و مالی و فرصت های جهانی و اعتبارات بین المللی بهره برد.

ساختار حقوقی تجارت برای ثبت شرکت در امارات

برای ثبت شرکت در امارات می بایست ساختار حقوقی تجارت را انتخاب کنید و با توجه به قوانین این کشور ۷ ساختار حقوقی برای سازمان‌های تجاری مشخص شده است که عبارتند از: مشارکت در حمایت ، مشارکت عمومی ، سرمایه‌گذاری مشارکت ، سهامی عام ، سهامی خاص ، به اشتراک گذاری مشارکت و شرکت سهامی

دو ساختار حقوقی اشتراک ‌گذاری مشارکت و شرکت سهامی خاص به طور کلی در نهادهای کوچک و متوسط کاربرد دارد.

فرایند ثبت شرکت در امارات

برای ثبت شرکت در دبی باdamac  می ‌بایست در مورد شریک محلی خود یا شخصی که تبعه امارات متحده عربی باشد تصمیم گیری کنید و شخص مورد نظر را انتخاب کنید. مرحله بعد دریافت مجوز و تاییدیه فعالیت از وزارت توسعه اقتصادی (DED) امارات است، برای این منظور می بایست فرم درخواست استاندارد را تکمیل و در DED ثبت کنید.

مشخص کردن محل شرکت و ارائه اجاره نامه ، برای ثبت شرکت در دبی باید اجاره نامه شرکت ارائه شود.برای ثبت شرکت در دبی می بایست یک تفاهم نامه همکاری با حامی تجاری خود (MOA) ارائه کنید.

این  تفاهم نامه به وزارت توسعه اقتصادی امارات ارائه می شود و درصد مالکیت تمام همکاران در آن مشخص شده است. مرحله نهایی ثبت تفاهم نامه (MOA) و ارائه مدارک و اجاره نامه و درخواست برای گرفتن مجوز از (DED) است. لازم به ذکر است که تمام هزینه ها می بایست در این مرحله پرداخت شود. صدور مجوز حدودا یک تا 5 هفته زمان می برد.

شرکت هایی را می توان در دبی ثبت کرد

شرکت‌های مختلفی را می‌توان در دبی به ثبت رساند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرکت تضامنی ، شرکت سهامی عام ، شرکت سهامی خاص ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت های مختلط غیر سهامی یا مشارکت محدود با سهام یا سرمایه‌گذاری مشترک

خرید و فروش ملک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و سازه های لوکس در دبی همکاری دارد.

این شرکت معتبر  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد بالا کسب کنید .با خرید ملک از داماک تور رایگان و جاذبه های زیبایش را از آن خود کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند.میتوانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت واقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...